בתי המלון למשפחות הם סידור מושלם לכל המשפחה. בחרנו בעבורכם את האופציות הטובות ביותר, הזולות והיקרות. 

מלון פורטו זנטה, זקינטוס יוון

הוא מרוצף בדק מיוחד תוצרת ארמני. הנוף מדהים, צמוד לים התיכון וכולל חוף פרטי, בריכות פרטיות הצמודות לחדרים, מתחם ספא מפואר ואפילו מסעדה המעוטרת בכוכב מישלן. בצמוד לחדרים נמצא מועדון ילדים מפואר המציע בין היתר שיעורי מיני זומבה, יוגה לילדים, משחקי מצא את המטמון ושירות בייביסיטר שיאפשר להורים קצת פרטיות בערב. 

מחיר: 6,000 שקל ללילה למשפחה.

מלון ורדורה, סיציליה, איטליה

מי שמחפש אווירה איטלקית למשפחה, התשובה המתאימה היא מלון ורדורה. גם כאן יש חוף פרטי מלא בפעילויות של ספורט ימי ובריכות מרשימות. בסיציליה, כמו בסיציליה, תזכו ליהנות מהמטבח הדרום איטלקי ותוכלו לטייל בכרמים הצמודים למלון עם הילדים ולהשתתף במסיק הזיתים.

מחיר: 2,000 שקל ללילה למשפחה. 

מלון סאני קלאב, סלוניקי, יוון

הוא מורכב מבונגלוס עם נוף מרהיב לים ופעילויות משותפות להורים ולילדים. המלון נבחר על ידי טריפ אדוויזר למלון מומלץ למשפחות.

מחיר: 450 שקל ללילה למשפחה.

מלון אלמיירה, קפריסין

ממקום 20 דקות נסיעה משדה התעופה ומתגאה בפעילויות מגוונות לילדים ותנאים מפנקים גם להורים. תינוקות החל מגיל חצי שנה יוכלו ליהנות ממסאז', מיני זומבה ויוגה המותאמת לילדים. בצמוד למועדון הילדים ניתן למצוא גם מתחם למבוגרים בלבד עם בריכה, חדר כושר וספא מפואר.

מחיר: 1,500 שקל ללילה למשפחה.

מלון הוס גסטאד, שוויץ

המלון נפתח רק לפני 3 שנים וממוקם בצמוד להרי האלפים. הוא מכיל מתחם ספא מפואר, עבור הילדים יש טיולים מודרכים באלפים הצמודים וטיסו לכל המשפחה במסוק מול הנוף המושלג.

מחיר: 6,000 שקל ללילה למשפחה.