רשת ביוטיקר מנסה לשבור את שוק ההחלקות היקר ומשיקה קרמים חדשים המיועדים להחלקות שיער ב - 35 שקלים בלבד. לצורך השוואה, טיפול אצל ספר יכול להגיע לאלפי שקלים לטיפול אחד. 

אף על פי שלהחלקה יש אישור של משרד הבריאות המותר אינו מיועד לשימוש ביתי אלא צריך להתבצע על ידי ספר מוסמך בלבד. "יש סיכון גבוה אם לא משתמשים בהחלקה באופן מקצועי", אומרת גלי עמיר, כימאית שמייעצת לרישום תמרוקים. "המוצר מכיל חומצה תיוגליקולית אשר משמש בין השאר בתכשירים להסרת שיער ויכול לגרום קרחות אם לא משתמשים בו בצורה מקצועית.

בעזרת מעצב השיער מתן חליבה בחנו את ההחלקה על 2 סוגי שיער: טבעי אשר לא עבר טיפולים כימיים ושיער שעבר הבהרה. התוצאות של ההחלקה שונות: השיער הטבעי יצא חלק, נעים למגע ובוהק לעומת השיער הצבוע שיצא יבש ולפי חליבה: "נשרף לחלוטין".

"אני לא יכול להגיד לך מה קרה לשיער הצבוע כי אני לא יודע כמה הבהרות הוא עבר", מסביר צלי גרנות, מנהל רכש בביוטיקר את התוצאות. "ההחלקה שפיתחנו מתאימה לכל סוגי השיער", הוא קובע

ומה אומרת הלקוחות? לא כולן סומכות על החלקה שעולה רק 35 שקלים. "זה זול מידי", קובעת אחת מהן. "לא סתם ספרים עושים החלקות באלף שקלים.