נתחיל בצפירת הרגעה: אתם לא העצמאיים היחידים שסובלים מהבעיה של חוסר סדר ושליטה בניהול הוצאות והכנסות העסק. זו אחת הבעיות השכיחות ביותר של בעלי עסקים בכל רחבי העולם, ואפשר לגמרי להבין מדוע.

בעלי עסקים מאז ומתמיד נאלצו לרדוף אחרי המספרים. אז נכון שאת הניירות והפתקים אולי החלפנו בקבצי אקסל ואפליקציות, אבל בשביל להישאר עם אצבע על הדופק, אנחנו עדיין חייבים לנהל מערכת יחסים עם עובדים, לעקוב אחרי מלאי, לשלם לספקים ולתחזק לקוחות. מטבע הדברים, הפעולות האלה גוזלות זמן ואנרגיה  שעלולים  בסופו של דבר לפגוע בעסק.

מה עושים? עוברים לפתרון 360 מעלות

חברת max מציעה לבעלי עסקים פתרון 360 מעלות המבוסס על שיתוף פעולה עם מערכת EZcount מבית hyp לניהול חשבונות אונליין ומאפשר לנהל ולעקוב אחר הוצאות משק הבית והעסק.

בין היתר, החיבור עם כרטיס האשראי של max מבטיח סנכרון מלא ונוח בין כל הוצאה עסקית, לבין דו"ח החזרי המע"מ אצל רואה החשבון.

איזה כרטיס אשראי מתאים לעסק שלך?

עכשיו, כשהעצמאיים והעסקים הקטנים מתחילים להתאושש משנת הקורונה, הגיע הזמן של בעלי עסקים להתקדם. איך עושים את זה? הנה כמה כלים מתחום האשראי שמציעים ערך מוסף, במיוחד לבעלי עסקים כמוכם:

כרטיס Business – למיקסום החזרי מע"מ

כרטיס האשראי Business של חברת max פותר בעיה מעצבנת שכל העצמאיים ובעלי העסקים מכירים מקרוב: פספוס הוצאות שיכולות להירשם לצורך קבלת החזרי מע"מ. המדינה רוצה להחזיר לכם כסף? ודאו שיש לכם איך לקחת.  

ויש עוד: לא משלמים דמי כרטיס בשנה הראשונה, פורסים את תשלומי המיסים והמוסדות ל-3 תשלומים ללא ריבית, נהנים מפינוקים VIP, מקבלים עד 15 אחוז החזר כספי על קניות באינטרנט עם שירות PayBack (בכפוף להצטרפות) ואפשר גם להרוויח ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים. בנוסף, ניתן לדחות עסקאות מט"ח למועד החיוב החודשי, ללא ריבית.

בעל עסק קטן באינטרנט (אילוסטרציה: iJeab, shutterstock)
כרטיס Skymax Business של חברת max מציע את החיבור האידיאלי עבור בעלי עסקים | אילוסטרציה: iJeab, shutterstock

Skymax Business – סולקים וצוברים נקודות גם מהוצאות וגם מהכנסות

כרטיס Skymax Business של חברת max מציע לראשונה ובאופן בלעדי את החיבור האידיאלי עבור בעלי עסקים ועצמאיים: צבירת נקודות שמאפשרות ליהנות מהטבות וחופשות בארץ ובחו"ל, גם מהוצאות העסק וגם מההכנסות בסליקה.

בשביל לנצל את היתרונות של Skymax Business בעסק ובמשק הבית כל מה שצריך לעשות זה לסלוק עם max, לצבור נקודות גם ממחזורי הסליקה ולממש אותן בכל חברות התעופה – ולא רק בטיסות אלא לכל היעדים: כולל לואו קוסט, שדרוגים מלונות וחבילות נופש. אם אתם ממילא סולקים באשראי, עדיף שתעשו את זה עם max ותוציאו יותר מההכנסות שלכם.

בנוסף, מלבד מתנת הצטרפות מוגדלת, בעלי Skymax Business לא משלמים דמי כרטיס למשך חצי שנה וחיובי הקניות שלהם בחו"ל נדחים למועד החיוב ללא ריבית והצמדה. כמו כן, לבעלי הכרטיס יש את הפריבילגיה להזמין מט"ח מראש לחופשה ולתאם ביטוח נסיעות לחו"ל חינם.

עשינו לכם חשק לטוס? עכשיו רק נותר להזמין את כרטיס Skymax Business ולהרוויח מתכנית הפינוקים המובילה שכוללת הטבות 1+1 לאטרקציות, מופעים והטבות מסביב לעולם. זה מגיע לכם!

טיסה (צילום: DigitalPen, shutterstock)
עם כרטיס האשראי Business אפשר גם להרוויח ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים | צילום: DigitalPen, shutterstock

maxback business – ההוצאות העסקיות מחזירות לכם כסף

היות וכנראה שמחזורי השימוש ואופי ההוצאות של העסק גבוה יותר בכרטיס האשראי העסקי מאשר הפרטי, יש צורך בפתרון יצירתי.

עם כרטיס maxback business, ההוצאות העסקיות שלכם מחזירות לכם כסף. זה נשמע מובן מאליו, אבל אופי הפעילות של בעלי עסקים שונה מצרכן פרטי. עצמאיים ובעלי עסקים קטנים למשל נדרשים לשאת בהוצאות קבועות ולצרף אליהן עוד הוצאות ספונטניות של משק הבית, מה שמחייב לעקוב כל הזמן אחרי הנתונים ולדעת עם איזה כרטיס לשלם על מה.

בעלי כרטיס maxback business מקבלים גיפט קארד דיגיטלי והחזר על ההוצאות בעסק. אם תצטרפו עכשיו, לא תשלמו דמי כרטיס למשך שנה ותיהנו מהחזר כספי של עד 15% על קניות באתרי אינטרנט שונים עם שירות PayBack. כמו כן, תקבלו מסגרת אשראי נוספת למסגרת הבנק.

העסק מתקדם – ודאו שאתם עומדים בקצב

לסיכום, מערכת ניהול ההוצאות וההכנסות, EZcount ושיתוף הפעולה עם max הן חדשות טובות. בזכותן, בעלי עסקים מקבלים עכשיו פתרון כולל לצרכים שלהם וכלים לניהול שוטף יעיל יותר.

כמו כן, כל בעל עסק יכול לבחור את כרטיס האשראי שמתאים לו, לפי מה שהוא צריך. מכאן והלאה, התנהלות נכונה, יעילה ורווחית יותר כבר תהיה חלק בלתי נפרד מהעבודה שלכם.

אז תנסו, מקסימום תרוויחו.

לכרטיסי max לבעלי עסקים>>