אביחי דריינוף ושראל וקנין, נכי צה"ל שנפצעו במהלך שירותם הקרבי, החליטו לשנות את המציאות. לשם כך הקימו ביחד את מיזם "אופטימיסט" לפני כשנה, מתוך חוויותיהם האישיות. המיזם נולד מתוך נקודת מבט של אנשים עם מגבלה, מתוך הקושי להשתלב בשוק העבודה ומתוך הרצון שלהם להפוך את הסיפור שלהם ושל אחרים כמותם בעלי נכות או מוגבלות כלשהיא, לסיפור הצלחה אופטימי.  

הפעילו העיקרית 'מעטפת עסקית' ולמעשה הם מספקים מספר שירותים תחת קורת גג אחת שנותנת העדפה להעסקת עובדים עם מוגבלות שמתקשים להשתלב בשוק העבודה. החברה עוסקת בבניית אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, עיצוב גרפי, הקמת קמפיין שיווקי ועוד.

בין עובדי המיזם שלהם ניתן למצוא את נופר בכר שמתמודדת עם שיתוק מוחין. לנופר רקע נרחב בניהול אדמיניסטרטיבי, בוגרת קורסים מקצועיים ובתחום המזכירות והניהול, אברהם דוד שרווד, נכה צה"ל, יזם חברתי וסטארטאפיסט, בוגר תילתן בלימודי עיצוב גרפי בהתמחות פנים, בעל סטודיו עצמאי לעיצוב רב תחומי ועוד. היזמים נעזרו בשירותם של מעוף-מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינניים במשרד הכלכלה, על מנת לבנות ולהקים את העסק.

"העסקים הקטנים והבינוניים מהווים מנוע צמיחה עיקרי של הכלכלה הישראלית. כוחם הרב בא לידי ביטוי גם ביכולתם לספק מקום תעסוקה לכלל הקבוצות באוכלוסייה ובכך, לקדם אנשים ראויים, מקצועיים ובעלי מומחיות ללא קשר למוצאם, דתם, מינם או מוגבלותם הפיזית", אומר רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, "בשל עובדה זו, במסלול ''יוזמים עסק'' של מערך מעוף, אנו מציעים תעריפים ייחודים לאנשים עם מוגבלות על מנת לצמצם את הפערים ולהעניק להם הזדמנות שווה".

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מפעילה באמצעות מערך מעוף מרכזים לקידום עסקים ויזמים. מרכזים אלו מסייעים לעסקים ויזמים באמצעות ארגז כלים נרחב אותו פיתחה הסוכנות כגון: ייעוץ וליווי עסקי, מימון והלוואות, קורסים והדרכות, הדרכה על פתיחת עסק חדש והכרות עם עולם המסחר המקוון. בנוסף במעוף מבצעים מיפוי של צרכי העסקים והיזמים ובהתאם לכך בונים עמם תוכנית עבודה שמורכבת ממספר כלי סיוע כגון ייעוץ פרטני, הדרכות וליווי לקבלת מימון מקרן בערבות מדינה. מערך מעוף שהחל לפעול בשנת 2014, הינו מערך ארצי הפרוס באמצעות 40 סניפים בכל המדינה. מ-2015 ועד אמצע 2017, קיבלו כ-80 אלף עסקים קטנים ובינוניים סיוע ממערך מעוף.