אין תמונה
הטעמי החדש. איך הייתם מרגישים אם היו מחליפים לכם את הלב בבייגלה?

טעמי עם בייגלה, שטראוס עלית

זה לא דבר שאפשר לחזות מראש – מתי הרחבה של המותג תיתפס אצל הצרכן כגאונות ומתי כחילול קודש. בכל שנותינו כזללנים חסרי מעצורים עוד לא הצלחנו למצוא לדבר חוקיות. הנה, סדרת השוקולד בטעמי חטיפים לגמרי עשתה לנו את זה, בעוד ששילובים רבים אחרים דווקא עוררו בנו רוגזה.

אז מה דין הטעמי החדש, עם הבייגלה, אתם שואלים? ובכן, אותנו הוא לא הצליח לעבור. אם לדייק, הוא לגמרי עובר, מדובר ביופי של חטיף, שוקולדי כנדרש ואפילו טיפ-טיפ-טיפה מלוח, לאיזון, אבל לקרוא לזה טעמי? עד כאן. הלא פצפוציו של הטעמי הם לבו ואישיותו, הם הדבר ששובה את המכורים ומשעמם את האדישים, אז להחליף אותם? להחליף אותם משמעו להחליף חטיף.

שורה תחתונה: טעים, אבל לא טעמי. 3 כוכבים.

מחיר: 6 שקלים פה בפיצוצייה.

טונה בשמן זית כתית מעולה, סטארקיסט (צילום: חגית גורן ,  יחסי ציבור )
טונה בשמן זית כתית מעולה. לא מעולה לנו | צילום: חגית גורן , יחסי ציבור

טונה בשמן זית כתית מעולה, סטארקיסט

טונה סטארקיסט משיקה – לראשונה בארץ, כך נטען – טונה בשמן זית כתית מעולה. מוזר, הייינו בטוחים שכבר פגשנו על המדפים טונה בשמן זית, אבל לא נעורר על זה מהומה. לגופו של עניין, מדובר במוצר לא מספיק טוב. הטונה עצמה הייתה מעט יבשושית לטעמנו (וזה מוזר, כי סטארקיסט זכורה לנו כטונה הכי פחות יבשושית שיש), וטעם שמן הזית לא הורגש – וזאת למרות שלא סחטנו את נשמתו, אלא רק שפכנו את עודפי השמן לכיור. שווה את הכסף? אולי בשביל האנטי אוקסידנטים, בשביל הטעם לא.

שורה תחתונה: לא נפלנו. 2.5 כוכבים.

מחיר: 30 שקלים לרביעיית יחידות של 110 גרם.

אין תמונה
תה ירוק אפרסק. לחובבי הז'אנר בלבד

תה ירוק אפרסק, פומפדור

ואם באנטי אוקסידנטים עסקינן – זה הזמן להזכיר את התה הירוק החדש בשוק, והפעם בטעם אפרסק. חובבי התה הפירותי אולי ייהנו ממנו, אנחנו מחזיקים באמונה שפרי זה פרי ותה זה תה. בפומפדור הספציפי הזה הטעם של התה הירוק חזק יותר מטעם האפרסק, אז אם אתם מצפים לחוויה מתחנפת ומתקתקה – תשקלו את צעדיכם מחדש.

שורה תחתונה: לנו אישית זה לא עושה את זה, אבל לפחות המחיר יותר נמוך משל סוגי תה אחרים, שעושים לנו את זה אפילו פחות. 2.5 כוכבים.

מחיר: 20 שקלים ל-20 שקיקים.

עוגיות דלובה בלוברי, בלזן (צילום: אפרת אשל,  יחסי ציבור )
דלובה בלוברי. יפהפיות בדרכן | צילום: אפרת אשל, יחסי ציבור

עוגיות דלובה בלוברי, בלזן

בלזן, שהוא מותג עוגיות גרמני, משיק עוגיות בצק עלים במלית אוכמניות כחולות. עוגיות מבצק עלים הן אמנם פחות קונבנציונליות בשוק העוגיות העברי, אבל הן לא לחלוטין בלתי מוכרות ולנו הן הזכירו מאוד עוגיות שסבתא הייתה מכינה פעם. העוגיות של בלזן דקות מאוד ופריכות מאוד, ויש בהן ניגוד עדין ומוזר בין מליחותו של הבצק למתיקותו של המילוי, שמתאפיין גם בדביקות מסוימת. אנחנו יודעים שהתיאור לא נשמע מחמיא, ובכל זאת, העוגיות האלה טובות ומומלצות.

שורה תחתונה: קצת כמו נשים שהכיעור העדין שלהן הוא גם מקור יופיין – הדלובה בלוברי קצת משונות, ובזה דווקא כוחן. 4 כוכבים.

מחיר: 13 שקלים ל-100 גרם.

>> האם סלט הסלק של אחלה באמת מוצלח כמו בפרסומת?