אעישה קמאני (צילום: instagram)
אעישה קמאני | צילום: instagram

אם אי פעם תהיתן איך זה להיות נשואה למילארדר בתחום האופנה' עאישה קמאני היא דוגמא מצוינת לכך. בת ה-53, נשואה למייסד מותג האופנה האנגלי Boohoo ששווה 2.6 מיליארד פאונד והיא לגמרי חוגגת על זה.

מהחופשות האקזוטיות ברחבי העולם, התחככות במיטב הסלבריטאים כמו הקרדשיאנס ועד ארון הבגדים שמפוצץ בגדי מותגים- קמאני חולקת בקביעות קטעי מידע עם 10,000 העוקבים אינסטגרם שלה.

למרות שאין לה תפקיד רשמי בחברה הכוללת בין השאר את האתרים: Boohoo, Boohoo Man, PrettyLittleThing , ו- Nasty Gal,קמאני פעילה מאוד בקידום "העסק המשפחתי". באמצעות הצצות אל "מאחורי הקלעים" באינסטגרם וסטוריז מושקעים היא מקדמת כל השקה חדשה של אחד מהמותגים.

מי שעוד עוזרות לה לקדם את העסק הן הקארדשיאנס שמוגדרות גם שותפות בחלק מהפרוייקטים בחברה שהתחילה את דרכה בתור דוכן בגדים בשוק של מנצ'סטר וכיום מוערכת ביותר מ- 2.6 מיליארד פאונד.

View this post on Instagram

@khloekardashian cutting the ribbon @prettylittlething #losangeles✂️���� thank you @robbylariviere hair

A post shared by Aisha (@aishakamani) on


אין ספק שההימור שמחמוד, בעלה לקח בשנת 2006 כשהחליט להתחיל למכור בגדים באינטרנט השתלם וכיום נמכרים כל דקה 50 פרטים באתר ו-100 פריטים חדשים עולים לאוויר כל יום.

View this post on Instagram

Thank you @samairaghaniofficial for my beautiful designer outfit #wedding @meeraj91 ❤️�� Raja @tammyfayebrown

A post shared by Aisha (@aishakamani) on

ומה לגבי המשפחה, אתם בוודאי שואלים? שלושת ילדיהם של בני הזוג קמאני- עומר, אדם וסמיר, עובדים כיום במסגרת העסק המשפחתי ועאישה היא גם מנהלת משותפת בחברת ההשקעות של בנה השני.

אבל בואו נחזור לסיפור שלשמו התכנסנו כאן: הוצאת העיניים שלכם. כאשר קמאני לא מקדמת את מותגי האופנה השונים של Boohoo באינטרנט, אפשר למצוא אותה מתעופפת מסביב לעולם ליעדים מדהימים ומרוחקים.

View this post on Instagram

In paradise @amyreddish �� ☀️

A post shared by Aisha (@aishakamani) on

אחד היעדים האהובים עליה הוא דובאי בה היא נצפית תדיר מבלה עם חברים בעת שהייה בבתי מלון חמישה כוכבים מפוארים או המלדיבים. מוקדם יותר השנה למשל, קמאני שיתפה את עוקביה שקועה בערסל באתר הנופש האולטרה יוקרתי וואן אנד אונלי ריטי רה, שם עלו החדרים למעלה מ -1,500 פאונד ללילה.

החופשות שלה לא מסתכמות רק ב"בטן-גב" ביעדים מרחוקים היא נופשת אלא גם ברחבי אירופה, במיוחד שצריך לחדש את ארון הבגדים, כמו למשל בנסיעה האחרונה שלה לאיטליה שם היא תיעדה את עצמה במהלך מסע קניות בגוצ'י.

View this post on Instagram

3rd day with the girls #gucci

A post shared by Aisha (@aishakamani) on

בין תחביבה השונים אפשר למצוא: אוסף ענק של מכוניות יוקרה, נגינה בסקסופון בילוי על סטים של תוכניות טלוויזיה, ובילוי עם אנשים במעמדה. רצוי כמה שיותר טראשים.

View this post on Instagram

#viva las Vegas ��

A post shared by Aisha (@aishakamani) on

מהצד השני של המשוואה, כיאה לאשת מיליארדר, קמאני גם עסוקה בפעילויות צדקה שונות. היא משקיעה מזמנה (ומכספה) בקרן Seashell Trust התומכת צעירים בבריטניה עם לקויות למידה.