בעקבות משבר הקורונה ומצב החירום אליו נכנסה החברה הישראלית והמשק, פרסמה חברת מובילאיי היום (ב') קול קורא לסיוע לארגונים ועמותות הזקוקים למענק כספי, במטרה להמשיך לקיים את פעילותם למען תמיכה במשק הישראלי וחיזוק ושמירה על חוסנו של הציבור הישראלי. החברה תעמיד סכום של כ-10 מיליון שקלים במצטבר לרשות ארגונים חברתיים ללא כוונת רווח, אשר ייבחרו על ידי מובילאיי ואשר פעילותם ממוקדת בתמיכה במשק ובציבור הישראלי.

בהיותה של מובילאיי חלק בלתי נפרד מהמשק הישראלי, וכחלק מאמונתה הכנה של החברה כי ההיי-טק הישראלי מהווה כוח מאחד, המאפשר מציאת מכנה משותף רחב החוצה כל גזע, מגזר ודת, ובמסגרת תפיסתה העמוקה הדוגלת בסולידריות, ערבות הדדית, מנהיגות ומובילות חברתית, מצאה החברה לנכון לצאת בקול קורא "מובילאיי למען הקהילה". מטרת מהלך זה הינה לסייע במימון פעילויות אשר מקדמות את ייצוב המשק ו/או מסייעות בשמירה על חוסנו של הציבור הישראלי. ארגונים ועמותות יוכלו להגיש בקשה למענקים ובלבד שפעילותם ממוקדת בתמיכה במשק הישראלי או בציבור הישראלי עד ה-31.3.2020.

גורמים ממובילאיי מסרו כי "המשק הישראלי נכנס לתקופה קשה שבה סולידריות ועזרה הדדית, מכל מי שידו משגת לעזור, הן כורח מציאות. מובילאיי באמצעות הקרן תרתם לערבות הדדית ולחיזוק המשק והציבור בתקופה קשה זו". להגשת בבקשה לחצו כאן.

מוביליי (עיצוב: מובילאיי )
מוביליי מסייעת במימון פעילויות אשר מקדמות את ייצוב המשק | עיצוב: מובילאיי

 

שילוב הדוק של תוכנה וחומרה

מובילאיי, חברת בת של אינטל, היא חברה עולמית המובילה בפיתוח ראייה ממוחשבת ולמידת מכונה, ניתוח נתונים, לוקליזציה ומיפוי עבור מערכות סיוע מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית. ייחודה של הטכנולוגיה טמון בשילוב הדוק של תוכנה וחומרה. 

עד היום, סיפקה מובילאיי טכנולוגיה ליותר מ-50 מיליון רכבים ברחבי העולם ואילו מרבית מיצרני הרכב נמנים על בסיס לקוחותיה, בהם ג'נרל מוטורס, פורד, במוו, קבוצת פולקסווגן, יונדאי, קיה, מאזדה ועוד. לאחרונה הודיעה החברה על כוונותיה להתרחב לתחום התחבורה כשירות (Mobility-as-a-Service) כספק של שירות הסעת המונים אוטונומיים בפריסה עולמית. 

קול קורא זה כפוף לתנאי התקנון המצויים בקישור. אין בהגשת טופס הבקשה או בעמידת המגיש בתנאי הסף, כדי להבטיח אישור קבלת התמיכה מחברת מובילאיי, ומתן תמיכה והיקפה יהיו לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי של מובילאיי בלבד. מובילאיי רשאית לשנות ו/או לבטל בכל עת את הקול הקורא ו/או לשנות את תנאיו, לרבות בטרם חלף המועד להגשת בקשות, על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.