ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שהשתחרר לאחרונה מהכלא, רכש פנטהאוז בפרויקט תמ"א 38 יוקרתי ברחוב הסמוך לכיכר המדינה בתל אביב - בסכום של כ-13 מיליון שקל. פרויקט התמ"א שבו רכש אולמרט את דירתו ממוקם באחד האזורים האטרקטיביים בעיר, ובנייתו הושלמה לאחרונה.

הפנטהאוז שרכש אולמרט, המשתרע על פני הקומות הרביעית והחמישית בשטח של 320 מ"ר עם 110 מ"ר מרפסות, נרכש בפרויקט שבוצע במסלול של הריסה ובנייה. אל הבניין הקיים, שכלל שלוש קומות מעל קומת קרקע, התווספו שתי יחידות דיור: דירה בשטח 200 מ"ר עם מרפסת של 12 מ"ר - והפנטהאוז של אולמרט. הפרויקט בוצע על ידי חברת אלגר ייזום ויישום שבבעלות בני דמתי ורונן מופרדי, המבצעת פרויקטי תמ"א בצפון תל אביב בשנים האחרונות.

אהוד ועליזה אולמרט מחזיקים בנוסף בדירת 3 חדרים בפרויקט "מלצ'ט שינקין" בעיר, שיזמה חברת אמריקה ישראל השקעות ושנבנה על-ידי דניה סיבוס ב-2005, תמורת סכום של כ-1.47 מיליון שקל. בנוסף, מחזיקים בני הזוג גם בנכס ביישוב מוצא עילית.

המחיר הממוצע לנכסים באזור כיכר המדינה בתל אביב נחשב גבוה, ונע בין 40 ל-50 אלף שקל למ"ר. כך למשל, בפברואר האחרון נמכר פנטהאוז בן 6 חדרים ובשטח של 300 מ"ר ברחוב בלקין הסמוך, בסכום של כ-12 מיליון שקל.