ג'ניפר גייטס, הבת הבכורה של ביל ומלינדה גייטס סיפרה בראיון למגזין סיידליינס על החוויה של לגדול משק הבית של אחת המשפחות העשירות בעולם - משפחת גייטס.

"נולדתי לתוך מצב של פריבליגה עצומה", מספרת ג'ניפר, "ואני חושבת שמה שהעיקר הוא לנצל וללמוד מההזדמנויות שקיבלתי כדי לגלות מה מלהיב אותי באמת ובתקווה להפוך את העולם לטיפה יותר טוב ממה שהוא"

גייטס סיימה תואר בשנת 2018 באוניברסיטת סטנפורד וכעת היא לומדת בבית ספר לרפואה של בית החולים הר סיני בניו יורק. באותו ראיון היא סיפרה כיצד רופאת הילדים הייתה לה למודל לחיקוי ועזרה לה להבין כמה מזל היה לה בחיים ונתנה לה השראה ללמוד על הביולוגיה של גוף האדם. גייטס סיפרה כי היא שוקלת להפוך לרופאת ילדים בעצמה או רופאת משפחה אך משאירה את האפשרויות פתוחות לעוד אופציות בתחום.

ג'ניפר, ביל ומלינדה גייטס
צילום: GettyImages - Yana Paskova

"אני מתרגשת להמשיך את הלימודים, ולחלוק את מה שאני יכולה עם אנשים נוספים. כולנו בני אדם וכולנו עוברים חוויות אנושיות שונות, אך עדיין יש משהו מאוד אוניברסלי בה כולנו חווים קשיים, גדילה ואושר בחיינו. להיות פתוחה ללמוד על החוויות של אחרים, בלי קשר למי הם, יעזור לי להיות רופאה טובה יותר בעתיד ולהמשיך לעשות את חלקי בעולם הזה"

גייטס היא גם רוכבת על סוסים מקצועית ומקווה כי בעתיד תשתתף בתחרויות מקצועיות. כזכור ביל גייטס הוא כרגע האדם השני העשיר בעולם, בעיקר בגלל שתרם סכום נכבד מהונו למטרות הומניטריות שונות, ורק ג'ף בזוס הבעלים של אמזון עשיר ממנו. בעבר סיפר ביל גייטס כי יוריש לילדיו רק חלק זעיר מהירושה שלו כדי שהם יצטרכו למצוא את דרכם בחיים.