כל בעל עסק קטן מכיר את הבעיה הזו: לקוחות היום כבר לא מסתובבים עם מזומן. כולם משלמים באשראי, כל הזמן, גם כשמדובר בסכומים הכי קטנים ואפילו כשקונים קולה בפיצוציה. ואם לא באשראי, משלמים דרך אפליקציות תשלום – אבל בשבילכם, כבעלי עסק, נדמה שנדרש פתרון אחר. צ'קים עברו מהעולם, והמזומנים בדרך לשם (בימים אלה ממש נכנסה לתוקפה האכיפה בנושא חוק המזומן). אז איך תגבו מהלקוחות שלכם תשלום בלי להעיק עליהם, ועל הדרך תעשו גם את החיים שלכם הרבה יותר קלים? איך תפסיקו לרדוף אחרי לקוחות בניסיונות גביה?

תופתעו לגלות, אבל דווקא יש פתרון שעומד גם בכל הדרישות החדשות בנוגע לעסקאות בטוחות בתקן E.M.V ומאפשר ביצוע עסקאות הצמדת כרטיס (contact less), מה שמאפשר עסקה בטוחה ומהירה. הפתרון הזה מתאים מאוד גם לחנויות קטנות או שירותים קטנים וגם לבעלי עסק נייד, בעלי דוכנים, שליחים או מי שפוגש את הלקוחות שלו בכל מיני מקומות ולא דווקא במבנה מסוים. שירות Payware mpos isracard של ישראכרט מתאים בדיוק בשביל אלה: הוא מאפשר לכם לקבל מהלקוחות שלכם תשלום בכל שעה ומכל מקום דרך הטלפון הסלולרי שלכם - גם במפגש פנים אל פנים עם הלקוח וגם באפשרות לחייב את הלקוח מרחוק דרך האפליקציה.

כרטיס אשראי
לגבות במקום

כשאתם מציעים שירות או מוצר, אתם מעוניינים להציע ללקוחות שלכם את המכירה הכי נוחה ומהירה – ואסור לכם שהעדר מזומן יהוה מכשול. Payware mpos isracard עושה בדיוק את זה: הוא מאפשר לקונה לשלם בקלות בכרטיס אשראי ולקבל את הקבלה ישירות למייל, ומכם הוא לא דורש כמעט כלום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את האפליקציה לסמאטרפון שלכם, לבצע חיבור עם קורא הכרטיסים ולהתחיל לקבל תשלומים.Pay Payware mpos isracard הופך למעשה את הסמארטפון שלכם למסוף אשראי נייד, ומאפשר לכם לקבל כסף בלי קושי. ההתקן הנייד מתאים לאייפון או לאנדרואיד, הוא מתחבר בקלות לסמארטפון, לא מסורבל וללא עלויות יקרות.

מעוניינים במידע נוסף? לחצו כאן

אם זה נשמע לכם מלחיץ, אין לכם מה לדאוג בכלל. המוצר מאובטח בתקן המחמיר ביותר שקיים, ואת הכסף שלכם תקבלו במרוכז ובמסודר לחשבון הבנק. הלקוחות יכולים לשלם בתשלום אחד או לפרוס לתשלומים, ואתם, כבעלי החנות, יכולים לשוטט בנוחות בממשק הניהול, שיאפשר לכל לעקוב אחרי כל פרטי העסקאות שביצעתם וההיסטוריה שלהן. תוכלו לצפות במסלול המכירות שלכם דרך אפליקציה מיוחדת או בממשק אינטרנטי, ולהישאר כל הזמן מעודכנים.

אחד החסמים הראשונים להיכנס למכירה באשראי, כמו שאתם בטוח יודעים, הוא הפחד הטכנולוגי. "אבל אני לא מבין בזה כלום, בטח צריך מכשיר סליקה, זה לא בשבילי", אתם חושבים, אבל האמת היא – שהעולם היום מאפשר לכם למכור בצורה ידידותית ונוחה – ולא רק עבור הלקוח שלכם, אלא גם לכם כבעלי העסק. Payware mpos isracard עובד בשבילכם, ככה שאתם תתפנו לעשות את מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב: למכור מוצר מעולה.