אחד מסממני התקופה הנוכחית הוא פיד מוצף בבקשות לתרומות ועזרה לאנשים פרטיים או לעמותות. אין ספק שהצד היפה של החברה הישראלית הוא ההתגייסות שלנו בעתות משבר למען מי שזקוק לעזרה. כבר מזמן הבנו כולנו שכשאנחנו נותנים, אנחנו מקבלים עוד יותר בחזרה. בדיוק לתובנה ולצורך הזה התחברו ב-PEPPER בהשקת שירות התשלומים החדש – תשלום בנייד, (המאפשר לשלם בבתי עסק, פשוט בהצמדת הנייד למסופון) כשעל כל תשלום ראשון שנשלם באמצעותו, ב-PEPPER יתרמו 25 שקל לחלאסרטן.

חלאסרטן הוא מיזם חברתי ששם לו למטרה לשפר את איכות חייהם של צעירים חולי סרטן, ולהוות רשת תמיכה לכל תחום בחייהם, כך שהקנייה הבאה שלכם יכולה לעשות טוב לעוד צעיר או צעירה, שמתמודדים עם מחלה בתקופה זו. ומבחינת PEPPER זו הזדמנות לחבר בין הצורך המתבקש בטכנולוגיה, קידמה וחדשנות – לבין האנושיות והחיבור האנושי שדווקא בתקופה הזו - נראה שחסר לכל כך הרבה מאיתנו.  

החיבור לחלאסרטן היה כמעט טבעי. גם PEPPER וגם חלאסרטן פונים לקהל הצעיר יותר, מדברים בגובה העיניים ולא מפחדים להסתכל ב"לבן של העיניים" של הדברים הפחות סקסיים של החיים שלנו, מצד אחד בנקאות וכסף ומילים מסובכות ומצד שני, כמובן דומה אך כמובן שונה במהות – סרטן ובעיקר אצל צעירים.

אז איך זה עובד?

ההצטרפות ל-PEPPER מתבצעת דרך הנייד ומכל מקום - בכמה דקות. זה כל מה שנדרש כדי לפתוח חשבון. לאחר ההצטרפות וקבלת כרטיס האשראי או הדביט, נרשמים לשירות תשלום בנייד ממש בכמה קליקים וזהו. בפעם הראשונה שתנסו את השירות באחד מבתי העסק שתומכים בו, גם אם תקנו מסטיק בלבד – PEPPER יתרמו 25 שקל לחלאסרטן.

פפר- תשלום בנייד  (צילום: shutterstock| DGLimages)
לשלם בקלות דרך הנייד | צילום: shutterstock| DGLimages

אבל זה לא הכל, כשמשלמים בנייד עם PEPPER אתם נשארים כל הזמן בשליטה על ההוצאות. ברגע התשלום תקבלו פוש נוטיפיקיישן, שיראה לכם בדיוק איפה וכמה הוצאתם כרגע, ותוכלו לוודא למשל שלא חויבתם בטעות על הסכום הלא נכון. בתוך האפליקציה עצמה תוכלו לראות גם תמונה רחבה יותר של ההוצאות שלכם, לפי חלוקה לקטגוריות צריכה ותמיד להישאר עם אצבע על הדופק.

מה עוד כדאי לדעת על PEPPER?

התשלום בנייד והחיבור לשליטה בהוצאות הוא דוגמה אחת לסיבה שבגללה PEPPER נולד והאתגרים שהוא בא לפתור. בואו נודה על האמת, רובנו לא ממש יודעים מה קורה בחשבון הבנק שלנו. אנחנו לא יודעים כמה ולמה גובים מאיתנו עמלות עו"ש, מה סכום ההוצאות החודשי שלנו (לפחות עד שנחסם לנו כרטיס האשראי) ומתי ואם בכלל כדאי לנו לקחת הלוואה. כש- PEPPER מבית לאומי יצא לאור לפני כ- 3 שנים, הוא שם לו למטרה לשנות את כללי המשחק הללו ולחבר את הלקוחות לכסף שלהם, מתוך אמונה שכשאנחנו מבינים את הכסף שלנו ולא מפחדים ממנו – אנחנו יכולים להפיק ממנו הרבה יותר.

החשבון הדיגיטלי של PEPPER בדומה לבנקים דיגיטליים מובילים בחו"ל כמו MONZO או N26 הוא חשבון דיגיטלי מובהק שכולו במובייל, ללא סניפים, ללא עמלות עו"ש בכלל ולתמיד, עם בנקאים הזמינים בצ'אט בכל שעה, (חוץ משבת ומוצ"ש) גם כשסיימתם את הבינג' בשלוש לפנות בוקר. PEPPER כולו מנוסח בשפה ברורה ובגובה העיניים, ובאמת מאפשר לכל אחד ובכל גיל – להתקדם לבנקאות שנוחה לו ומתאימה לחיים שלו. כמובן שלכל זה מצטרפות פונקציות בנקאיות "רגילות" כמו היכולת לקחת הלוואה, לפתוח חסכונות, לנהל את העו"ש והאשראי וכל זה בצירוף טיפים, כתבות ותובנות שעושות את החיים קלים יותר.

אז בפעם הבאה שאתם עומדים לקראת תשלום ברשת זו או אחרת, שאלו את עצמכם אם כבר עשיתם היום משהו טוב לעצמכם או למישהו אחר. זו יופי של הזדמנות לשלוף את הנייד ולשלם דווקא עם PEPPER.

 

 כדי להוריד את האפליקציה של PEPPER לחצו כאן>