אבדן רכב הוא בין אם מדובר בגניבה ובין אם מדובר בטוטאלוס בעקבות תאונה, כרוך מעבר לנזק כלכלי גם בעוגמת נפש רבה. עד כה, במקרים של גניבה וטוטאלוס, הפיצוי המקובל בענף הינו פיצוי כספי בגובה מחיר המחירון.

חברת הביטוח ליברה, שמאז הקמתה לפני שלוש וחצי שנים, הפכה לסמן ימני בענף הביטוח בישראל, תוך החדרת מודלי תמחור חדשים, המבוססים על התאמה אישית, צפויה להשיק  כיסוי חדש במסגרת פוליסת ביטוח הרכב שלה – כיסוי פיצוי משודרג. הכיסוי החדש יאפשר למבוטחים לקבל במקרים של טוטאלוס וגניבה (אובדן רכב) סכום גבוה יותר ממחיר המחירון.  עד היום, היה ניתן לרכוש כיסוי "חדש תמורת ישן" לרכבים חדשים בלבד שגילם הינו עד שנה. אולם, בעלי הרכבים שגילם עולה על שנה לא יכלו ליהנות מכיסוי זה ונאלצו להסתפק ממחיר מחירון בלבד. כעת, הכיסוי החדש שמשיקה ליברה, יאפשר גם לרכבים ישנים יותר להנות מפיצוי משודרג גבוה ממחיר המחירון.

אתי אלישקוב, מייסדת ומנכ"לית ליברה: "אנחנו בליברה מבינים כי אירועים של אובדן רכב מלווים אצל המבוטח בעוגמת נפש רבה ובמטרה לסייע למבוטחינו להתמודד במצבים כאלה ואף לאפשר להם לשדרג את הרכב החדש, פיתחנו את הכיסוי פיצוי משודרג, שיאפשר למבוטח לקבל פיצוי מוגדל ואף לשדרג את רכבו. מיום הקמתנו אנו מובילים מהפכות צרכניות בענף הביטוח בישראל ואנחנו מבטיחים להמשיך לשנות ולהביא בשורות נוספות לציבור הצרכנים."

 *לחברת ליברה הסכם מסחרי עם חברת קשת