בלאק פריידי מתקשר תמיד עם טירוף של קניות באתרי קניות ובקניונים. אלא שהשנה, לראשונה, מצטרף תחום חדש לגמרי לחגיגת ההנחות. חברת אלקטרה מגורים מציעה מספר מצומצם של דירות חדשות בהנחות משמעותיות במסגרת חגיגת המבצעים העולמית.

מדובר בהנחות חד-פעמיות של 100 אלף שקלים ויותר בפרויקטים שונים של החברה שינתנו לקהל הרוכשים. "ביצענו בדיקה מקיפה, ואין למכירת דירות במסגרת בלאק פריידי תקדים בעולם", מסבירים בחברה. הרעיון להשתלב במבצעי בלאק פריידי, הוא חדשני ויצירתי בתחום שהוא מסורתי מאוד. "מדובר בחדשנות שיווקית בתחום הנדל"ן המתכתבת עם המגמות והטרנדים הצרכניים העדכניים ביותר," מדגישים.

אלקטרה מגורים (צילום: באדיבות אלקטרה מגורים)
הנחות חד-פעמיות של 100 אלף שקלים | צילום: באדיבות אלקטרה מגורים

כך לדוגמה, מציעה אלקטרה מגורים הנחה האחידה של 100 אלף שקלים בפרויקט "אכזיב" של החברה צפונית לנהריה. "מחיר דירת 4 חדרים נע סביב 1.2-1.3 מיליון, ולכן ההנחה מאוד משמעותית", מסבירים גורמים בחברה. בפרויקט "אלקטרה מול הנוף" שבשכונת נווה דוד ברמלה, החברה מציעה דירות 4 ו- 5 חדרים מרווחות בהנחות של החל מ- 100 אלף שקלים. בפרויקט "אלקטרה בשדרה" ברעננה, תציע החברה דירות גדולות מהמקובל הממוקמות מעל שדרה פרטית ירוקה בהנחות חד פעמיות של עשרות אלפי שקלים. בפרויקט "אלקטרה על הים" בשכונת פארק הים בבת ים, בו נמכרו כל הדירות למעט פנטהאוזים אחרונים, מציעה החברה דירת פנטהאוז אחת בהנחה של מאות אלפי שקלים. "לא העלינו את מחירי הדירות לטובת ההנחה. ההנחה יורדת ממחיר הדירה המקורי", מבהירים בחברה.

הדירות יימכרו במחירי המבצע במשרדי המכירות באתרים. "אי אפשר למכור דירות באינטרנט, למרות שחשבנו גם על מכירה ותשלום מקדמה באתר החברה. אבל הגענו למסקנה, שרכישת דירה היא עסק מרכב מדי מכדי לבצע אותו באינטרנט".