לא פעם נוהגים רבים טובים לצקצק בלשונם לנוכח חתונות יוקרה של מיטב בני עשירי הארץ – הטעם רע, המסר עוד יותר, והכסף יכול היה להינתן לתרומות, כך הם אומרים. ובכן, תמיד טוב לקבל מדי פעם סיפור שמכניס לפרספקטיבה, כזה שגורם לחתונה של בר רפאלי להיראות כמו התאספות אקראית של אנשים בהרי הכרמל.

מדובר, כמובן, באוליגרך. מיכאיל גוצ'רייב, טייקון נפט רוסי שהונו מוערך ב-6.2 מיליארד דולר, חיתן את בנו, סייד, בן 28, בחתונה כה מפוארת, שעלותה נמדדת בסכום פנטסטי של מיליארד דולר. פי 31,623 מחתונה ממוצעת בישראל.

עוד ב-mako כסף:

המשתה האגדי הזה, שנערך באולם מפואר במוסקבה, כלל הופעות של ג'ניפר לופז, סטינג ואנריקה אגלאסיאס, עוגה בגובה 9 קומות ושמלת כלה שנראית כאילו נמשתה מתוך מכרה יהלומים והוזמנה במיוחד מפריז. השמלה הייתה כה כבדה, עד שהכלה – סטודנטית לרפואת שיניים בת 20 – הזדקקה לעוזרים שיתמכו בה בזמן שהיא הולכת עם הבגד במשקל 11 הקילוגרם.

בתמונות שצילמו חלק מ-600 המוזמנים המאושרים שהגיעו לאירוע ניתן לראות פרחים ורודים ולבנים משתלשלים מהתקרה, שנאספו בהמוניהם כדי ליצור מבני ענק בתוך האולם המפואר. העוגה הענקית גם היא מככבת בתמונות מן האירוע, כשחצי הסהר שניצב בקומה ה-9 של העוגה מסמל את האמונה המוסלמית של הנשואים הטריים.

האוכל שהוגש באירוע כלל מספר רב של מטבחים שונים מן העולם, סעודה בסגנון אירופאי מלכותי וגם בר סושי משובח. בתכנית האמנותית, כאמור, כיכבה ג'יי לו, שביצעה את "ג'ני מהבלוק" ועוד כמה שירים, ואמרה שלבטא את שמות החתן והכלה הוא "הדבר הכי קשה שנאלצתי לעשות היום".

מספרים על בנו של האוליגרך, שחיפש אחר הכלה המושלמת במשך ארבע שנים. הדרישות: "יפה, בתולה, צנועה וביישנית". זאת כנראה לא החגיגה האחרונה של הנשואים הטריים – הם אמורים לחגוג שוב בלונדון בקרוב, שם אמורים להופיע אלטון ג'ון וביונסה. לנו באמת לא נשאר מה לאחל.