אין תמונה
כולם כבר בטוויטר. מזל שאתם לא

הפופולריות הגואה של שירות המיקרו-בלוגינג טוויטר אמנם נמשכת, אולם המשתמשים הקבועים של השירות לא שוכחים כי השירות האינטרנטי, אשר מתופעל על-ידי 29 אנשים בלבד, עדיין מכיל הרבה באגים וכשלים, שפוגעים, לא אחת, בפרטיות של המשתמשים וביכולת שלהם להשתמש בטוויטר באופן רציף.

בסוף השבוע פרץ האקר צרפתי לטוויטר, בפעם השנייה השנה, והצליח לחדור לחשבונות אישיים של כ-10 משתמשים. בין החשבונות האישיים שנפרצו נמצאים החשבונות של הזמרת בריטני ספירס, הזמרת לילי רוז אלן והשחקן אשטון קוצ'ר. מלבד זאת, אושרה כעת גם העובדה כי חשבונו האישי של ברק אובמה, נשיא ארה"ב, נפרץ בתחילת השנה.

אז מה ניתן ללמוד על חיי הסלבריטאים מהפריצה הנוכחית לטוויטר? את ספירס בחרו לחסום 3,855 משתמשים, קוצ'ר חסם את מפעיל אתר הרכילות פרז הילטון, וגם אובמה, או הפקיד שמפעיל את החשבון שלו בטוויטר, בחר לחסום 96 משתמשים.

עוד עולה מהנתונים הללו כי קוצ'ר הצטרף לטוויטר רק לפני כ-4 חודשים, אך בזמן זה הצליח לצבור לעצמו כ-1.5 מיליון משתמשים עוקבים.

מלבד זאת, טוויטר מאפשר לעדכן את הסטטוס האישי עד 120 פעמים ביום, ולשלוח 250 הודעות ישירות למשתמשים אחרים בכל יום.

לדברי ביז סטון, ממייסדי טוויטר, המידע האישי שנחשף כלל "כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון סלולריים ורשימות משתמשים שנחסמו על-ידי היוזרים".

לדבריו, הוא יצר קשר אישי עם כל אותם משתמשים שחשבונם נפרץ. ככה זה כאשר אתה סלבריטאי - אתה מקבל יחס אישי וישיר מהמייסדים ולא טלפון ממחלקת קשרי לקוחות, אם בכלל.