על מנת להתגבר על משבר גיל ה-40 יעל גולדמן ארגנה מסיבת יום הולדת ביעד אקזוטי במלדיבים עם כל החברות. בריזורט, שנמצא על חוף באיי המלדיבים בילו בשבוע האחרון יחד עמה רותם סלע, מאיה דגן, מלי לוי, ואחת, גל גדות.

אם גם אתם נתקלתם במהלך סוף השבוע האחרון בתמונות שהעלו הבנות לסטורי באינסטגרם תדעו שזה לא מקרי- את הטיול מימנה חברת טיולים בשם CAVAGROUP בתמורה לפרסום בעמודי האינסטגרם של הבנות.

במקרה ותהיתם כמה יעלה התענוג למשפחה ממוצעת, התעריף הוא 30-40 אלף דולרים לפחות משבוע. אבל שכוכבות עם מיליוני עוקבים מתייגות בכל סטורי ופוסט באינסטגרם את חברת הנסיעות שסידרה להן את החופשה הן מן הסתם, לא ישלמו שקל.

"ברור שפרסום של לקוחות כמו גל גדות ורותם סלע מגדיל את הטראפיק של הפניות אלינו", מסביר  אוון גביש, מנכ"ל קאווה גרופ" את ההחלטה לממן את הטיול לבנות. "הבחירה של אותם אנשים שאנחנו עובדים מולם היא לא מקרית והיא סלקטיבית ונעשית בפינצטה".

בימים שרשות המיסים תובעת את בר רפאלי על העלמות מס של מיליונים, חלקם משווי מתנות והנחות סלבס גם מפורסמים אחרים צריכים להתחיל להבין שהחגיגה עומדת להסתיים."צריך לזכור שלכל הטבה כזו יש שווי כספי", אומר עו"ד איתי ברכה מבעלי פירמת ברכה ושות. "את השווי הכספי צריך להעריך ולהוסיף את זה בסוף לדו"ח ההכנסה השנתי של אותו מפורסם". בסופו של דבר צריך לזכור- שאין מתנות חינם.