אם גם אתם עמודים נבוכים ואובדי עצות מול מדף חומרי הניקוי ובסוף שולפים את החומר הכי יקר במחשבה שהוא יהיה הכי אפקטיבי - הכתבה הזו בשבילכם. בדקנו מספר מוצרי ניקוי בקטגוריית מחירים שונות וגילינו מי המוצר הכי אפקטיבי וכמה הוא עולה.

תחילה בדקנו חומרי ניקוי רצפות. בחנו את המותגים: רמי לוי (8.9 שקלים), מג'יק - אושר עד (9.9 שקלים), שופרסל (10 שקלים), סאנדיי -סופר פארם (10 שקלים), פוליויקס-סנו (21.9שקלים). בדקנו את הריח, רמת הניקיון ונוחות השימוש. כאן המנצח הוא המוצר היקר ביותר - הפוליווקס של סנו שהשאיר הכי הרבה ברק ברצפה והריח היה הכי טוב.

לאחר מכן המשכנו לניקוי אסלות וכיורים. בדקנו את המותגים: שופרסל (5.8 שקלים), רמי לוי (5.9 שקלים), סאנדיי – סופר פארם (10.9 שקלים), וסנובון של סנו (12.9 שקלים). גם בקטגוריה הזו המוצר שהכי אהבנו היה שנוסון של שנו שמדורג במקום הראשון בעיקר בגלל הריח.

בקטגוריה של מנקי חלונות ומראות בחנו את המותגים: מג'יק אושר עד (4.9 שקלים), שופרסל (6.8 שקלים), סאנדיי (9.9 שקלים), סנו קליר (10.9 שקלים). כאן ניצח סאנדיי של סופר פארם .

לבסוף בחנו את ספוגית הפלא של שופרסל (8.8 שקלים), ספוג הפלא (8.9 שקלים) וניקול (9.9 שקלים). גם כאן מי שעשתה את העבודה היא הספוגית היקרה ביותר של ניקול אבל המינוס הוא שהיא מתפוררת מהר ומתאימה לשימוש חד פעמי.