דירת היוקרה בפרויקט "אאורה פיבקו בת ים", פרויקט התחדשות עירונית המקודם בשדרות העצמאות, נמכרה אתמול (ב') תמורת 13.5 מיליון שקלים לאיש עסקים יהודי-צרפתי המתכנן לעלות לישראל. המגדל מקודם בשותפות של אאורה (המחזיקה ב-80%) והאדריכל אילן פיבקו (המחזיק ב-20%).

מהיזמים נמסר כי מדובר בנכס עם המחיר הגבוה ביותר בהיסטוריה של בת ים. הפנטהאוז כולל 7 חדרים והוא חולש על כל הקומה ה-30 בפרויקט. שטח הנכס 302 מ"ר והוא כולל בנוסף מרפסת של כ-186 מ"ר עם ארבעה כיווני אוויר ונוף פתוח לים התיכון.

מרכז הנדל"ן - העסקה בבת ים (צילום: הפנטהאוז במגדל אאורה-פיבקו שנמכר עבור 13.5 מיליוני שקלים. The Craft TLV)
צילום: הפנטהאוז במגדל אאורה-פיבקו שנמכר עבור 13.5 מיליוני שקלים. The Craft TLV

הפרויקט עצמו, אאורה פיבקו בת ים, נמצא בשדרות העצמאות בעיר, במרחק של כ-200 מטר מחוף היום ובקרבה לצירי תחבורה מרכזיים, לרבות קו המטרו האדום העתידי. במתחם צפויים להיהרס 23 דירות קיימות ולהיבנות 120 יח"ד במקומן, במגדל של 30 קומות מעל חניון תת-קרקעי, לצד שטחי מסחר ושטחים לצרכי הציבור. בסביבת המגדל אפשר למצוא בתי קפה ומסעדות, מרכז בילוי, במרחק קצר במיוחד לחוף הים.

החברה השלימה את שלב ה-Pre-sale של הפרויקט עם מכירת כ-30 יח"ד מתוך 120 יחידות הדיור, עבור סכום כולל של 95 מיליון ש"ח (כולל מע"מ), והיא צפויה לערוך אירוע הריסה ולהתחיל בבנייה בחודשים הקרובים. אכלוס הפרויקט צפוי להתבצע בסוף שנת 2026.

מרכז הנדל"ן - העסקה בבת ים (צילום: הפנטהאוז במגדל אאורה-פיבקו שנמכר עבור 13.5 מיליוני שקלים. The Craft TLV)
צילום: הפנטהאוז במגדל אאורה-פיבקו שנמכר עבור 13.5 מיליוני שקלים. The Craft TLV

תמהיל הדירות ב"אאורה פיבקו בת ים" מגוון במיוחד וכולל דירות בנות 2 חדרים, 3,4,5 ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים והפנטהאוז הגדול בקומה העליונה. הדירות הקטנות (2 ו-3 חדרים) נמכרו כולן ונכון לעכשיו יש במלאי דירות 4 חדרים במחיר של החל מ-3.7 מיליון ₪ בקומה השניה, דירות 5 חדרים במחירים של החל מ-4.12 מיליון ₪ בקומה השישית, דירות של 6 חדרים עם מרפסת גדולה ונוף לים במחיר של החל מ-5.3 מיליון ש"ח בקומה ה-15, לצד דירות 6 חדרים בקומה 26 עם נוף פתוח לים, במחיר שמתחיל ב-8.15 מיליון ש"ח.

נכתב על ידי כתבי מרכז הנדל"ן.