"המתחם הזה הוא הבית שלי בשש שנים האחרונות והתחושות לא פשוטות", אמר רן שמואלי בראיון ליואב לימור במתחם שרונה בבוקר שאחרי הפיגוע הרצחני שהתרחש אמש. "עזבתי את המתחם שעתיים לפני האירוע ופתאום מתקשרים אליי ואומרים שיש יריות. רגע אחד אתה מתעסק באיך היה הסטייק וכמה אנשים היו במסעדה ורגע אחרי פתאום יש יריות". לצד עסקיו בתחום המסעדנות, שמואלי גם שופט בריאליטי האפייה "בייק אוף ישראל" שנקטע אמש (ד') בעקבות הפיגוע באמצע שידור פרק חצי הגמר (חצי הגמר שנקטע לאור האירועים ישודר הערב ב-18:45. אירוע הגמר יתקיים ב-21:15 מיד אחרי מהדורת החדשות).

חלק מהאזרחים שנקלעו לזירת האירוע במתחם שרונה מצאו עצמם מחפשים מקלט גם במסעדה שבבעלותו של שמואלי. "האורחים לא עזבו את המסעדה אלא להיפך נכנסו אלינו עוד ועוד אנשים שחיפשו מקלט. המסעדה הייתה מפוצצת. זה לא היה קל. קיבלנו היום תגובות שהצוות תפקד בצורה יוצאת מן הכלל". שמואלי התייחס גם לתפקיד של האזרחים באירועים כאלה: "אני חושב שבתוך הקומפלקס הזה שנקרא מדינת ישראל גם לאזרחים יש תפקיד - אנחו חיילים של השגרה. צריך לשאת את התפקיד הזה בגאון ולשדר מסר ולא לתת לטרור או לשום דבר אחר להפריע לנו. אנשים צריכים לצאת ולחגוג את החיים".

לקראת אירוע הגמר של "בייק אוף ישראל" שישודר הערב ב-21:15 מיד אחרי מהדורת החדשות אמר שמואלי: "צפיתי בחצי הגמר עם הבנות שלי והוא נקטע באמצע. זה היה רגע לא מתוק בכלל. חצי הגמר ישודר היום שוב ונגלה מי מהזוגות עלה לגמר ואחריו גם אירוע הגמר. מי שיצפה בנו היום גם ישתף פעולה עם החזרה לשגרה".

תקציר חצי הגמר של "בייק אוף ישראל" ישודר הערב ב-18:45. אירוע הגמר ישודר ב-21:15 מיד אחרי מהדורת החדשות