Max

לקוחות פרטיים ייהנו מהטבות 1+1 במשלוחי אוכל, הנחות במוצרי פנאי ובילוי בבית ו-3 תשלומים ללא ריבית בארץ ובאתרי קניות מובילים, כדוגמת ASOS, ebay, iHerb ועוד. כמו כן, החברה תאפשר הקפאה של תשלומי הלוואה ושירותי סליקה מרחוק ללא עלות לעסקים קטנים.

ישראכרט

בעקבות המצב הכלכלי והמשבר במשק אליו נקלעו בתי עסק רבים, ישראכרט תסייע במגוון הטבות והקלות ללקוחותיה העסקיים. בתי עסק אשר נטלו מישראכרט הלוואה בסכום של עד 250 אלף ש"ח יוכלו לפנות בבקשה לישראכרט להקפיא את פירעונות קרן ההלוואה למשך 3 חודשים.

בתי עסק עם מחזור סליקה חודשי של עד 150 אלף ש"ח יוכלו לפנות בבקשה לישראכרט על מנת להקדים זיכויים ללא עלות בגין עסקאות שנקלטו במערכות ישראכרט ואשר תמורתן ניתנה במלואה ללקוח.

ההטבות יינתנו עד ל-30.4 בכפוף למדיניות האשראי של ישראכרט. לקבלת ההטבה יש לפנות לטלפון: 03-6364202.

איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל

איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל מסייע במניעת משבר כלכלי, הנובע מבהלת הקורונה במשק הישראלי.   האיגוד מפעיל קו סיוע חינמי למשפחות הזקוקות להכוונה כלכלית. להשארת פרטים

תנובה

תנובה תציע חבילות של מוצרי חלב בסיסיים עד הבית ללא דמי משלוח. השירות נעשה באתר במסגרת פיילוט, שנועד לתת פתרון של קניה משלימה למי שנמנעים לצאת לקניות בשל המצב. בשלב הראשון הוא יינתן במספר מצומצם של ערים ויתרחב בימים הקרובים לאזורים נוספים.

בין הערים שניתן להזמין בהן: תל אביב יפו , רמת גן, גבעתיים, קריית אונו, פתח תקווה, הוד השרון, גבעת שמואל, בני ברק ועוד.

עלות החבילות היא החל מ-78 שקלים, בהתאם לגודל והרכב, כאשר מחירי המוצרים הם מחיר לקמעונאי בתוספת מע"מ ובמקרה של מוצרים מפוקחים – מחיר מפוקח לצרכן.

מגדל חברה לביטוח

מתוך מטרה לסייע ללקוחות שנקלעו לאי יציבות תעסוקתית בתקופה זו ובעקבות המצב, תעניק החברה לעובד אשר מעסיקו ידווח בגינו על חל"ת, ולכן לא יעביר בגינו הפקדות במהלך התקופה, את המשך הכיסוי הביטוחי הקיים בפוליסת ביטוח המנהלים ללא תשלום למשך 3 חודשים.

עם קבלת הודעה ממעסיק על יציאתו של עובד לחל"ת והפסקת התשלומים בגינו, תשלח מגדל לעובד מכתב המודיע לו על האפשרויות העומדות בפניו לשמירה על הפוליסה שלו. הכיסוי הביטוחי יישמר כאמור למשך 3 חודשים, כאשר העובד אינו נדרש לכל פעולה. לקראת תום 3 החודשים ישלח העובד את הודעתו במענה למכתב שקיבל ויעדכן כיצד ברצונו להמשיך.

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר החליטה לעמוד לצד הספקים הקטנים וללכת לקראתם באמצעות הקדמת התשלומים. הצעד נועד להיטב עם העסקים הקטנים, החווים חוסר וודאות ואף משבר כלכלי ולתת להם אוויר לנשימה בתקופה מורכבת. לפרטים - 03-5555555.

הכשרה חברה לביטוח

החברה תציע חבילה של הטבות והקלות לטובת תמיכה בסוכני החברה ומצטרפים חדשים עקב מגפת הקורונה.

כל מי שיבקש לחדש פוליסות שתחילת מועדן באפריל 2020 או לרכוש פוליסה חדשה בתחום ביטוחי הפרט (רכב, דירה וכדומה) יוכל לקבל דחיית תשלום לחודש אחד (קרי התשלום ידחה לחודש מאי במקום שיפרע בחודש אפריל). בנוסף לדחיית התשלום, תעניק הכשרה 5% הנחה לכל פוליסה חדשה או חידוש ללקוח פרטי.

לטובת ביטוח לעסקים, הכשרה תעניק הטבה של 10% הנחה לרכישת פוליסה חדשה בביטוח לעסקים או בחידוש פוליסה, וכן כאמור דחיית התשלום בחודש. 

עוד הוחלט על הקמת יחידת סיוע ביטוחית אשר תלווה, תייעץ ותעזור בתקופה קשה זו לבעלי עסקים בתחום הפנאי, אשר מבוטחים בהכשרה ובעקבות הנחיות משרד הבריאות נאלצו לעצור את פעילותם העסקית ולסגור שערים.

רמי לוי תקשורת
בימים אלו, שנפח הגלישה עולה, רמי לוי תקשורת מציעים מחיר מבצע שכולל 200 GB גלישה, שיחות ומסרונים במחיר של 29 שקלים לחודש. המבצע בתוקף עד ה-31 במרץ. ללקוחות רמי לוי - מעבר למבצע דרך האתר ללא עלות, מצטרפים חדשים יכולים להירשם דרך האתר ולקבל משלוח של הסים עד הבית.

Best Mobile

רוכשים קונסולה ומקבלים 100 שקלים מתנה לקניית משחקים ואביזרי גיימינג. בנוסף, בכל קנייה מעל 300 שקלים, יינתנו 100 שקלים מתנה לקניה באתר הרשת.

Quik שירות סופר אונליין

השחקן השלישי בגודלו בישראל בקטגוריית משלוחי מזון בישראל (אחרי שופרסל ורמי לוי), יקלוט מאות מפוטרים על מנת לספק את הביקוש.

בעקבות העלייה האדירה בהיקפי המשלוחים תגייס קוויק מאות עובדים כמוקדנים, מלקטים ושליחים. בשבוע האחרון יש גידול של מאות אחוזים בביקוש, כאשר מיום חמישי עלייה של מעל 1,000% בנרשמים וההזמנות.

קוויק מגייסים כבר בימים האחרונים כ-200 עובדים נוספים, חלקם ממפוטרי המשבר וחלקם בסיוע חברות כוח אדם. קוויק מזמינים את כל המעוניין להגיש מועמדות לתפקיד שליח או מלקט במספר 079-5599496, או במייל Avigail@quik.co.il.

CAR2GO

לאור צו השעה וההגבלות החדשות, קבוצת CAR2GO נרתמת לצרכי קהל המשתמשים בתחבורה ציבורית ושיתופית. החברה תאפשר רכיבות ללא עלות למנויי החברה באופני Mobike ברחבי תל אביב, רמת גן וגבעתיים, וכן תאפשר לציבור הרחב לצרוך את שירות הרכבים ללא תשלום דמי מנוי וללא התחייבות כלל.

בנוסף, CAR2GO מקימה מוקד מיוחד שיפעל 24/7 אשר יסייע ללקוחות במציאת רכב פנוי להשכרה מידית ובפתרון בהגעה ממקום למקום.

אופני מובייק (צילום: car2go)
צילום: car2go

באדג'ט 

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בישראל ומתוך הכרה בכך שלציבור שלם אין אפשרות שינוע מנקודה אחת לשנייה, חברת באדג'ט  הודיעה כי בתקופה הקרובה, תאפשר לכלל הציבור לשכור רכבים החל מ- 1,000 שקלים לחודש. המחירים כוללים אגרות, כיסוי נזקים, ביטוח חובה ותחזוקה עד 1,000 ק"מ לחודש. הרכבים שיוצעו יהיו החל מרכבים קטנים, רכבים משפחתיים ועד מיניוואנים ויגיעו עד 2,200 שקלים לכל היותר. 

כאל

מתוך הכרה בכך שהאלמנט התזרימי הוא גורם מכביד ביותר בתקופה זו, כאל תאפשר לבתי עסק קטנים (בעלי מחזור סליקה של עד 100 אלף שקלים לחודש), ליהנות מהקדמת זיכויים ללא עלות, ולבתי עסק שנטלו הלוואה לבצע פריסה מחדש ו/או דחיית תשלום, לעד שלושה חודשים, ללא עלות.

ההטבה תינתן באמצעות פנייה למוקדי השירות של כאל ותהיה בתוקף עד להודעה חדשה.

קופל גרופ

מנויי שירות תיקונים למוצרי חשמל של אלקטרו קופל, מקבלים שירות חינם לדודי שמש וחשמל. בנוסף, כל מנוי יוכל לבחור מוצר חשמלי נוסף (מתוך רשימת מוצרים) עליו יקבל שנתיים נוספות שירות חינם וללא השתתפות עצמית.

לאור המצב קופל גרופ החליטה להעניק גם ביקורי טכנאי ללא השתתפות בהוצאות לכלל המנויים בשירות התיקונים למוצרי חשמל של אלקטרו קופל.

yes

בשל השבתת מערכת החינוך ולטובת האלפים הנמצאים בבית ובבידוד, חברת yes פותחת את כל ערוצי הילדים ומגוון ערוצי Life Style, ללא צורך בפנייה לשירות הלקוחות. לקוחות STING TV הנמצאים בכל אחת מהחבילות ייהנו מכל הערוצים של החבילה המושלמת הכוללת כ-40 ערוצי ילדים, סרטים, מדע וטבע, דוקו, היסטוריה ועוד, ללא תשלום נוסף

בנוסף, השיקה yes שלושה ערוצי VOD חינמיים עם כל מותגי התוכן הגדולים של הילדים: המיניונים, הדרדסים, סופר סטרייקה, כוח פי ג'יי, מרי פופינס ועוד. 

סלקום tv

לקוחות השוהים בבידוד קורונה בעקבות הנחיות משרד הבריאות יוכל לצפות בשירות סלקום tv ללא עלות למשך חודש. ההטבה פתוחה לכלל ציבור המבודדים, גם אלו שאינם לקוחות סלקום.

קבלת ההטבות מותנית במתן מספר אסמכתא של משרד הבריאות על הדיווח, וכן אישור משרד הבריאות. ללא כפל הטבות, ההטבה אינה כוללת תכנים בתשלום, עד תום המבצע, ההרשמה באתר החברה.

סלקום TV (צילום: יח"צ)
צילום: יח"צ

פרטנר tv 

ביום רביעי תתקיים הופעה חיה של המופע האלקטרוני 'מרימים' של עברי לידר ותומר מייזנר, בלי קהל - אבל מול מאות אלפי צופים. ההופעה, שתתקיים ברידינג 3 בתל אביב, היא יוזמה של עברי לידר בשיתוף עם חברת פרטנר, והוא תועבר בשידור חי ברביעי בלילה באפיק 10 בפרטנר TV ובעמוד הפייסבוק של פרטנר.

בנוסף, פרטנר TV תשדר בערוצי הטלוויזיה בשידור חי את תכני השיעורים המקוונים של משרד החינוך, בעברית ובערבית, לתלמידים בכיתות א'-ו' ובהמשך גם לכיתות ז'-יב'. מערך השיעורים יחל בשעה 08:00 ויסתיים בשעה 14:00. השיעורים מועברים על ידי נבחרת מורים בתחומים שונים: עברית, מתמטיקה, מדע וטכנולוגיה, אנגלית ועוד.

מחסני חשמל

ברשת מחסני חשמל ביצעו הורדת מחירים על מאות מוצרים, בין היתר: מסך טלוויזיה Smart 49 אינץ של הייסנס במחיר של 1,190 שקלים במקום 1,590 שקלים, מקרר הפוך עם מקפיא תחתון של אלקטרה ב- 1,499 שקל במקום 2,990 שקל, מקפיא אלקטרה 3 מגירות ב- 700 שקל במקום 1,190 שקל וכיריים חשמליים כפולים ב-89 שקל במקום 129 שקל. 

BSH

חברת BSH, היבואנית הרשמית של מותגי סימנס וקונסטרוקטה, בהטבות ייחודיות. לקוחות הרוכשים תנור פירוליטי שמנקה את עצמו של מותג סימנס מסדרה IQ700 (אשר קיבל אישור מהמכון הטכנולוגי להלכה בנושא בשר/חלב ופסח), מקבלים הטבה של 5 שנות אחריות בתוספת של 199 שקלים בלבד. בנוסף, עד סוף אפריל (30.4.2020) לכל הרוכשים אחד ממוצרי החשמל של מותג קונסטרוקטה: מדיחי כלים, מכונות כביסה, תנורים בנויים ומייבשים, הטבת 5 שנות אחריות ב-99 שקלים בלבד. כמו כן, בקניית כיריים אינדוקציה של מותג קונסטרוקטה, מקבלים סט סירים במתנה.

סטימצקי

הרשת משאירה 70 סניפים פתוחים, אלה הנמצאים מחוץ לקניונים, ובנוסף מגבירה את שירות המשלוחים "סטימצקי עד הבית". הרשת מציעה 25 אחוז הנחה על מגוון ספרים באתר, חוברות עבודה וחוברות פעילות לילדים ב-20% הנחה, הנחות על מוצרי חשמל ועוד. בנוסף, על כל קנייה באתר מעל 149 שקלים - משלוח חינם עד הבית (לא במשלוח בינלאומי ולא על קניית טלוויזיות), 

מזרחי טפחות

ללקוחות משקי בית: דחיה/גרייס בהחזרי המשכנתא לתקופה של עד 4 חודשים. לאור המצב וכדי להבטיח יישום מהיר, הבנק יאפשר לכל לקוחות המשכנתא ליהנות מהדחייה, ללא צורך ב"הוכחת" הקשר להשלכות הקורונה.

הלוואה מהירה במגוון ערוצי הבנקאות הישירה: באתר, באפליקציה ובעמדות השירות, ללא צורך בחתימה בסניף, כולל אפשרות לדחיית התשלום הראשון ב-45 יום.

לעסקים קטנים ובינוניים: על פי החלטת ראש הממשלה ומשרד האוצר, נבנה מסלול מיוחד במסגרת הקרן בערבות המדינה (שמזרחי-טפחות זכה בה) להלוואה מיוחדת בערבות עצמית של 10% בלבד, לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים על רקע משבר הקורונה.

מאפייני המסלול: סכום ההלוואה עד 500,000 שקלים או 8% ממחזור העסקים השנתי (הגבוה שבהם); גרייס על הקרן ל-6 חודשים ראשונים ופריסה של עד 60 חודשים.

הולמס פלייס

קבוצת הולמס פלייס תעלה מדי יום לעמוד הפייסבוק שלה מגוון רחב של אימוני כושר שלמים מכל הסוגים למתחילים, למתקדמים, לילדים ולבני הגיל השלישי, אותם יעבירו מיטב מאמני הרשת.

הולמס פלייס (צילום: עירד נצר)
צילום: עירד נצר

אפריל

בשל המצב והוראות משרד הבריאות והממשלה, רשת אפריל מודיעה כי החנויות לא יפתחו לקהל עד להודעה חדשה. בתקופה בה החנויות יהיו סגורות יהיה ניתן לרכוש באתר אפריל אונליין וליהנות ממשלוח חינם עד הבית בקנייה ב-99 שקלים, בנוסף למבצעים הקיימים.

וידר משכנתאות

חברת וידר משכנתאות תפעיל מוקד מענה עד השעה 22:00 כדי לטפל במאות הפניות של הלקוחות המודאגים לגבי משכנתאות מהבנקים. בנוסף תציע אפשרות ללקוחות החברה וללקוחות חדשים להתנהל מול יועצי המשכנתאות מבלי לצאת מהבית. הטבה מיוחדת: פגישה ללא עלות, במקום 300 שקלים + מע"מ.

לפרטים יש ליצור קשר בהודעה פרטית, בהודעה באתר או בתגובה. 073-7294778

Nespresso

בעקבות המצב נספרסו ישראל מעניקה משלוחים חינם גם להזמנות קטנות. ניתן יהיה לקבל משלוח קפסולות חינם עד הבית בהזמנת חמישה שרוולים ומעלה, השליחים יגיעו עד הבית ובמידת הצורך ישאירו את השרוולים מחוץ לדלת ללא צורך במגע.

הבוטיקים של נספרסו יישארו פתוחים במתכונת מצומצמת בהתאם להנחיות משרד הבריאות. שעות הפעילות יתעדכנו לנוחיות הלקוחות באתר.

קפסולות נספרסו (צילום: ינון בן שושן, NEXTER)
צילום: ינון בן שושן, NEXTER

בי פטנט

חברת בי פטנט המפתחת, מייצרת ומשוקת מוצרים וגדג'טים לבית ולמטבח, יוצאת בהטבה לקהל הלקוחות: רוכשים באתר מוצר ממגוון מבצעי פסח  ונהנים ממשלוח חינם לכל חלק הארץ. בין המוצרים שניתן לרכוש:  דלי הפלא (229 שקלים), צינור השקיה עם מתלה  (79 שקלים), מגב הפלא (109 שקלים) ועוד.

אסתי לאודר

קבוצת החברות אסתי לאודר מציעה באתרי האונליין של המותגים מבחר רחב של מוצרי ביוטי, בהנחות של עשרות אחוזים, הנחות והטבות מיוחדות על מגוון מוצרים באתרי האונליין של המותגים המובילים: מאק, אסתי לאודר, קליניק ובובי בראון. המבצעים בתוקף עד 31.3.20.

בנוסף, בקנייה של 149 שקלים ומעלה, המשלוח יהיה בחינם.

אלן קאר

בעקבות התפרצות הקורונה, משיקה אלן קאר בימים אלה את הגרסה הדיגיטלית של הסדנה, שתאפשר לקהל המעשנים לחוות את השיטה הייחודית מכל מקום, מתי שנוח להם. הגרסה הדיגיטלית של סדנת הגמילה של אלן קאר כוללת שיעורי גמילה מעישון, סרטוני תמיכה, מנחה זמין לשאלות בזמן הצפייה, תמיכה טלפונית. החשבון פתוח במשך 30 יום על מנת להשלים את הסדנה.

מחירים: סדנה דיגיטלית – 1,490 שקלים. חבילה מורחבת, כולל תמיכה טלפונית ל-30 יום – 1,690 שקלים. חבילת פרימיום, כולל תמיכה טלפונית לשנה – 1,990 שקלים. פרטים באתר.

רשת B&O

לנוכח המצב, שירות לקוחות ומכירות זמין בווואטסאפ, ומציע מגוון מבצעים על המוצרים וכן משלוח חינם עד בית הלקוח. ניתן לרכוש ולקבל את המוצר ע"י שליח עד לפתח ביתכם, או לקבל שירות בטלפון/וואטסאפ 050-7779602.

רשת רהיטי הילדים והנוער עצמל'ה

הרשת מציעה 15 אחוז הנחה על כלל המוצרים גם באתר האונליין וגם בחנויות הנמצאות במרכזים הפתוחים ועדיין עובדות.

הנסיך הקטן

בימים אלה שמערכת החינוך מושבתת והילדים בבית, פעילות וצעצועים מבית "הנסיך הקטן" יתנו לילדים ולמבוגרים הפסקה מהמסכים. מבצע לרוכשים באתר: קונים במעל 250 שקלים ומשלמים רק 200 שקלים.

NUK

50 שקלים הנחה על כל קנייה מעל 150 שקלים באתר. משלוח חינם עד הבית. בתוקף עד 29.3 או עד גמר המלאי.  

HAVAIANAS

החברה מפעילה בימים אלו רק 2 סניפים - חנויות רחוב בתל אביב - ברחוב דיזינגוף וברחוב קינג גורג'. במקביל החברה מחזקת את אתר האונליין עם מבצע חדש מהבוקר: בקנייה מעל 200 שקלים מקבלים 20% הנחה. במימוש קוד קופון C2020.

נעמן

40% הנחה על כל קולקציית אביב קיץ 2020 החדשה (בקניית 2 פריטים ומעלה), משלוח חינם עד בית הלקוח בכל רכישה מעל 49 שקלים. בתוקף עד 9.4.2020. להשיג באתר.

ורדינון

30% הנחה על כל קולקציית אביב קיץ 2020 החדשה (בקניית 2 פריטים ומעלה), משלוח חינם עד בית הלקוח בכל רכישה מעל 49 שקלים. בתוקף עד 9.4.2020. להשיג באתר.

מוזיאוני חיפה

בימים הקרובים יעלו בדף הפייסבוק, באינסטגרם ובאתר מוזיאוני חיפה יעלו תכנים שיספקו חוויה תרבותית אלטרנטיבית לקהלים מגוונים. הפרויקט הווירטואלי יכלול הרצאות מקוונות של מיטב המרצים, הצצה לעולמו של האוצר - מנכ"ל מוזיאוני חיפה הנכנס מארח את אוצרי המוזיאונים, סיור מודרך בתערוכות, סדנאות DIY לילדים ועוד.

מוזיאון ידידי ישראל

בזמן שמשבר הקורונה פוקד את העולם, מוזיאון ידידי ישראל מזמין את הקהל הרחב, הורים וילדים, ליהנות מסיור וירטואלי במוזיאון וללא עלות. דרך המחשב, הנייד או הטאבלט, הגולשים יחשפו למסע מרתק אחורה בזמן, לסיפורים מרגשים על ידידי ישראל לדורותיהם, ולקשר המתחזק לאורך השנים בין עמים שונים ויהודים מסביב לעולם.

הסיור הווירטואלי מוצג ב-15 שפות שונות ומתאים לגילאי 7 ומעלה.

מוזיאון ידידי ישראל (צילום: אורן כהן)
צילום: אורן כהן

ZER4U

רשת ZER4U מציעה 15% הנחה על כל קטגוריית הזרים והסידורים באתר האונליין. ZER4U  פועלים עפ"י הנחיות משרד הבריאות למען שמירה על היגיינה מקסימלית להזמנות: 5444* או באתר

FOX HOME

חנות האונליין של FOX HOME ממשיכה לפעול כסדרה ולספק משלוחים לכל רחבי הארץ, עם 40% הנחה על כל הפריטים בחנות, עד ה-28.3.2020. אין כפל מבצעים ו/או הנחות, מינימום 100,000 פריטים במלאי, בכפוף לתקנון האתר.

כוורת

רשת "כוורת" של יחד למען החייל תעניק בקבוק אלכוג'ל מתנה על כל הזמנה באתר כוורת אונליין. החבילה תימסר לחייל עד 4 ימי עסקים מקסימום.  

טרמינל X

מהיום (17.3) ועד יום חמישי בחצות (19.3), 30% הנחה על כל האתר: פריטי אופנה, ביוטי, אקטיב ו-home, במשלוח מהיר עד הבית - "מזמינים היום, מקבלים מחר". בנוסף, האתר מרחיב את מגוון מוצריו, ולראשונה יחל למכור מוצרים חיוניים לתינוקות, ילדים ופארם.

ריקי דלאל - בית האופנה לשמלות כלה וערב

כל מי שתשכור שמלת כלה במהלך חודש מרץ, תקבל במתנה את שמלת הכלה השנייה. * מכל הקולקציות ובכל טווחי המחירים. תוקף המכירה: עד ה-31.3.2020. פרטים באתר.

אתר הביוטי GUILTY

האתר יוצא במכירה מיוחדת על אלפי מוצרי איפור, טיפוח, קוסמטיקה ושיער, עד 30% הנחה על מגוון המוצרים באתר. בנוסף, מתנות ביוטי מפנקות בשווי 40-50 שקלים במתנה בכל קנייה. תוקף - 31.3.

L'OCCITANE

מותג הטיפוח הבינלאומי מציע מגוון מבצעים בלעדיים לאתר ושליחויות חינם לכל הארץ. בין המבצעים: 20% הנחה על כל קולקציית השפתונים הכוללת: ליפסטיקים במגוון צבעים, באלמים ופילינגים לטיפוח וריכוך השפתיים. *עד 24.3 או עד גמר המלאי. כמו כן, ישנם מבצעים לחברי מועדון ומצטרפים חדשים. 

שילב

רשת החנויות לתינוקות הגדולה בישראל מציעה מגוון מבצעים באתר המותג, ושליחויות חינם לכל הארץ. בין המבצעים: 25% הנחה על מגוון משחקי קופסא סקוטצ'י, ספרים אינטראקטיביים ומגוון צעצועי בטאט.

סניף של שילב (צילום: עופר וקנין, TheMarker)
סניף של שילב | צילום: עופר וקנין, TheMarker

נעלי נמרוד

נעלי ספורט ב-99.90 שקלים באתר. נעלי צעד ראשון - 10% עד 25% הנחה.

מייקרוסופט

לאור ההתפתחויות האחרונות והתפשטות נגיף הקורונה אשר משפיע על אנשים ומדינות ברחבי העולם, מקומות עבודה בכל מקום מבצעים מעבר לעבודה מרחוק. על מנת לתמוך בבריאות ובביטחון הציבור, וכן בכדי להקל על עבודה מרחוק בתקופה מאתגרת זו, מיקרוסופט מספקת ללא עלות את פלטפורמת Teams לארגונים ובתי ספר בכל העולם. הפלטפורמה מאפשרת תקשורת פנים ארגונית, כלי ושירותי פרודוקטיביות, צ'אטים, שיחות ועידה ואיחסון קבצים.

לייבפרסון

לאור המצוקה, לייבפרסון, החברה המובילה היום בעולם בפיתוח פלטפורמות תקשורת לחיבור בין מותגים ולקוחות, מציעה לעסקים קטנים ובינוניים בישראל לקבל את המוצר שלה ללא כל עלות, וכך לאפשר להם למכור ללקוחות ולהעניק שירות מרחוק. הטכנולוגיה של לייבפרסון מאפשרת ללקוחות לתקשר עם מותגים באמצעות הערוצים המועדפים עליהם, בעיקר באמצעות הודעות טקסט כמו בוואטסאפ או בפייסבוק מסנג׳ר. חברות הנפגעות מנזקי הקורונה תוכלנה לשלב ללא עלות את הטכנולוגיה של החברה הכוללת בוטים עם בינה מלאכותית, פתיחת ערוצי מסג׳ינג ללקוחות ועוד. 

עסקים המעוניינים לקבל את המוצר ללא כל עלות לתקופת המשבר מתבקשים להעביר את פנייתם לכתובת המייל הבאה: coronaid@liveperson.com