רוב העסקים בארץ הוגבלו בגלל המצב ודווקא עכשיו, זה הזמן להיות יצירתי ולגלות פתרונות חדשים שיבטיחו לך הכנסה ולשמור על קהל נאמן מבלי שיגיע פיזית לחנות. היום יותר מתמיד צריך למכור אונליין את המוצרים, גם אם לעסק שלך יש כבר אתר אינטרנט שווה, רצוי להוסיף לו חנות אונליין. גם אם לא היה לך עסק מעולם אבל יש לך כישרון שתרצה לממש, אם זה בסדנאות אונליין בהנחייתך ותמורת תשלום? או להדביק שברי חרס על פינות של שולחנות וליצור פריטי עיצוב ייחודיים וחד פעמים שכל אחד היה רוצה בסלון שלו- זה הזמן.

לכל אחד יש משהו שהוא יכול ורוצה למכור, ולמרבה המזל, מסביב גם יש לא מעט אנשים שממש רוצים לקנות, ואפילו לא כל כך קשה להגיע אליהם. בעידן הרשתות החברתיות, אם יש לך מוצר מעניין או שירות ייחודי, זה לא מסובך להתבלט ולהגיע לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלך. ועכשיו הם מעוניינים לקנות מכם, ואתם כמובן רוצים מאוד למכור להם – אבל איך עושים את זה?

לפני עשר שנים, כשרצית למכור משהו ברשת, היית מעביר לקונה את פרטי חשבון הבנק שלך ומחכה לראות העברה בנקאית – ורק אז שולח אליו את המוצר המובטח. היום אין סיבה לקחת את הסיכון הזה, ובעיקר אין סיבה לעבוד לאט ובצורה כל כך מסורבלת. היום, כשכל אחד מכל מקום בעולם יכול להעביר לך כסף בקליק קטן אחד, לא צריך להסתבך. יש המון דרכים טובות לתקשר עם הקונים שלך, להגדיל רווחים והימנעו מחובות בתקופה זו ולהציע להם להישאר איתך בקשר קל ונוח.

ישראכרט השיקו לאחרונה את המותג החדש שלהם – החנות האינטרנטית, שירות שמציע בעצם המון שירותים שונים בחבילה אחת ותחת קורת גג אחת. במילים הכי פשוטות, החברה מציעה לפתוח בשבילכם את החנות החדשה שלכם, בה תוכלו למכור את המוצרים או השירותים שלכם אונליין בנוחות ובלי שום טרחה או ידע קודם במחשבים או בתכנות.

תשלומים בסלולר
גם לתשלומים דואגים לכם

כדי להעמיד חנות כזו דרושות כמה שעות, וזה הכל. אתם לא צריכים שום רקע רלוונטי - רק להעלות תמונות טובות של המוצרים שלכם, להצמיד מחירים, ולהתחיל להרוויח. אם כבר יש לכם אתר אינטרנט וכל מה שאתם מחפשים זו פלטפורמה להתחיל למכור דרכה באופן מקוון, זה בכלל קלי קלות. החנות האינטרנטית יכולה להתאים לכל סוגי החנויות: אתם מגדירים כמות של קטגוריות ובוחרים לעצמכם את הפיצ'רים שהכי מתאימים לעסק שלכם. כשהלקוחות שלכם יחפשו אתכם, הם יגיעו לעמוד יפה ומעוצב בו הם מקבלים את כל החומרים שהם זקוקים להם על מנת להחליט לקנות מכם – וכשהם יחליטו לקנות מכם, הם יעשו את זה דרך מערכת תשלום נוחה וידידותית.

מעוניינים במידע נוסף? לחצו כאן

בלי שאתם צריכים לעשות שום דבר, החנות האינטרנטית תקים עבורכם את כל מערך התשלום: זה כולל חיבור לישראכרט לצורך סליקה, חיבור לדומיין, חיבור לחשבוניות וחיבור למשלוחים -דברים שאתם ממש לא מבינים בהם, וגם אין צורך שתבינו. ישרכארט מציעים לכם גם תמיכה טכנית כל יום, ככה שלעולם לא תרגישו שאתם נשארים לבד עם איזו מערכת מפלצתית שאתם לא מצליחים לתפעל. בינינו, הכל בחנות האינטרנטית כל כך פשוט ונוח להפעלה, שיכול להיות שבכלל לא תצטרכו להשתמש בתמיכה.

לחנות האינטרנטית יתרון נוסף – היא עובדת בשבילכם גם בקידום מכירות. בלי התעסקויות נוספות, בלי טלפונים ובלי ספקים שונים, תוכלו לבחור לחבר את החנות ישירות לפרסום אוטומטי בפייסבוק, ולהתחיל למכור גם דרך הרשת החברתית.

ומה אם כבר דאגתם לאתר האינטרנט של העסק שלכם, אבל רק עכשיו החלטתם להתחיל לקבל תשלומים דרך האתר? גם לכך יש פתרון קל ואלגנטי. ישראכרט מציעה את פתרון "תשלום רשת". בניגוד לעבר, שבו ענייני התשלומים ברשת היו תלויים בספק השירות ובחברת האשראי, הפתרון של ישראכרט מאפשר לבעלי העסקים לעבוד מול גורם אחד בלבד, שמאפשר לקבל כרטיסי אשראי באינטרנט. גם כאן, הכל פשוט, מאובטח לחלוטין ועם תמיכה וליווי צמוד של החברה. אין התחייבות, אין דמי מנוי, ואם לא קיבלתם תשלומים, לא שילמתם.