מי שמגיע לאזורי הביקוש בתל אביב, כדוגמת אזורי בתי המלון, המסעדות, כיכר אתרים וחוף הים מגלה שמציאת חניה הינה משימה קשה ויקרה להחריד, שיכולה להגיע גם לסכןם של 360 שקלים ליום.

מיזם חדש בשם TLV PARKING מתעתד להילחם במחירי החניונים בתל אביב, מפנה אתכם לחנות בחניונים מרוחקים, ובתמורה דואג לכם לשאטל עד מקום מבוקשכם. הנקודות מהן אוסף אתכם השאטל הן או חניות בחינם, כדוגמת חניון שדה דב או איינשטיין, או חניות בתשלום יומי של עד 24 שקלים, בחניוני רידינג.

כרגע המיזם פועל בצורה ממוקדת באזור חוף גורדון וכיכר אתרים על מנת לתת מענה לעליית המחירים. TLV PARKING מפנה לחניה חלופית במרחק קצר, ומשם איסוף של שאטל אשר מבצע פיזורים עד לפתח בתי המלון שבסביבת הכיכר אשר פועלים בהסדר עם המיזם.

השימוש בשירות הוא חינמי לחלוטין  עד סוף אפריל, ולאחר מכן יעלה 10 שקלים לנוסע. בימים אלו מתנהל משא ומתן עם עיריית תל אביב שמעודדת מדיניות של חניה בקצוות העיר ואי כניסה של רכבים למרכז. המטרה היא שהעירייה תקצה חניונים נוספים שיהיו בהסדר עם השירות.

מי שאמורים לסבסד את המיזם הזה, על מנת להשאיר את המחיר הנמוך הם בתי המלון בקו החוף ,ומקומות הבילוי המבוקשים, שיסבסדו את עלות השאטל לאורחים שמגיעים לכנסים, לבליינים, לאורחים בבתי המלון ולתיירים שמגיעים להתארח.