בימים אלה עובדים בשידורי קשת ו"גיל הפקות" על עונה חדשה של "הכרישים", שצפויה להצטלם בקרוב. במרכז התכנית עומדים יזמים שאפתנים, שיקבלו הזדמנות לממן את החלום שלהם. הם יעמדו מול פאנל של אנשי עסקים מובילים ויציגו בפניהם את המוצר שלהם, תכנית עסקית ואת סכום ההשקעה אותו הם מבקשים.

 הכרישים ישקיעו מכספם הפרטי רק בפרויקטים שירשימו אותם ושיאמינו בהם, הם יתחקרו את היזמים לעומק כדי ללמוד כמה שיותר עליהם ועל הפרויקט וכדי להבין אם הם שווים את הסיכון הכלכלי.

הכרישים הם:

עינב אדיב ברר, מייסדת מותג החיתולים מהמובילים בישראל "בייביסיטר", ששינה את השוק, ומאז כניסתו מחירי החיתולים בישראל צנחו ביותר מ 30%. בשנת 2015 נמכרה החברה ב-100 מיליון שקלים. כיום מחזיקה עם בעלה את ה TLV מדיקל סנטר, מרכז רפואי במרכז תל אביב לניתוחים פרטים, ניתוחים פלסטיים וטיפולים וניתוחים גניקולוגיים.

 הדר גולדמן ,פרסומאי לשעבר שהקים את משרד הפרסום "זרמון גולדמן", ובעלי חברת נדל"ן אמריקאית בהווה. בימים אלה משיק בארה"ב פלטפורמה טכנולוגית בשם  2C באמצעותה ניתן לנהל מאות אלפי דירות להשכרה.

 זהר לבקוביץ ממקימי ומנכ"ל חברת אמובי שנמכרה בכ 350 מיליון דולר לפני כ 5 שנים ומאז משקיע במספר חברות טכנולוגיות ששוות יחד מעל 5 מיליארד דולר. משקיע ופעיל במספר קרנות הון סיכון. לבקוביץ' זכה בתארים יזם השנה של קליפורניה, מנכל השנה(סטארטרפ) של ישראל' חלוץ טכנולוגי של הפורום הכלכלי "בדבוס". בעשור האחרון חי זהר בפאלו אלטו, קליפורניה.

 דובי פרנסס מייסד SGVC, קרן הון סיכון אמריקאית המנהלת כיום מאות מיליוני שקלים המושקעים בעיקר בחברות תוכנה שהחלו בישראל ועברו לעמק הסיליקון. בנוסף, פרנסס משקיע פרטי ביותר מ 20 חברות טכנולוגיה, פארמה ונדל"ן ישראליות ואמריקאיות והוא אחד מבעלי קבוצת חולון מוטורס.

סתיו שחם רואה חשבון, יזם, מנכ"ל ובעלים של חברת ההיי-טק "סגמנט טכנולוגיות מידע" יחד עם אחיו, חן שחם, העוסקת במערכות לניהול תהליכי שרשרת אספקה אלקטרוניות, ומקשרת בין קמעונאים וגופי הרכש מהגדולים בישראל ובעולם לבין עשרות אלפי ספקים. לסגמנט כיום חברות בנות באירופה ובדרום אפריקה, ומשקיעה בחברות הזנק ומייזמים שונים בתחומי ההיי-טק. משנת 2013 שחם משמש כבעלים של מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא וכחבר דריקטוריון מנהלת הליגות הכדורגל המקצועניות.  זכה השנה עם המועדון באות "מועדון פורץ דרך" מידי נשיא המדינה.