נדמה שאין סממן יותר בולט לאלפיון העליון מאשר מגורים במגדלי אקירוב שנתנו את אות הפתיחה לרבים מהמגדלים שנמתחו על קו הרקיע של תל אביב ומהווים סמל סטטוס לעושר גדול.

בין הדיירים המתגוררים בבניינים ניתן למצוא את המיליארדר טדי שגיא שרכש את הפנטהאוז שלו מאהוד ברק, שלדון אריסון שרכש את הדירה מטייקון אחר- סמי עופר, שופט בית המשפט העליון לשעבר יצחק זמיר, הפרסומאי ראובן אדלר ומשה בובליל, מבעלי חברת קלאב הוטל.

אבל מסתבר שגם למגורים בבניין יוקרה אפשר להצמיד את התואר "אקזיט". רפי מהודר, מפתח טכנולוגיית הטפטפות, גר בפנטהאוז שרכש על פי ההערכות בכ- 40 מיליון דולרים והיום שוויו מוערך בפי חמש ממחיר הקנייה לדבריו.

מעבר לשווי הדירה, הדיירים צריכים להתכונן גם לתשלומים חודשיים על התחזוקה. התעריף עומד על 22 שקלים למ"ר לחודש כולל מע"מ, כך שעבור דירה סטנדרטית בת 200 מטרים בפרויקט ישלמו הדיירים כמעט 4,500 שקלים בחודש.

עבור דמי הניהול הללו מקבלים הדיירים בין השאר בריכה חצי אולימפית בכל ימות השנה, ג'קוזי, חדר כושר פתוח מהבוקר עד הערב, סאונה יבשה ורטובה ושירותי ספא צמודים.

"אני משלם יותר מידי", מחייך מהודר. "יש דיירים שרוצים לחסוך אבל לדעתי זו טעות". מי שמסכימה עמו היא אשתו של זוהר זיסאפל, ממקימי תעשיית ההייטק הישראלית: "כל מה שאנחנו מקלים פה הוא פשוט יוצא מן הכלל. מי שלא יכול להרשות לעצמו, לא חייב לגור פה".