אין לנו מושג איך אתם עם בירה, אבל אנחנו מרשים לעצמנו לנחש שמדובר באחד המשקאות שאתם הכי אוהבים, ופייר, אין כמו לסיים יום עבודה עם בקבוק בירה קרה. לשמחתנו, ישראל הפכה לאחרונה למעצמה של בירות בוטיק משלל סוגים, ואחרי שחשבנו שראינו הכל (היי בירה בטעמי דבש, צ'ילי וטופי), הגיעה הבירה הבאה שגרמה לנו לחשוב שאולי עדיף לנו לחזור לקאווה.

המבשלה הדנית Norrebro Bryghus הציגה לאחרונה את אחד הפיתוחים הכי מוזרים ששמענו עליהם: בירה שעשויה, ובכן, משתן אנושי. מתברר שאנשי המבשלה הגיע בשנת 2015 לאחד הפסטיבלים הגדולים באירופה ואספו לא פחות מ-50,000 ליטר של שתן מהמשתנות שהיו פזורות במתחם הפסטיבל. אם חשבתם שהשתן שנאסף עבר תהליך סינון כלשהו, כדאי שתחשבו שוב: מיד אחרי האיסוף אנשי המבשלה השקו את שדות השעורה שלהם בנוזל החמים (שכבר הספיק להתקרר), וכך בעצם עשו לטענתם משהו טוב בשביל הסביבה וגם זכו לפרסום עולמי. כאמור, את השעורה שצמחה לאחר מכן בעזרת הפסולת האנושית הם הפכו למשקה הזהוב שכולנו כל כך אוהבים לאהוב. איכס? אנחנו לגמרי יכולים להבין אתכם.

"בסך הכל רצינו לבדוק את יכולת המבשלה שלנו לייצר בירות מחומרים ממוחזרים" סיפר מנהל המבשלה, הנריק ואנג, ל-International Business Times. עוד הוסיף ואנג וסיפר כי בסה"כ יוצרו כ-60,000 אלף בקבוקים של הסדרה המושתנת, מה שגורם לנו לחשוב שכל מה שצריך הוא צדיק אחד שירכוש את כל הבקבוקים וימהר ושפוך אותם כדי למנוע מאנשים לשתות שתן של אנשים אחרים.

(מקור)