חולון – אגרובנק

דבר התושבים: אורית בר אל יוגב (33) מעצבת פנים, נשואה פלוס שתיים, גרה מזה שנתיים בשכונה בדירה שרכש עם בעלה. "לפני שנתיים עברנו מרמת גן לחולון בדיוק בגלל הסיבה הזו. חיפשנו את השכונה עם היציאה הכי מהירה מהעיר, ושקרובה למרכז עיר. ידענו שגרים כאן הרבה צעירים, ושהיא קהילתית. יש כאן הרבה אנשים בגילנו ובסטטוס שלנו, משפחות צעירות שמחפשות תחושת שייכות, כמו בקיבוץ שעוטף אותך. יש כאן את גינת אביב, שבה נוצרות חברויות. התגבשה שם קבוצה להקמת גינה קהילתית. יש לנו קבוצת וואסטאפ משותפת, יש יוזמות שונות כמו אחד מתושבי השכונה שהקים חוג תיאטרון בגינת אביב, יש גם קבלות שבת ושעות סיפור. הקבוצות של אגרובנק בפייסבוק מאוד פעילות. ברחוב אליעזר בעיר, יש ספרייה ותיקה ומחלקת הנוער בעיר הקימה כאן מרחב עבודה, יש שם הרצאות, שיעורי יוגה בחינם על הגג, הופעות בימי רביעי. בזכות זה אני פוגשת המון אנשים מהשכונה".

כיכר השבעה בשכונת אגרובנק בחולון (צילום: בלוג טיול בעיר)
כיכר השבעה בשכונת אגרובנק בחולון | צילום: בלוג טיול בעיר

מיקום: בקרבת המרכז והיציאה מהעיר

תושבים: משפחות צעירות, מבוגרים

מחירי נכסים: דירות 3- 2.5.חדרים יד שנייה נעים בין 1,280,000 ל-1,510,000 שקלים

דירות 4 – 3.5 חדרים יד שנייה נעים בין 1,450,000 ל-1,940,000 שקלים.

גרשון כץ, יועץ נדל"ן לחולון- בת ים מ"רימקס": "באזור אגרובנק יש בעיקר דירות ישנות, (90%) אבל קיימים מספר פרויקטים של בנייה חדשה, התחדשות עירונית ותמ"א 38. מחיר הדירה תלוי בתוספת חנייה, מעלית, ממ"ד מרפסת שמש, חזית או עורף".

התצלום מתוך הבלוג "טיול בעיר"

קניון כפר סבא הירוקה (צילום: ויקיפדיה)
קניון כפר סבא הירוקה | צילום: ויקיפדיה

כפר סבא הירוקה

דבר התושבים: צפי הנדל (35) נשואה פלוס שניים, מתגוררת בכפר סבא הירוקה משנת 2012. "בתור ילידת כפר סבא, היה לי ברור שאגדל את ילדי בעיר, ואקנה להם חינוך וסביבה קרובים ככל הניתן לאלו שאני קיבלתי בתור ילדה. כשחיפשנו דירה הייתה חשובה לנו הסביבה, מקום ללא כבישים, הרבה ירוק, שהילדים יוכלו להסתובב בחופשיות.

"אחרי מספר שנים של שכירות במרכז העיר, עברנו לשכונה. השכונה היא מעין פרבר סגור, ויש בה את כל מה שאני צריכה: סופר, חנויות לילדים, שני קניונים, בתי ספר , גנים, בנק, קופת חולים. מבחינת חיי חברה, כתוצאה מיציאה לגני המשחק, הכרתי הרבה אמהות בטווח הגילאים שלי, ונוצרו הרבה חברויות. יש לנו פייסבוק שכונתי – 'הורים בשכונה הירוקה בכפר סבא', שאני מסתייעת בו לא מעט. גם באשכול הבניינים בו אני גרה, יש וואטסאפ בו חברים כל השכנים. אנחנו מתחילים לחשוב על שדרוג הדירה בה אנחנו גרים, דירת 4 חדרים ל- 5 חדרים אבל אין סיכוי שאני עוזבת את השכונה".

מיקום: צפון מערב כפר סבא

תושבים: משפרי דיור ומשפחות צעירות

מחירי נכסים: שרון לוי, זכיין סניף אנגלו סכסון בכפר סבא: "מחירי דירות ממוצעים בשכונה עומדים על  2.25-2.35 מיליון שקל, לדירות 4 חדרים יד שנייה. דירות חדשות, נעות בטווח מחירים של עד 2.26 מיליון לדירות 4 חדרים, תלוי במועד המסירה.

מחירי השכירויות: טווח מחירים של כ- 5,000 שקלים. תשואה ממוצעת באזור היא בין 2.5-2.8% ,הן ל- 4 חדרים והן לדירות 5 חדרים, ובאמת יש בשכונה לא מעט דירות של משקיעים. השכונה נמצאת עדיין בתנופת בניה, ויש הרבה מלאי חדש של דירות 3-3.5 חדרים, והן זוכות לביקוש גם בקרב משקיעים וגם בקרב זוגות צעירים, בעיקר בני כפר סבא ורעננה הסמוכה, שלא יכולים היום עדיין לקנות דירה גדולה יותר.

דירות 5 חדרים מוצעות למכירה בטווח מחירים בין 2.6-2.75 מיליון שקל. דירה כזו יכולה להיות מושכרת בסדר גודל של 6,000 שקל. דירות חמישה חדרים חדשות מקבלן, יהיו במחיר של כ- 2.64 מיליון שקל".

מעוז אביב
מעוז אביב

תל אביב – מעוז אביב

דבר התושבים: רונית (44) רווקה ואם לילדה בת 9, עורכת סרטים, נולדה וגדלה במעוז אביב עד גיל 20, וחזרה אליה כשבתה הייתה בת 3. "חזרתי כי זה היה נראה לי המקום הכי טוב לגדל בו ילדים וגם בגלל שההורים שלי גרים כאן. רציתי שתהיה לילדה שלי חוויה שהייתה לי - שתוכל לרוץ במדשאות, וללכת חופשיה בין הבתים, כי אין פה כבישים. החופש הוא חלק מההווי של החיים פה.

"במעוז אביב יש גינה קהילתית, מי שרוצה יכול לתחזק ערוגה בתשלום סמלי. יש שוק קח תן, לפחות פעמיים בשנה: לפני החגים ובפסח בגבעת הכפירים שם הילדים מוכרים את השמונצעס, ומחכים לזה כל השנה. יש ועד של השכונה שמארגן פעילויות: ביום העצמאות מקרינים על הגבעה סרט ועושים על האש, ובחג שבועות יש יריד של יוצרים מקומיים ובתים פתוחים שבהם מוכרים מאכלים ויצירות. בסוכות יש סוכה מרכזית ותחרות סוכות. בקיץ מארגנים סרטים לילדים על הגבעה.

"השכונה מאוד ירוקה, כל כמה בתים יש קומפוסט, יש פחי מחזור, הייתה יוזמה נהדרת של התושבים בשיתוף עם העירייה להפוך שדה פראי לפורח. בשיתוף עם בית הספר של השכונה – מגן, שתלנו שם צמחים ועצים ומתקיימות שם אחת לשנה פעילויות. כולם נפגשים בגני שעשועים, ויש קשרים טובים עם השכנים. בפורים אנחנו סוגרים את הכבישים ומקיימים עדליאדע בשכונה. הפייסבוק של מעוז אביב פעיל, יש גם את משמר מעוז אביב שהוקם בתקופה שהיו בה פריצות, ובכלל זה מרגיש כמו קיבוץ עירוני".  

מיקום: צפון מזרח תל אביב, בעבר הצפוני של הירקון

תושבים: משפחות צעירות ממעמד סוציו אקנומי בינוני וגבוה, זוגות צעירים ואוכלוסייה ותיקה ממקימי השכונה.

מחירי נכסים: יקי בר יוסף, מנהל צוות רימקס פרופשיונל גרופ, רמת החייל:  "מעוז אביב היא שכונה שהייתה מיועדת במקור לאנשי צבא קבע. רוב המבנים הם בניני רכבת עם כמה כניסות בני 3-4 קומות. כבר כמה שנים נעשות הרחבות של הדירות בשכונה והוספת מעליות בהרבה מהבניינים. השכונה יושבת על מעל 90 דונם ולכן יש הרבה שטחים ירוקים ופתוחים בין הבניינים ובכל השכונה דבר שהפך את השכונה למאוד מבוקשת בקרב זוגות צעירים. היצע הדירות הוא לא גדול בשכונה ועקב הביקוש הגדול  דירות גם להשכרה וגם למכירה עוברות לפעמים ממש מפה לאוזן גם מכיוון שהשכונה מאוד קהילתית וכולם מכירים את כולם, ובגלל הביקוש הרב , מחירי הדירות עלו בשנים האחרונות מאוד".

כיום מחירי הדירות של 3-4 חדרים נעים כיום מ-3-3.2 מיליון שקלים ועד 3.8-4 מיליון שקלים.

מחירי השכירות נעים מ-5,000 שקלים לדירת שלושה חדרים ועד 8,000 שקל לדירת ארבעה חדרים.

הגבעה הצרפתית
הגבעה הצרפתית

ירושלים – הגבעה הצרפתית

דבר התושבים: שמעון קורנמן (34) נשוי ואב לילד בן שנתיים, מהנדס תוכנה בסיסקו ירושלים. רכש לאחרונה דירת 4 חדרים ברחוב ההגנה, זאת לאחר שבמשך מספר שנים התגורר בשכונה בשכירות . "אני גר כאן קרוב לארבע שנים. כחילוני היו לי שתי בחירות: קרית יובל והגבעה הצרפתית, החלטנו על השכונה בלי להכיר אותה יותר מדי, אבל לאחר שעברנו התחלנו לגלות שהיא יותר טובה ממה שחשבנו.

"האזור לא יקר יחסית לירושלים. יש בשכונה המון קהילות ייחודיות וחלק ממה שמשך אותנו מלכתחילה זה הגיוון בשכונה: קהילה ערבית מעין "אפר קלאס" של הערבים שעובדים במוסדות השלטון בירושלים והשתקעו בשכונה, ויש בזכותם מסגרות דו לשוניות בגנים ובבתי ספר, וגם הצוות מעורב. יש חרדים, חילונים קהילה קוריאנית של נוצרים אוהבי ישראל, סטודנטים, קהילה קונסרבטיבית. בזכות האוניברסיטה יש עסקים שפתוחים בשבת בשכונה, דבר שלא רואים בירושלים בכלל.

"רוב הקהילות משתתפות בכל הפעילויות ומתערבבות יחד. יש פרויקט של שכונה צעירה בשיתוף העירייה עם פעילויות לכל השנה למשפחות עם ילדים קטנים. הקהילה הקונסרבטיבית היא אחת החזקות בשכונה, יש גן פופולרי והם עושים פעילויות כמו קריאת מגילה שגם החילונים משתתפים בהם. בקיץ יש המון פעילויות: כל יום חמישי סרט לילדים בצהריים וסרט למבוגרים בערב. בשבועות היה כאן טרקטור שהסתובב, אנחנו מרגישים כמו קיבוץ באמצע העיר. יש דף פייסבוק פעיל, יוזמות כמו מלחמת מים בשבת, עשינו פעם מסיבת חומוס. היו בעבר שיתופי פעולה עם הקוריאנים כמו אוכל קוריאני במתנ"ס. הרמה האנושית היא טובה וגבוהה, זו שכונה אוניברסיטאית ויש פאב קואופרטיבי שכונתי שמופעל על ידי הסטודנטים, סטודנטית מבצלאל תפתח בראש השנה דוכן לאגרות ברכה לשנה טובה. הירידים בשכונה פופולריים, ויש מכולת קואופרטיבית שמופעלת על ידי סטודנטים ותושבי השכונה".

מיקום: צפון מזרח ירושלים, בסמוך לאוניברסיטה.

תושבים: אקלקטים: סטודנטים ואנשי סגל מהאוניברסיטה, זוגות צעירים, משפחות צעירות, חילונים, דתיים, ערבים, קוריאנים

מחירי נכסים: סביון מס, מנהלת סניף אנגלו סכסון - שכונות צפוניות בירושלים ותושבת הגבעה הצרפתית מספרת שהשכונה שהוקמה ב 1972 בסמוך לאוניברסיטה ולבית החולים, נחשבת לשכונה שתושביה ממעמד סוציו אקונומי בינוני ומעלה. המחירים בה ביחס לשכונות אחרות בירושלים, נחשבים לסבירים, מה שמביא לא מעט זוגות צעירים ובעיקר כאלו שקשורים לאוניברסיטה בהר הצופים, לרכוש או לשכור דירות. "הרבה משפחות צעירות שלא יכולות עדיין לרכוש דירה בשכונה, נכנסות לגור בה בשכירות בשלב ראשון וכשצצה הזדמנות לרכישה, לרוב הם נשארים בשכונה".

מחירי דירות 4 חדרים (בבניינים ללא מרפסות) : נעים בין 1.65- 1.8 מיליון שקל

דירות להשכרה 3,500-4,000 שקלים לדירת שלושה חדרים.  4,500-5,200 שח לחודש לדירת ארבעה חדרים.

" לדירות שלושה חדרים יש ביקוש מאוד גבוה של הרבה משקיעים. על אף שרובן קטנות במטראז' כ- 57 מ"ר, הן מבוקשות, כרגע יש לי דירה במחיר של 1.4 מיליון שקל, וההצעות לא פוסקות להגיע. דירות חדשות – אין בשכונה כי אין בניה חדשה", אומרת מס.

רחובות ההולנדית (צילום: אשדר)
רחובות ההולנדית | צילום: אשדר

רחובות ההולנדית

דבר התושבים: שרית רצבי (42) נשואה+ שניים, מנהלת שרשרת אספקה, גרה ברחובות ההולנדית מאז שהשכונה הוקמה ב-2002. "כשאנחנו קנינו היה רק חול וחול. והבחירה הייתה כלכלית. אך לימים זו הפכה להיות שכונה מלאת פוטנציאל. הריחוק שלנו מהעיר הוא לטובה, ומאפשר לנו חיי קהילה סגורה, כמו כפר של פעם. בגלל שמבנה השכונה הוא מעגלי, ובאמצע השכונה יש לנו פארק, אחר הצהריים כולם יורדים עם הילדים, ואין חשש מזה שהילדים הולכים לבד.

"חיי הקהילה פורחים, יש קבוצת פייסבוק של אימהות פעילה מאוד ויש שם עזרה הדדית והתייעצות. נשים בחופשות לידה מתחברות יחד, יש קייטנת אימהות בשכונה וכך נוצרות חברויות בין הילדים. ההנהגה ההורית במוסדות הלימוד מאוד חזקה. יש כאן הרבה משפחות חילוניות עם 4-5 ילדים ולכן בכל שנה פותחים עוד ועוד גנים. הרמנו אירועי קיץ שבהם היו הצגות לקטנים ולנוער, ולבוגרים מתחם לעיסוי, סרט ובירות. בשכונה מתגוררת לצערנו אלמנה מצוק איתן וכל השכונה התגייסה לעזור ולסייע לה ומאז יש טקס מכובד של יום הזיכרון. רוב תושבי השכונה הם משפחות או זוגות צעירים בלי ילדים, נדיר למצוא כאן רווקים. מהשכונה שלנו אין יציאה, כל מי שיוצא בסוף חוזר".

מיקום: צפון מערב רחובות

תושבים: משפחות צעירות מרובות ילדים, משדרגי דיור, ואוכלוסייה מבוגרת.

מחירי נכסים: "רחובות ההולנדית הוקמה בשנת 2002. יש בה 2,000 יחידות דיור, מאות דונמים של פארקים ירוקים, מבני ציבור מגוונים ושטחי מסחר. אל הפארק מובילים רחובות הולנדים. ספורטק גדול עם עשרות מגרשים לענפי ספורט מגוונים, אשכול גנים, ביה"ס יסודי ותיכון", אומר אסף יעקב, מנהל מכירות ארצי של חברת אשדר, " בתקופה בה מכרנו דירות בשכונה, היו המון משדרגי דיור מתוך השכונה. אנשים שקנו בשלבים המוקדמים, לפני עשור או יותר, והמשפחה גדלה, וחזרו אלינו לרכוש דירה גדולה יותר. הרבה משפחות שקנו אצלנו, הביאו גם את ההורים שלהם ואת האחים לקנות דירות, מה שיצר הרבה קבוצות של משפחות בשכונה ".

דירת 4 חדרים : סביב 1.8 מיליון שקל. חמישה חדרים: 2.1 מיליון שקל

שכירות- 3 חדרים סביב 4000 ו- 4 חדרים 4500 שקל.

שכונת יובלים בכרכור
שכונת יובלים בכרכור

פרדס חנה–כרכור – שכונת יובלים

דבר התושבים: איריס בן דוד, יועצת נדלן באנגלו סכסון פרדס חנה, מתגוררת עם משפחתה בשכונה: "מדובר בשכונה שמשכה הרבה משפרי דיור שבאו מחוץ לישוב מהערים הגדולות. החתך הסוציו אקונומי יחסית גבוה, ומורכב ממשפחות צעירות, אקדמאים, ובעלי מקצועות חופשיים. 3-4 ילדים למשפחה הוא לא דבר חריג בשכונה.

"כשהקימו את השכונה, הקמנו פורום שכונתי, שניהלתי בעצמי. כל מי שקנה פה בית יכול היה להיכנס לפורום ולקבל פרטים על שינויי דיירים. כולם פה קנו 'על הנייר'. כל ספק שבאנו לדבר איתו ידע שהוא לא מדבר עם לקוח אחד אלא עם קבוצה של 250 משפחות, והיינו כוח מולם וכך קיבלנו הרבה הנחות. כשרצינו פארק בשכונה, נאבקנו עליו יחד מול הרשויות. היום אנחנו עושים בפארק הזה אירועי שכונה מעת לעת, אירוע מוזיקלי בראש השנה ונטיעת עצים בט"ו בשבט. אפילו את הילדים פילחנו מבחינת תאריכי לידה ואנחנו יודעים בכל שנתון כמה גנים חדשים אנחנו צריכים. המשמר האזרחי שלנו פועל על פי התנדבות. אנחנו שומרים על השכונה שלנו, עם תכנית שמירה וקבוצת וואטסאפ פעילה, בה אנחנו מעדכנים משמרות.

"אנחנו מקדמים אירועי שכונה ובחגים מתרימים יחד עבור משפחות נזקקות. הפורום שלנו התחיל טרום תקופת הפייסבוק. היה לנו אתר שהקמנו בשנת 2007, ושם היה פורום פעיל מאוד. כל מאבק על תמרור, עץ או גדר התנהל בפורום הזה שאני נמניתי על מנהליו. היום זו כבר קבוצת פייסבוק שכדי להיות חבר בה, צריך להיות תושב השכונה. אם כלב הולך לאיבוד או מישהו שכח אופניים בפארק, זה מיד מצולם ועולה לקבוצה. אם אני יוצאת בשישי לסופר, יש חיבוקים ונשיקות כל מטר".  

מיקום: צפון-מזרח כרכור, גובלת בקיבוץ משמרות מצפון, בנחל משמרות ממזרח, ברחוב הגליל מדרום וברחוב דרך משמרות ממערב.

תושבים: זוגות צעירים, משפחות צעירות ממעמד סוציו אקונומי גבוה, משפרי דיור

מחירי נכסים: שכונת יובלים היא שכונה של בתים פרטיים, הרוב על חצי דונם.
מחיר צמוד קרקע בן 6 חדרים:  2.75-3.5 מיליון שקלים

בתים קטנים יותר על רבע דונם נמכרים בסביבות 2.3-2.5 מיליון שקל. בשני רחובות בשכונה יש פרויקט עם דירות גן-גג, שם המחרים 2.5-2.6 מיליון שקל לדירות הגן וכ- 2.1-2.2 מיליון שקל לדירות הגג. לדברי בן דוד, אין כמעט נכסים זמינים להשכרה.

נהריה הירוקה
נהריה הירוקה

נהריה הירוקה

דבר התושבים: יוליה בן שלום (41) נשואה פלוס שלושה ילדים, יועצת בתחום בתי אבות. "אנחנו גרים כאן 10 שנים ובנהריה עצמה 27 שנים. זו שכונה אופטימלית בשבילנו ובשביל הילדים. רוב האוכלוסייה מורכבת מזוגות צעירים עם ילדים בגילאי גן ובית ספר. אוכלוסייה מגוונת: ישראלים ותיקים, עולים חדשים וותיקים. יש לנו קבוצת וואטסאפ של תושבי השכונה, בנוסף לקבוצת פייסבוק. אנשים שם ממליצים, תורמים ועוזרים. הקיץ נערך כפיילוט מפגש קהילתי גדול בפארק הצמוד לשכונה, עם מוסיקה והפעלות לילדים. בשכונה יש 2 בתי כנסת שעורכים בשבתות ובחגים פעילויות לקהילה כמו למשל קריאת תהילים משותפת".  

מיקום: מזרח העיר נהריה, בהמשך לרחוב שדרות הגעתון ודרומית לשדרות הנשיא בן צבי.

תושבים: משפחות וזוגות צעירים, ותיקי נהריה ויוצאי חבר העמים.

מחירי הנכסים: ג'ני טרסיוק, יועצת נדל"ן בכירה ברימקס חלוצים נהריה מספרת שנהריה הירוקה היא שכונה שנבנתה לאחר שמרכז העיר מוצה. הבניינים הכי ותיקים הם בני 21 שנה, והכי חדשים, נבנים בימים אלה. "בנהייה הירוקה השוק מוצף בדירות יד שנייה, כי התושבים רוצים להשתדרג. ברוב המקרים קנייה של דירות חדשות 'על הנייר' יותר זולה מדירות יד שנייה".

דירות 3 חדרים: בין 800 ל-900 אלף שקלים.

דירות ישנות 4 חדרים:  בין 900 אלף ל-1.15 מיליון שקלים. דירות חדשות יכולות להגיע ל-1.28 מיליון שקלים.

שכירות: דירות 3 חדרים ללא  מרפסת כ-2,900 שקלים. עם מרפסת 3,200 שקלים.

באר שבע - שכונת רמות הרכס

דבר התושבים: צופית שמואל יו"ר ועד השכונה (46) נשואה ואימא לשלושה ילדים, עורכת דין ומורה בתיכון. "אני גרה בשכונה מ-2003. רמות הוקמה בשנות ה-90 ויחסית ותיקה. רמות הרכס הוקמה לפני כ-16 שנים. אנחנו לא באר שבעים במקור, הכרנו בבאר שבע כסטודנטים (גרנו אז בשכונות ג-ד הוותיקות ובעומר), כשחיפשנו דירה לרכישה, התרשמנו שרמות הרכס היא שכונה שקטה, עם הזמן הפכנו אותה לקהילתית.

"יש לנו דף פייסבוק פעיל עם 5,000 חברים. אנחנו פועלים כוועד השכונה מאז 2006, התחלנו לטפל בבעיות ולקדם נושאים מול הרשויות: הקמנו ועדת תזונה מתוך צורך של אוכל בריא בצהרונים בשכונה, ויצרנו מצב שהתזונה בכל העיר הפכה לבריאה. קידמנו הקמת בתי ספר, תיכון. אנו עובדים על פרויקט עם הספורטיב - להקה שתשיר לתושבי השכונה, בעלי עסקים מהשכונה יגיעו ליריד, ותהיה שם אפשרות לקנייה, יצירה והפעלות. עושים הרצאות חינמיות לתושבים בנושא קרינה, סרטן השד, מניעה, סכנות ברשת.

"היום מאוד קשה להוציא אותי מכאן, למרות שבן זוגי רוצה לעבור לתל אביב, אני לא זזה מכאן. יש תחושה של קיבוץ, תמיד יגיע תושב שיעזור. רק השבוע אישה שילדיה ירדו לשחק ולא חזרו הביתה, העלתה פוסט לדף, ותוך 5 דקות כל השכונה הייתה בחוץ. יש כאן הרבה משפחות עם ילדים קטנים. כמו הקיבוץ של פעם, כולם מעורבים ונרתמים לעזור".

מיקום: באזור הצפוני של באר שבע, בקרבת פארק ההייטק, קרובה ליציאה מהעיר.

תושבים: משפרי דיור, משפחות צעירות

מחירי הנכסים: תומר בוחבוט, זכיין אנגלו סכסון באר שבע: "רמות הרכס היא שכונה חדשה, יש בה מרכז קהילתי שנקרא רמות ספורטיב, והוא המוקד בשכונה לחיבור של הקהילה. כפי הנראה, השוק הבאר שבעי הולך לכיוון השכירות, משום שקשה לזוג צעיר להשיג הון עצמי, בגלל הביקושים לשכירות, המשכירים פחות מתפשרים על המחירים ומעלים אותם".

דירות 4 חדרים ישנות למכירה 1,150,000 – 1,250,000 שקלים

דירות 4 חדרים חדשות למכירה 1,250,000 – 1,300,000 שקלים

דירות 3 חדרים ישנות למכירה: 1,000,000-1,050,000 שקלים

דירות 4 חדרים להשכרה:  3,400-3,800 שקלים

דירות 3 חדרים להשכרה: 3,000-3,200 שקלים