סוכריות m&ms (צילום: ויקיפדיה)
m&ms. אנחנו כבר מרגישים יותר טוב | צילום: ויקיפדיה

שנת 2016 הולכת להיות לא קלה עבור האמריקאים. כאילו לא קשה מספיק לבחור את נשיא ארצות הברית, כעת נודע כי הם ייאלצו במקביל לעמוד בפני בחירה מאתגרת נוספת: טעם הבוטנים החדש של שוקולד m&ms.

>> בחוץ זוועה, בפייסבוק שלנו טעים

חברת m&ms פרסמה בשבוע שעבר כי ב-1 במרץ 2016 תפתח בקמפיין "הצביעו עבור הבוטן המועדף עליכם", במסגרתו יושקו שלושה טעמי בוטנים חדשים: בוטנים-צ'ילי, בוטנים-דבש ובוטנים-קפה. מעריצי m&ms מושבעים, וגם מי שסתם אוהבים להצביע לדברים אקראיים, יוכלו להעניק את קולם לאחד משלושת הטעמים החדשים או לטעם הבוטנים המוכר. ההצבעה תיסגר ביוני והטעם המנצח יגיע לחנויות באוגוסט. שאר הטעמים, למרבה הצער, ייגנזו, מה שאומר שעתידו של ה-Peanut m&ms הקלאסי נתון כרגע בסכנה, ולא ברור לנו איך האמריקאים מסוגלים לחיות עם הידיעה הזאת.

עוד באוכל טוב:

 

 

M&M טעמים חדשים (צילום: dailymeal.com)
אז מה תבחרו? | צילום: dailymeal.com

מהדורות של טעמי m&ms חדשים הן דבר שבשגרה בארצות הברית. רק לאחרונה יצאו שני טעמים עונתיים שיימכרו בארצות הברית למשך הסתיו: פאי פקאן ופאמפקין ספייס (תערובת תבלינים שמכילה ציפורן, קינמון, הל, מוסקט וג'ינג'ר ומשתלטת על התפריט האמריקאי עם משב הרוח הראשון של סוף אוגוסט). עם זאת, זו הפעם הראשונה שהם מחליטים לאתגר את טעם הבוטנים האהוב ואנחנו לא בטוחים אם הם מבינים מה הם עשויים לעולל כאן. אבל אם כבר הולכים להדיח את הבוטן הקלאסי מהשלטון, אנחנו מקווים שהמחליף שלו יהיה הבוטנים-קפה. 

בינתיים ננסה להפיג קצת את המתח עם סרטון מבריק להכנת חטיפי m&ms שיגרום לכם לעזוב הכל וללכת להכין אותם מיד.