את רני רהב כולם מכירים כבעלים של חברת יחסי ציבור גדולה. אבל פרט לכך, הוא גם קונסול הכבוד של איי מרשל. וככזה, שמור לו מקום חניה אישי בלב תל אביב. חניה שאולי תילקח ממנו בעקבות מאבק שמנהל עיתונאי הארץ, חיים לוינסון.

"אנחנו מאוד שמחים שהעירייה מאשרת שהחניה היא בדיוק אותה חניה כמו של שגרירות יפן", אומר רהב. "על פי הנוהל, מקובל שקונסוליה לשם כבוד שמייצגת מדינה מקבלת את אותן הזכויות בדיוק. מה שמקובל בכל העולם".

למה אדם שלפני שהוא דיפלומט הוא איש יחסי ציבור, תושב סביון, אזרח ישראלי צריך לקבל חניה חינם באזור הכי יקר בתל אביב? "זאת לא חניה בחינם", מוחה רהב. "דמיין לעצמך שהיה כאן עכשיו בן אדם אחר, לבוש גלימה, כמו באיי מרשל, ולא היו קוראים לו רני רהב. היו קוראים לו רני צ'ארלי. זה לא היה קורה".

רהב מבקש להדגיש שלא תפס חניה ששייכת לציבור. "היא הייתה אדום לבן, ומאז שהשגרירות של יפן, דנמרק ומרשל עברו לכאן, זה הפך להיות חניה. אין לזה קשר לציבור".

לרהב אין מילים טובות לעיתונאי חיים לוינסון. "הוא אדם מטורף. הוא פשוט צריך לקבל טיפול. הוא יודע מתי אני נמצא במשרד? אנשים נורמליים? זו רדיפה טרוריסטית תקשורתית. זה פשוט חולני. מה אני מחתים כרטיס אצל האדם המטורף הזה?".

האם לא היה נכון יותר לוותר על החניה וזהו? "נראה לך? בגלל אדם חולה במוחו אני צריך לוותר על משהו? זה לא אני. זה סמל הסטטוס של המדינה שאני מייצג. זה סמל הסטטוס של המדינה שנקראת איי מרשל. זה לא קשור לרני רהב.מחר  בבוקר יהיה קונסול אחר. למזלי הרב אין אזרח בישראל שלא יודע מה זה איי מרשל. זו עבודתי".