קים קרדשיאן ווסט היא אחת הנשים המשפיעות ביותר בעולם בעשור האחרון ובנוסף היא אשת עסקים ממולחת שנדמה שכל דבר שהיא נוגעת בו הופך לזהב. לכן, השותפות המפתיעה שלה עם מותג המשקפיים הישראלי "קרולינה למקה" מעורר התעניינות רבה בכל העולם, וגם איך לא – בישראל.

"נפגשתי עם בר כשהיא הגיע לאל. אי לא מזמן והתעדכנו אחת בעיסוקי השנייה", היא מספרת בראיון לגדעון אוקו. "היא הראתה לי את הפירסומת החדשה שהיא צילמה למותג ואהבתי את זה. חשבתי שזה מגניב כל כך. אני עסוקה מאוד אבל כשאני רוצה ליצור שותפות עם מישהו אני מחפשת חברה שמבינה את החזון ומאפשרת לי ליצור".

"לעולם לא אעשה עסקים רק בשביל חברים", היא מסבירה את ההחלטה שלה לביכנס לשותפות עם חברתה – בר רפאלי. "אני שמחה שהיא הכירה לי את המותג ואני אוהבת ומכבדת אותה אבל כשזה מגיע לעסקים אתה תמיד חייב לוודא שאתה אוהב את המותג במאה אחוז והאיכות".

קרדשיאן ווסט מכחישה את הפרסומים לגבי ביטול הביקור שהיה אמור להיות מתוכנן לפני מספר שבועות בעקבות מתקפת הטילים על אזור המרכז ואומרת שהביטול נבע מאילוצים בלוחות הזמנים בלבד ושבקרוב היא תשוב ותבקר בארץ לשמחת כל המעריצים שמחכים לה כאן.