בייגלה בטעם ביסלי גריל, אסם נסטלה   (צילום: יחסי ציבור)
בייגלה בטעם ביסלי גריל, אסם נסטלה | צילום: יחסי ציבור

בייגלה בטעם ביסלי גריל, אסם נסטלה 

איזה ביזארי הבייגלה החדש, ברמה שטעמנו אותו והתחלנו לצחוק. מדובר בבייגלה מהסוג השטוח (אנחנו לא באמת מבינים בשביל מה ממשיכים לייצר את הסוגים האחרים), שאומנם נראה כמו בייגלה אבל איך שהוא נכנס לפה המוח עושה פליק פלאק לאחור, כי אין לו שום ספק שבכלל מדובר בביסלי גריל. כמה לעיסות לתוך התהליך הבייגליות משתחררת קצת, בעיקר מרקמית, והמוח חוזר למקומו, אבל כל החוויה היא משעשעת מאוד ואין מה לומר, גם לגמרי טעימה. אנחנו אימצנו.

שורה תחתונה: משונה וטעים לאללה. 4.5 כוכבים.

מחיר: 9.90-15 שקלים ל-300 גרם.

רטבים לפסטה, MUTTI

מחית העגבניות של מוטי היא אחד המוצרים הבודדים שתמיד – תמיד תמיד! – תמצאו אצלנו בבית. מרגע שגילינו אותה היא משמשת אותנו לכל רוטב או מרק עגבניות שאנחנו מכינים, והיא יותר מוצלחת מכל עגבנייה טרייה שקילפנו וטחנו עד היום. לכן קיבלנו בברכה לביתנו גם את הרטבים המוכנים של המותג, שאיכשהו הייתה לנו הרגשה שבניגוד לרטבים מוכנים אחרים לא נמצא ברשימת המרכיבים שלהם סוכר, וגם לא מילים שאיננו יודעים את פשרן.

אנחנו טעמנו רוטב לפסטה מעגבניות דטריני, שאמורות להיות מתוקות במיוחד, ואומנם לא חשנו במתיקות יתרה אבל בהחלט היה אפשר לטעות ולחשוב שמדובר ברוטב ביתי – במובן הטוב. שום טעם לוואי ושום רמז לתעשייתיות. אם יש לנו טענה היא רק שהטעמים לא מספיק עזים. נאמר זאת כך: יצא שהוספנו קצת מלח.

שורה תחתונה: אחלה רוטב, אף שמעט עדין. 4 כוכבים.

מחיר: 11.90-13.90 לבקבוק של 400 גרם.

מארז פסטה, MUTTI (צילום: דניה ויינר, יחסי ציבור)
מארז הפסטה של מוטי. במרכז: הרטבים החדשים | צילום: דניה ויינר, יחסי ציבור

 

מארז פסטה, MUTTI

נוסף לרטבים החדשים מציינים במוטי את יום הפסטה שחל השבוע במארז לאוהבי הפסטה שהוא בעינינו חלום. המארז כולל 2 סוגי רוטב לפסטה, שפופרת רסק עגבניות, פחית עגבניות Polpa, 2 חבילות פסטה La Molisana, 2 פחיות טונה Ortiz, מגבת מטבח מעוצבת, מכסה לתבלינים המתלבש על פחית וחוברת מתכונים. איכותי ממש ושווה שווה.

שורה תחתונה: מתים על זה. 5 כוכבים.

מחיר: 95 שקלים באתר הבית של רסטרטו, עד גמר המלאי.

דלישקד קרמל מלוח, תלמה (צילום: יחסי ציבור)
דלישקד קרמל מלוח, תלמה | צילום: יחסי ציבור

דלישקד קרמל מלוח, תלמה

דליפקאן עדיין נתפס אצלנו כמוצר מפנק, עוד מהימים שבהם דגני הבוקר של חו"ל היו רק חלום רחוק. אז עכשיו מצטרף אליו אח ממין שקד, שמצליח להגיע אצלנו למעמד דומה. אומנם קצנו עד מאוד בטרנד הקרמל המלוח האינסופי, אבל אנחנו לא יודעים אם זה לגנות או לשבח הקורנפלקס החדש – טעם הקרמל המלוח לא באמת מורגש בו. מה שמורגש זה המון פריכות, מתיקות שמאוזנת עם טיפה מלח ובאופן כללי מוצר סבבה לגמרי, שמזכיר שאפשר לקנות יופי של דגני בוקר גם במחיר שפוי.

שורה תחתונה: נחמד ביותר. 4 כוכבים.

מחיר: 18.90-19.90 לאריזה של 400 גרם.

שטראוס דלישס – ארוחות קפואות להכנה מהירה (צילום: שייק דיזיין סטודיו)
שטראוס דלישס – ארוחות קפואות להכנה מהירה | צילום: שייק דיזיין סטודיו

שטראוס דלישס – ארוחות קפואות להכנה מהירה

שטראוס השיקה קו של ארוחות מוקפאות – רק לחמם במיקרו (או בתנור) ולזלול – ואנחנו זלזלנו כמצופה מאיתנו וניסינו. שתי קטגוריות יש בסדרה: קטגוריית תבשילים ("ארוחות שף") וקטגוריית מאפים. מבין המאפים ניסינו את הפיצה נפוליטנה, שהייתה נחמדה אבל עוררה בנו רגשות אשמה כי לפי הכתובים היא עשויה מבצק מסורתי בתפיחה איטית, ואילו בטעם חשנו רק בצק. מבין הארוחות ניסינו שתיים: נודלס טריאקי עם ירקות ונתחי סויה ואורז קארי ירוק חריף עם טופו, ירקות וקרם קוקוס. הנודלס נזללו על ידי הילד עוד לפני שהתיישבנו לשולחן, ומהטעימה הזערורית שהספקנו לבצע זה כנראה קשור למתיקות של רוטב הטריאקי, אז אנחנו נזהרים עם התשבחות. אבל את האורז אכלנו אנחנו לבד ובשקט (איזה כיף זה, אומרים לילד "קארי ירוק" והוא בורח), ומבחינתנו הוא גולת הכותרת של הסדרה כולה, כי הוא היה ממש, ממש ממש טעים, עם חרפרפות מדויקת וטעמים פשוט כיפיים. הבאסה היחידה הייתה הכמות, שלטעמנו לקתה בקמצנות מה (לך תדע, אולי היא חשה שזה אנחנו שלקינו בבהמיות מה, גם אופציה).

שורה תחתונה: מנת הקארי הירוק מעולה, הנודלס נהדרים לילדים. לאוכל קפוא זה המון. 4 כוכבים.

מחיר: 26.60 שקלים לנודלס והאורז בקארי, 25.60 לפיצה.

חטיפי תמרים ספירולינה, טבע ירוק (צילום: יחסי ציבור)
חטיפי תמרים ספירולינה, טבע ירוק | צילום: יחסי ציבור

חטיפי תמרים ספירולינה, טבע ירוק

הדבר שאנחנו הכי אוהבים בחטיפים החדשים של טבע ירוק זה שהם לא מרגישים כמו חטיפי תמרים גנריים. מקורבינו הטבעוניים ושוחרי הבריאות כבר לימדו אותנו שהשוק מתפקע מחטיפי אנרגיה בריאים, רובם על בסיס תמרים, רק לא סיפרו שזה כמו לאכול את אותו החטיף שוב ושוב. אז חטיפי התמרים-ספירולינה החדשים הם לא אותו חטיף, וכל אחד מהם הוא בטעם שלא טעמנו קודם. החטיף מגיע בטעמי קשיו-חמוציות וקקאו-קוקוס, אנחנו יותר חיבבנו את הראשון. יש בו בערך 150 קלוריות לחטיף, שזה לא נורא, ויש בו 3 גרם ספירולינה, שזה מרגש בהתחשב בנטייה של חטיפי בריאות להיות לא מי יודע בריאים. הבעיה הכי גדולה שלו היא במראה: מדובר בחטיף שחור משחור, שאנחנו לא רוצים לומר למה הוא דומה מפאת כבוד האכסניה.

שורה תחתונה: סוף סוף משהו חדש באמת. 3.5 כוכבים.

מחיר: 220 שקלים ל-20 יחידות (כלומר 11 לאחת). להשיג בשופרסל אונליין, בחנויות המזון המובחרות ובאתר טבע ירוק

פסטה בוסיאטה טרייה, פסטה ריקו (צילום: אסף אמברם, יחסי ציבור)
פסטה בוסיאטה טרייה, פסטה ריקו | צילום: אסף אמברם, יחסי ציבור

פסטה בוסיאטה טרייה, פסטה ריקו

בפסטה ריקו השיקו שלושה סוגי פסטה חדשים מסוג בוסיאטה (מסובבים סביב עצמם כאלה, חמודים): קלאסי, תרד וסלק. אנחנו ניגשנו לליבת העניינים וניסינו את הקלאסי, וחשנו שקיבלנו תמורה טובה בעד הסכום שהשקענו בפסטה בסופר. היא מוכנה בצ'יק, מקבלת בשמחה כל רוטב ולמרות שקצת הזכירה לנו בצקניות בטעמה הנייטרלי – עשתה את העבודה נהדר.

שורה תחתונה: מוצר זול (יחסית) וטוב. 4 כוכבים.

מחיר: 9.90-15.90 לאריזת 300 גרם.