המקרה הלא שגרתי התרחש אתמול בשדרות בנ"צ כרמל בבאר שבע. עשרות תושבי הרחוב נדהמו לגלות אלפי שטרות ש כסף מתעופפים להם באוויר. עדי ראייה סיפרו, כי אדם מבוגר שהלך ברחוב לא שם לב שהכסף נפל לו מהכיס והתעופף לכל עבר.

"ראינו מרחוק אדם מבוגר שהלך והכסף עף לו מהכיסים לכל הכיוונים", סיפר אחד מהם, "חשבתי שאני חולם. היו המון שטרות של כסף. מזל שהיה מזג האוויר אביבי ולא סופות".

בלשים מכוח המשימה המיוחד של משטרת באר שבע הגיעו למקום, והחלו לתשאל עוברי אורח אודות השטרות שהתעופפו באוויר. חלקם טענו שמדובר באדם מבוגר, אבל אחרים ציינו שייתכן שמדובר בנהג שהכסף עף לו מהחלון.

הבלשים, יחד עם האזרחים, עמלו במשך דקות ארוכות לאסוף את השטרות שעפו באוויר. לא ברור אם כל הכסף נאסף או שחלק מהשטרות נעלמו בדרך.

בתום כשעה הם אספו כ-20 אלף שקלים, אולם הבעלים של הסכום הנכבד לא אותר. שני אנשים פנו למשטרה וטענו כי הכסף שייך להם. בנוסף בפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק באר שבע יחד נטען כי הכסף היה אמור להציל חיי ילדה. הבלשים לקחו את הכסף לתחנת המשטרה להמשך טיפול של החוקרים ועדיין בודקים בכמה כסף מדובר, הערכה היא שהסכום עולה על 100 אלף שקלים.

נכון לעכשיו ההערכה היא שתושב העיר הוציא את הכסף מהבנק וכי הוא לא התכוון לחלק אותו לתושבי העיר. במשטרה לא מציינים את סכום הכסף שנאסף כדי למנוע מקרים שאזרחים יבקשו אותו לעצמם מאחר ואין סימנים על גבי השטרות.

קצין המבצעים של כוח המשימה, פקד מתי צרפתי ביקש את עזרת הציבור. "כל היודע דבר על מקור הכסף מתבקש להגיע לתחנה או לדווח על כך במוקד 100".

. .