אנחנו לא מתביישים להגיד, אנחנו אוהבים את כל מהדורות ה-MIX האלה שאסם מוציאים בשנים האחרונות. בתור מי שכבר בימי הרעב הגדול בצבא היו מערבבים את כל החטיפים שאפשר היה למצוא בשק"ם, אנחנו אוהבים שחוסכים לנו את מלאכת העירבוב, למרות שבחלק מהמקרים זה גורם לכל הטעמים להתערבב ולאבד את טעמם המקורי האהוב, מה שקצת הורס את החוויה.

הגרסה החדשה של ה-MIX עניינה אותנו במיוחד, כי הפעם, בנוסף לחטיפים המוכרים - נוספו לאריזה גם פיצוחים מתובלים -  שהם למעשה סוגים שונים של קבוקים, כמו שאנחנו מתעקשים עדיין לקרוא להם. אז מה יש לנו פה בעצם? אפרופו, ביסלי גריל ושני סוגים של בוטנים מצופים, אחד כהה ומלא תיבול ואחד בהיר ומוטבע בשומשום. על פניו נשמע כמו שילוב מנצח וחלומו של כל חובב מאנצ'ים באשר הוא.

ביסלי PARTY MIX (צילום: גיל גוטקין, אוכל טוב)
ככה זה נראה מחוץ לשקית | צילום: גיל גוטקין, אוכל טוב

אז קודם כל, אנחנו שמחים לדווח שלמעט כמה יחידות אפרופו בודדות שנצבעו בתבלינים וספגו המון טעם, רוב רובם של החטיפים בשקית הצליחו לשמור על טעמם המקורי ולא להתערבב לבליל אחד של טעמים. אפילו רוב חלקיקי האפרופו, שהם בעלי הטעם הכי עדין במיקס הזה, הצליחו לשמור על עצמם.

היו מי שחשו שטעמו של הביסלי לא ממש זהה לטעם המקורי, ומרגיש קצת פחות מתובל ויותר מעושן, אבל רוב הטועמים לא הרגישו בהבדל הזה, ובאופן כללי מאוד חיבבו את השילוב. גם הבוטנים עצמם טעימים, פריכים ולמרות המראה המעט זרחני של חלקם, לא מתובלים באגרסיביות.

לסיכום, אנחנו לגמרי בעד השילוב הזה ואם יש לנו רק הערה אחת, היא על היחס בין כמות האפרופו לכמות הביסלי. קצת יותר איזון וייתכן שיש לנו פה את החטיף המושלם לכל התקף מאנץ' שיבוא.