בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים מוותרים על חוויית המישוש של העגבנייה והמלפפון בסופרמרקט לטובת קניית מזון באינטרנט. היום הצטרפה שחקנית נוספת לשוק משלוחי האונליין מבית סופר-פארם והחברה המרכזית למשקאות- אתר Quik מציע משלוחים בתוך ארבע שעות ומאיים לטלטל את שוק המשלוחים.

"כמו שלא מחכים לטכנאי 4 שעות למכונת כביסה, כך גם צריך להיות בקניות באינטרנט של מוצרים אונליין", אומר אבירם גנות מנכ"ל Quik. השירות עובד כך: אתם מבצעים את ההזמנה, מלקט אוסף את ההזמנה, אורז אותה ומביא אותה לחדר קירור והלקוח מגיע לאסוף את ההזמנה הארוזה היישר לתא המטען שלו.

בהשוואה לחברות אחרות, Quik מבטיחה מועד משלוח תוך 4 שעות עם זמן המתנה למשלוח של שעתיים וללא דמי משלוח כאשר סל בסיסי של מוצרים יעלה 230 שקלים. בשופרסל אותו סל יעלה 246 שקלים לא כולל דמי משלוח בסך 30 שקלים וזמן המתנה למשלוח של 3 שעות ועד 7 שעות מרגע ההזמנה.

בויקטורי מועד המשלוח הכי קרוב הוא 3.5 שעות אבל תאלצו להמתין למשלוח בביתכם עד 4 שעות. לעומת זאת מחיר הסל הוא זול- 220 שקלים אבל יש להוסיף לכך דמי משלוח בסך 30 שקלים גם כן.

ברמי לוי מצאנו את הסל הזול ביותר- 205 שקלים לכך יש להוסיף עוד 30 שקלים דמי משלוח. לעומת זאת מועד המשלוח יהיה רק למחרת, כ-20 שעות מרגע ביצוע ההזמנה וזמן המתנה למשלוח יעמוד על 4 שעות.

ביינות ביתן תאלצו להמתין 24 שעות למשלוח מרגע ההזמנה עם 4 שעות המתנה בביתכם. גם הסל יחסית יקר ועומד על 241 שקלים, עליהם יש להוסיף גם דמי משלוח בסך 30 שקלים.