חובבי המטבח שבינינו, או ליתר דיוק חובבי האפייה, יודעים שמכשירי החשמל שמשתמשים בהם בתהליך הכנת המאפים האהובים הם חלק חשוב בדרך. רוב מוצרי החשמל הללו יכולים להתאים לאופים או הבשלנים החובבים בדיוק כמו למקצוענים. השבוע בדקנו את המחיר של מיקסר המשלב בתוכו גם מעבד מזון, טוסטר אובן ומכשיר להכנת ואפל בלגי בין החנות הרגילה, החנות האינטרנטית, חנות הדיוטי פרי ואתר יד 2.

עוד ב-mako כסף:

לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות משלה שלא תמיד באים לידי ביטוי רק במחיר. למשל בחלק מאתרי האינטרנט שבדקנו התאפשר משלוח בדואר ללא תשלום ובעלות נוספת משלוח עד הבית, אפשרות החזרה של המוצר בטווח זמן ארוך והיתרון המובהק של קנייה מהירה מבלי לצאת מהבית או מהמשרד. לעומת זאת לרכישה בחנות רגילה, פיזית, גם כן יתרונות כמו היכולת לבחון את המוצר בעצמכם, להנות ממבצעים משתנים על המוצר הראשון או השני ועוד. הקנייה בדיוטי פרי יכולה להיות משתלמת יותר אך כמובן כרוכה בביקור בשדה התעופה.

האפשרות הנוספת, קנייה באתרי או בחנויות יד שנייה היא עבור ההרפתקנים שבינינו שמוכנים לערבל את הבצק שלהם בקערה שכבר מישהו עירבב בה לפנינו. יחד עם זאת, ישנם לא מעט פרסומים באתרי יד שנייה של מוצרים שעוד לא נעשה בהם שימוש ונמכרים רק בגלל טעות בדגם ולכן שווה לבדוק גם אותם לפני שמחליטים איפה מתחדשים.

המוצרים שבדקנו השבוע:

טוסטר אובן של Delonghi דגם EO2430

תנור ביתי הוא מוצר חשמל יקר ולא תמיד הכרחי. דגמים רבים של מה שמכונה "טוסטר אובן" יכולים לתת את המענה לאופים הקלילים שביניכם וגם לאלו שנעזרים בתנור כדי לחמם מזון או לבשל. דרגות החימום הגבוהות אליהם התנור הקטן יכול להגיע יעשו את העבודה וזה בזמן שהוא תופס פחות מקום מתנור גדול ולרוב גם צורך פחות חשמל.

הדגם שנבדק בחנות הרגילה, חנות האינטרנט וביד שנייה הוא בעל נפח של 24 ליטר ומגיע לטמפרטורה מקסימאלית של 220 מעלות. בחנות הדיוטי פרי ניתן להשיג דגם של מותג זהה אך בנפח של 20 ליטר. הבחירה בין הגדלים השונים היא שלכם ובהתאם למה שאתם מתכננים לאפות או לבשל.

 

 

 החנויות שנבדקו:

חנות האינטרנט תוכי לרכישה ברשת, חנות הדיוטי פרי של א.ל.מ בנתב"ג, מחסני חשמל סניף עתיר ידע כפר סבא ואתר יד 2.

 

מיקסר משולב של המותג Bosch דגם MUM54A00

המיקסר הוא חברו הטוב של כל מי שמבקש לאפות או יותר נכון של מי שמעדיף לבנות שרירים בחדר כושר ולא במטבח. בזירת הערבוב הקונדיטורית בדקנו מיקסר משולב של המותג Bosch, שלאחר שהוא יעזור לכם לערבל בצק הוא גם יתפקד במעבד מזון. המחיר של המיקסר המשולב נע בין 784 שקל בדיוטי בפרי לבין 1,290 שקל בחנות הרגילה. המשלוח בחנות האינטרנטית ללא תשלום.

 

החנויות שנבדקו:

האתר lastprice.co.il לרכישה באינטרנט, מחסני חשמל סניף עתיר ידע כפר סבא, חנות הדיוטי פרי של א.ל.מ. בנתב"ג ואתר יד 2.

אין תמונה
מכשיר להכנת ואפל בלגי

מכשיר להכנת ואפל בלגי FDK25 של Krups 

שבת משפחתית בבית יכולה להשתדרג משמעותית אם מוסיפים לה ארוחת בוקר מפנקת ורצוי (לטובת האכלנים הצעירים) שתכיל פנקייקים. או במקרה שלנו ואפל בלגי. אנחנו לא נוכל להעיד על מידת המורכבות של הכנת הבלילה לוואפל אבל ברגע שסיימתם לערבב את המצרכים יחד תוכלו ליצוק את הבלילה למכשיר וכעבור כמה דקות ליהנות מוואפל פריך. המחיר של הדגם נע בין 294 שקל בדיוטי פרי ל-389 שקל בחנות האינטרנט. אם תקנו ברשת תוכלו לאסוף את המוצר בעצמכם במספר נקודות ברחבי הארץ או לקבל את המוצר במשלוח לביתכם תמורת תוספת תשלום של 45 שקלים. באתר יד 2 לא נמצא דגם ביתי שדומה למאפיינים של המוצר שבדקנו.

החנויות שנבדקו:

שקם אלקטריק סניף קניון איילון, חנות הדיוטי פרי של א.ל.מ בנתב"ג, אתר האינטרנט netoneto.co.il לרכישה באינטרנט ואתר יד 2.