16 דיירים נכנסו אל בית האח הגדול, אבל רק הדייר שייצא אחרון מהבית יזכה לקבל צרור מפתחות לדירה חדשה ומפוארת באחד מהפרויקטים הנחשקים בארץ. העונה החליטו בהפקת האח הגדול לעשות דבר שטרם נעשה ולתת לכם הגולשים להצביע ולהשפיע איזו דירה יקבל הזוכה הגדול של העונה. על מנת לקחת חלק בבחירה, יהיה עליכם לענות ממש כאן למטה על סקר קצר שתוצאותיו יכריעו בין שתי דירות הממוקמות באזורים שונים בארץ. על מנת שתוכלו לקבל את הבחירה הנכונה ביותר, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על שתי הדירות האופציונאליות.

אלמוג ציפורים מודיעין

מדובר בפרויקט מגורים איכותי המגדיר סטנדרטים חדשים של אדריכלות בעיר מודיעין. הפרויקט כולל 26 סוגי דירות בגדלים ובעיצובים משתנים. המבחר הייחודי של דירות מכיל מיני פנטהאוז ופנטהאוז, דירות גן, דירות גן עם בריכה, לופטים ודירות עם מרפסות נוף ענקיות. כל הדירות ממוקמות בבניינים אינטימיים בני 3-5 קומות המכילים עד 8 דיירים לבניין, הנפרשים על 3 מתחמים שכנים: נחליאלי, צוקית ודוכיפת.

שכונת הציפורים ממוקמת סמוך לטיילת נחל ענבה החדשה, ליציאה לכביש 431, לתחנת הרכבת ולקניון, ומבטיחה איכות חיים גבוהה לתושביה. מצד אחד מגורים בסביבה שקטה וירוקה, בשכונה חדשה ופורחת הנבנית תחת תכנון חכם ויעילומצד שני, מיקום הפרויקט מאפשר גישה נוחה לכבישים ראשיים ליציאה מהעירלפארק ענבה ולרחובות מרכזיים במודיעין. בנוסף, יוקמו בשכונה מרכזים מסחריים, קומפלקסים של גני ילדים ומעונות יוםמרפאה טיפת חלב ובית כנסת.

אלמוג ציפורים במודיעין
סטנדרט אדריכלות חדש
אלמוג ציפורים במודיעין
בניין בוטיק מעוצב אפילו בלי מצלמות

אלמוג סטטוס באר יעקב

בלב גוש דן, על אחת מעתודות הקרקע האסטרטגיות של המרכז מוקמת שכונת באר יעקב החדשה - סביבת מגורים ירוקה ומודרנית שתוכננה כדי להעניק איכות חיים גבוהה לכ- 4,000 משפחות. בשכונה יושמו עקרונות אקולוגיים, פארקים, אשכולות חינוך ומרכזי בילוי וקניות. פרויקט היוקרה אלמוג סטטוס, נבנה במיקום הטוב ביותר בשכונה והוא תוכנן ע"י מעצב העל אילן פיבקו. הפרויקט יכלול 2 מגדלים מפוארים שיתנשאו לגובה 20 קומות כל אחד.

בפרויקט מתוכנן לובי מפואר ומעוצב, חדר כושר מקצועי ומאובזר, דירות בתמהיל מגוון ביניהן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים עם תקרות גבוהות ומרפסות ענק. מגדלי היוקרה של אלמוג סטטוס נהנים מעיצוב מעורר השראה, תכנון ואיכות ללא פשרות שניתן להבחין בהם בגימור ובפרטים הקטנים. התפיסה המודרנית והאלגנטית של פיבקו, לא משאירה מקום לטעות.

הפרויקט בבאר יעקב
בניין יוקרתי בשכונה חדשה

הפרויקט בבאר יעקב
הלובי המפואר בסטטוס אלמוג בבאר יעקב

המנצח הגדול אמנם יגרוף את הפרס השווה של העונה, אבל גם אתם לא תצאו בידיים ריקות. נמקו לנו את הסיבה לבחירתכם ותוכלו לזכות בחבילת צפייה מושלמת הכוללת טלוויזיה מתקדמת במגוון יישומים מדגם Samsung 55 אינצ' ultra HD4K (טכנולוגיית העמום של UHD) ומקרן קול אלחוטי מדגם LG בעוצמה 300 W בטכנולוגיית MP3 Bluetooth.

>> עוד פרוייקטים ברחבי הארץ

"האח הגדול 7": רביעי ושבת אחרי החדשות