פיטנס קרקר THIN, נסטלה (צילום: יחסי ציבור)
פיטנס קרקר THIN, נסטלה | צילום: יחסי ציבור

פיטנס קרקר THIN, נסטלה

הסדרה החדשה של הקרקרים מבית פיטנס תפסה אותנו לא מוכנים, כמו כל התאהבות בחיים. יש בה שני טעמים - כפרי (דגנים מלאים, קינואה אדומה וקצח) ורוזמרין (דגנים מלאים בתוספת שום ורוזמרין) – ועל שניהם נדלקנו קשות (טוב, אולי על הרוזמרין טיפה יותר). מדובר בקרקרים דקיקים, שזופים, הכי פריכים שיש ופשוט טעימים בטירוף, לבד או עם ממרח. הבעיה היחידה: בכל 5 קרקרים יש 99 קלוריות, וקשה עד בלתי אפשרי להסתפק ב-5.

שורה תחתונה: התמכרות. 5 כוכבים.

מחיר: 11:30 שקלים לחבילה.

 

עוגיות פינוקיות עם קרם קפה נמס, עלית (צילום: יחסי ציבור)
עוגיות פינוקיות עם קרם קפה נמס, עלית | צילום: יחסי ציבור

עוגיות פינוקיות עם קרם קפה נמס, עלית

פינוקיות החדשות של עלית הן למעשה עוגיות הקרמוגית הוותיקות של אסם, ואנחנו אומרים את זה לזכותן. אנחנו טעמנו את טעם הקפה, שלא מנסה להסתיר את העובדה שהוא מבוסס על האבקה החולית ואפילו מתהדר בזה, מה שגרם לנו להנמיך את ציפיותינו למינימום. ואז קרה מה שקורה כשמנמיכים ציפיות: נהנינו ממש. מדובר בעוגיות מתוקות עד טירוף, אבל עם מרקם פציח מבחוץ וקרמי מבפנים שהופך אותן לכל כך כיפיות, שלמי אכפת הקפה. גם ככה יש שם כל כך הרבה סוכר שבקושי מרגישים אותו.

שורה תחתונה: מתוק להחליא, כיפי להפליא. 3.5 כוכבים.

מחיר: 10.90 שקלים ל-200 גרם.

עוגיות שוקולד צ'יפס, לחמי (צילום: ישראל כהן, יחסי ציבור)
עוגיות שוקולד צ'יפס, לחמי | צילום: ישראל כהן, יחסי ציבור

עוגיות שוקולד צ'יפס, לחמי

ואם כבר אנחנו בעוגיות, אי אפשר להתעלם גם מסדרת עוגיות השוקולד צ'יפס החדשה של לחמי, עם שוקולד מריר, שוקולד לבן ומריר וקרמל ושוקולד לבן. בשונה מרוב העוגיות של לחמי, אלה לא מגיעות בקופסה אלא במעין שרוול – כמו עוגיות השוקולד צ'יפס של מרבה – והאמת היא שזה קצת משונה. מדובר, למעשה, בסוג של עוגיות חמאה, וזה ניכר גם בצורה שלהן (גליל בצק שנפרס לעוגיות) וגם במרקם, שהוא יותר מהכל חולי. הדיסוננס הזה גרם לנו להירתע מהן בהתחלה (ממתי עוגיות שוקולד צ'יפס הן חוליות?) אבל עם הזלילה גילינו שזו דווקא איכות נחמדה, ושאר החבילה כבר ירדה בגרון כמו גדולה.

שורה תחתונה: לאוהבי עוגיות החמאה. 4 כוכבים.

מחיר: 9.90-10.90 שקלים ל-150 גרם.

תפוזינה WOW (צילום: יחסי ציבור)
תפוזינה WOW | צילום: יחסי ציבור

תפוזינה WOW

בדרך כלל אנחנו נוהגים שלא לעסוק כאן במיני מיצים, בעיקר משום שברובם ככולם של המקרים מדובר בתמיסות סוכר שגם אם הן נעימות לשתייה – אין בהן אלא נזק. הפעם אנחנו חורגים ממנהגנו לכבוד קיצוץ כמויות הסוכר במשקאות תפוזינה החדשים – בטעמי תפוזים, לימונענע ואשכוליות. שלושתם עם מחצית מכמות הסוכר, שלושתם ללא תוספת של ממתיקים מלאכותיים.

צמאים? אנחנו עדיין חושבים שעדיף לשתות מים, אבל אם אתם בעניין של לפרגן לעצמכם מיץ מפעם לפעם – שלפחות יהיה זה.

שורה תחתונה: חצי מהסוכר, וטעים אותו הדבר. 4 כוכבים.

מחיר: 5-6.5 שקלים לליטר וחצי.

 

נביעות פלוס 0 – מים מינרליים בטעמים וב-0 קלוריות (צילום: סטודיו כפיים, יחסי ציבור)
נביעות פלוס 0 – מים מינרליים בטעמים וב-0 קלוריות | צילום: סטודיו כפיים, יחסי ציבור

נביעות פלוס 0 – מים מינרליים בטעמים וב-0 קלוריות

יש את הרמאות הזאת במים בטעמים, שכששותים אותם מרגישים הכי קדושים, כאילו "אנחנו? אנחנו שותים רק מים", כשבפועל מדובר במשקה ממותק עם כמות לא מבוטלת של סוכר וכפועל יוצא – קלוריות (15 ב-100 מ"ל, למי שתהה). אז מה עושים? מתוודעים למים החדשים של נביעות, שהם אין תוספת סוכר והקלוריות בהם עומדות קוממיות על 0 – והכל בחסות הסטיביה. תשאלו, ובצדק, מה עם טעם הלוואי הסטיבייאי הידוע? האם לא מרגישים בו? אז התשובה שכן, מרגישים, אבל באופן עדין ביותר, שלא באמת פוגם בהנאה. אנחנו, כל עוד אנחנו יכולים להמשיך להתנשא ש"אנחנו שותים רק מים" – אנחנו מרוצים.

שורה תחתונה: טיפה סטיבייאי, אבל בסך הכל מוצלח. 4 כוכבים.

מחיר: 6.7.90 שקלים לבקבוק של ליטר וחצי.

 

אנג'ל שיפון וחיטה מלאה 100% קמחים מלאים, מאפיות אנ (צילום: אנג'ל, יחסי ציבור)
אנג'ל שיפון וחיטה מלאה 100% קמחים מלאים, מאפיות אנג'ל | צילום: אנג'ל, יחסי ציבור

אנג'ל שיפון וחיטה מלאה 100% קמחים מלאים, מאפיות אנג'ל

נקדים ונאמר: אנחנו אנשים של לחם קל. רוצה לומר: לא רגילים לשבוע מכריך, מתרגשים כשפוגשים לחם עם פחות מ-40 קלוריות בפרוסה, או בקיצור – לא באנו כדי ליהנות. לכן, כשנקרה בדרכנו האנג'ל החדש, שהוא הכי לא קל שיש, היינו כחולמים. הוא משביע, הוא טעים פצצות, וכאילו זה לא מספיק הפרוסות שלו ענקיות, כמו שפרוסות היו צריכות להיות לו חיינו בעולם מתוקן. מטבע הדברים לא נקנה אותו שוב, אבל כנראה לא נפסיק להתגעגע.

שורה תחתונה: גדול, טעים ומשביע. 5 כוכבים.

 

טבלאות שוקולד חדשות של קליק (צילום: יחסי ציבור)
טבלאות שוקולד חדשות של קליק | צילום: יחסי ציבור

טבלאות שוקולד חדשות של קליק

לא קל לרגש אותנו בשוקולד (ולא, זה שחיסלנו חבילה לא אומר שהתרגשנו. רק שהיא הייתה שם). שבעי המצאות, גיוונים והרחבות מותג אנחנו, וקשה לנו לדמיין שוקולד חדש שמפיל אותנו מהכיסא. אז גם הטבלאות החדשות של קליק לא הפילו אותנו מהכיסא – לא היו שם שילובים שלא דמיינו או טעמים שלא פגשנו בעבר – אבל הן בהחלט גרמו לנו להתרווח עליו בנעימים כשחיוך גדול מתפשט לנו על הפנים.

שלושה טעמים יש בסדרה החדשה: בוטנים מלוחים ופצפוצים, פצפוצים וקרמל וקריספ פצפוצים. האחרון הוא הרגיל מבין השלושה, ולכן זללנו אותו במהירות וללא התרגשות. השניים האחרים עינגו אותנו הרבה יותר – זה עם השילוב הבוטני המלוח וזה עם הקרמל, תוספת שנעשתה פופולרית מאוד בממתקים, ואין לנו אלא לברך על כך. להנאתנו הוסיפה מאוד העובדה שלא מדובר בקוביות אלא במעין כדורים מודבקים, מה שאומר שאם רוצים ליישר את החבילה אין מנוס אלא לאכול אותה עד תומה.

שורה תחתונה: ממתק כיפי ממש. 4 כוכבים.

מחיר: 4.90-6.90 שקלים ל-85 גרם.

 

דייסת קוואקר להכנה מהירה בתוספת פרוטאין (צילום: סטודיו שטראוס)
דייסת קוואקר להכנה מהירה בתוספת פרוטאין | צילום: סטודיו שטראוס

דייסת קוואקר להכנה מהירה בתוספת פרוטאין

שני מרכיבים יש לחיבה שלנו לדייסות החדשות של קוואקר: 1. אנחנו מתים על דייסות קוואקר, ו-2. הן מצליחות להיות בדיוק במתיקות הנכונה, וזו לא משימה פשוטה. החלבון המוסף הוא רק בונוס. המארז החדש כולל 6 מנות אישיות בשני טעמים לבחירה - בננה אגוזים וחמוציות-שקדים - והאמינו לנו, כשאתם חוזרים מורעבים הביתה ואין כלום במקרר, אריזה אישית כזאת יכולה להיות ההבדל בין ערב מבאס לערב חמים ונעים.

שורה תחתונה: טעים, זמין ומלא בחלבון.

מחיר: 22.90-23.90 שקלים לאריזה.

 

רוטב פונזו, קיקומן (צילום: יחסי ציבור)
רוטב פונזו, קיקומן | צילום: יחסי ציבור

רוטב פונזו, קיקומן

חברת קיקומן, שמוכרת לכולנו בזכות רוטב הסויה שלה, השיקה לאחרונה את הפונזו - רוטב סויה עם תוספת של לימון. התוצאה, לפחות בעינינו, נהדרת. החמיצות של הלימון מורגשת היטב ברוטב ומעניקה לו רעננות טובה וכיפית, ומצד שני לא מעמעמת את טעמי הסויה. לסלטים בסגנון אסייתי, מנות דגים ובכלל מנות קיץ אסייתיות הרוטב הזה בהחלט מוסיף רובד נוסף ומוצלח של טעם.

שורה תחתונה: גיוון מצוין לרוטב הסויה הרגיל. 4 כוכבים.

מחיר 16.90-19.90 שקלים.

 

ממרחים טבעוניים חדשים מבית וגה (צילום: יחסי ציבור)
ממרחים טבעוניים חדשים מבית וגה | צילום: יחסי ציבור

ממרחים טבעוניים חדשים מבית וגה

וגה מציעה סדרת ממרחים בטעמים של מיונז קלאסי, מיונז מופחת שומן, מיונז צ'יפוטלה ופסטו. את המיונז והפסטו מצאנו נחמדים ביותר לארוחות טבעוניות, אבל היה זה ממרח הצ'יפוטלה שהתחבב עלינו במיוחד, עם טעמו המעקצץ ששדרג כל מה שהשתדך אליו.

שורה תחתונה: מדובר בסדרה מצוינת עבור מי שרוצה, מסיבות אלה או אחרות, להימנע ממיונז רגיל. הבעיה היא המחיר – בערך כפול ממרחי מיונז רגילים.

מחיר: 20.90-24.90 שקלים. להשיג ברשתות השיווק ובתי טבע ברחבי הארץ.