קופאי בסניף רשת "רמי לוי" שהיכה בן 75 באמצעות קופסת שימורים יפצה אותו בסכום של 24 אלף שקל.

התקיפה אירעה לפני כשנתיים בסניף של הרשת בטבריה. ד' בדיוק סיים את הקניות ועמד בתור המיועד לנושאי תעודת נכה.

לדבריו, על אף שהציג את התעודה, הקופאי בחר להכות אותו בפניו באמצעות קופסת שימורי פטריות. לטענתו, לאחר מכן פגש אותו הקופאי מחוץ לסניף ואייטם עליו שיהרוג אותו. "הוא אמר לי, 'אם תזמין משטרה אני אחסל את כל מה שיש לך'", סיפר ד'.

ד' הגיש תלונה במשטרה נגד הקופאי, וזמן קצר לאחר מקום הגיש נגדו ונגד רשת "רמי לוי" תביעת נזיקין לבית משפט השלום בטבריה באמצעות עורך הדין אברהם גורקה בדרישה לפצות אותו בסכום של 40 אלף שקל על נזקי התקיפה.

הקופאי הכחיש את כל ההאשמות נגדו. לדבריו, ד' היה הראשון לתקוף, לאחר שהתלונן בפני מנהל המשמרת שאינו מקבל שירות. "אמרתי לאחראי שהוא לא הציג בפניי תעודת נכה. הוא התחיל לקלל אותי ותוך כדי עימות בלהט הדברים התעצבנתי, לקחתי קופסת פטריות  ונתתי לו ביד. היד שלו נחבלה ואז הוא נתן לי אגרוף בעין ימין", טען הקופאי להגנתו.

הקופאי איבד את עבודתו מיד לאחר האירוע על ידי רשת "רמי לוי".

השופטת ברכה לכמן קבעה בפסק הדין, כי אכן הקופאי הנתבע תקף את ד' והוא ראוי לקבל פיצוי בגין נזקי גוף. במקביל, היא דחתה את התביעה נגד רשת "רמי לוי", בטענה שהיא לא התרשלה ושלא היה סימנים מקדימים לתקיפה.

עו"ד אברהם גורקה פרקליטו של התובע מתכוון לערער על פסק הדין בטענה שלרשת רמי לוי  יש אחריות שילוחית למקרה וגם עליה לפצות את מרשו.