לפני כחצי שנה בן הזוג של א' עזב במפתיע. היא שקעה בדיכאון ואז קיבלה המלצה מחברה טובה על אדם שמציג את עצמו כנתנאל זוהר. "מחזיר אהבה", הוא מכנה את עצמו והוא מבטיח להחזיר את האהבה הנכזבת בתוך שבוע, באמצעות כלים מהקבלה.

לאחר שא' העבירה לחשבונו אלפי שקלים, היחס של זוהר השתנה. מחזיר האהבות החליף את מילות האהבה באיומים. א' היא לא הקורבן היחיד. נשים רבות שחוו אהבה נכזבת פנו אל מחזיר האהבה לקבלת עזרה. הן התקשרו לטלפון שהופיע באתר האינטרנט, ולאחר מכן התבקשו להעביר לחשבונו אלפי שקלים עם הבטחה שאם זה לא יעבוד, הן יזכו להחזר כספי.

גם ב', שהחליטה לא לדרוש את הכסף בחזרה על אף הכישלון, קיבלה מסר ברור: "שלמי 4,000 שקלים נוספים, או שאפרסם את ההתכתבויות בינינו בפייסבוק".

באתר האינטרנט של נתנאל זוהר מופיעות עשרות המלצות נלהבות. כשפנינו לאנשים המופיעים באתר, התברר שזוהר השתמש בתמונתם ללא אישורם. גם נטלי להב, עיתונאית ב-ynet, הופתעה לגלות כתבה באתר שלכאורה נכתבה על ידה.

כשניסינו לאתר את נתנאל זוהר, נודע לנו שיש לו שלל זהויות ואתרים. "אף לקוח מעולם לא נפגע ממני. אף אחד לא נעקץ על ידי. אני אזרח שומר חוק", הוא טוען בשיחה.