נראה שבמקום לבלות את סוף השבוע בנעימים, השפים יונתן רושפלד וירון שלו היו עסוקים בריב אינסטגרמי לוהט: בבוקר שבת העלה רושפלד את הסטטוס הבא בחשבונו (בעודו נופש עם משפחתו בחו"ל): "אמא שלי לימדה אותי שנחשים אוהבים להתקרב הכי קרוב שאפשר אליך בלי שתרגיש... יצאתי לחופש ונחש אחד התחיל להסתובב קרוב לחום כי הוא... נחש. אבל אמא לימדה אותי איך להיפטר מהם... מכה אחת גדולה ונחושה וזהו... נחש זאת רק תולעת שגדלה קצת יותר מדי ושכחה את זה...".

ירון שלו ויונתן רושפלד (צילום: mako)
ירון שלו ויונתן רושפלד. מיאו | צילום: mako

לאחר זמן קצר, העלה שלו בחשבון האינסטגרם שלו את הסטטוס הבא: "למר יונתן רושפלד היקר. בדר"כ אני לא מגיב כי זה לא לרמתי אבל במקרה הזה, תבין יונתן, עזבתי מהסיבות השמורות לי את המסעדה המצליחה בישראל. היינו חברים טובים אבל חברות חד צדדית מבחינתי. אתה איש רע מאוד. חסר ביטחון. אל תשכח שסגרת שלוש מסעדות. אז כל עוד אין לך מושג בפרטים עדיף שתשתוק. המבין יבין. שבת שלום". 

אינסטגרם יונתן רושפלד (צילום: מתוך האינסטגרם של יונתן רושפלד)
הסטטוס של רושפלד | צילום: מתוך האינסטגרם של יונתן רושפלד
אינסטגרם ירון שלו (צילום: מתוך האינסטגרם של ירון שלו)
הסטטוס של שלו | צילום: מתוך האינסטגרם של ירון שלו

נזכיר כי ירון שלו עזב את מסעדת טוטו ברעש גדול לפני חודש בדיוק ומאז מקפיד להעלות לחשבון האינסטגרם הפופולרי שלו תמונות של אוכל, חופש וחיים טובים. יונתן רושפלד עומד כיום בראש 4 מסעדות: הרברט סמואל, עלמה וטאפאס אחד העם התל-אביביות והרברט סמואל הכשרה בהרצליה, ומופיע בתכנית "הכי טעים שיש" יחד עם חיים כהן. שלו, שדואג לתחזק תדמית של "ילד רע" ורושפלד היו ידועים כחברים ולא ברור מה הסיבה לפתיחת הג'ורה ההדדית בין השניים (אולי זו התמונה שהעלה עדי שטראוס, שותפו העסקי של רושפלד, לחשבון האינסטגרם שלו שהראתה מנת שקשוקה שהכין לו לא אחר מאשר שלו?), אבל אין ספק שנמשיך לעקוב.

>> השף מושיק רוט יחליף את ירון שלו במסעדת טוטו
>> ביקורת מסעדה: טוטו אחרי עזיבת ירון שלו