בטקס שנערך אתמול (א') זאת השנה ה12 ברציפות הוכרזו המוצרים והשירותים הזוכים בפרסי החדשנות לשנת 2017 בדומה למתכונת הבחירה הנערכות ב-36 מדינות ברחבי העולם.

בין הזוכים הבולטים אשר זכו השנה בקטגוריה מול מוצרים מתחרים ניתן למצוא את אפליקציית "בוא נעוף" של השטיח המעופף, סדרת מוצרי עיצוב השיער של TRESemmé, סימילאק מוכן לשימוש, אוזניות ספורט אלחוטיות Jabra, שוקו נטול לקטוז של שופרסל, דפים ייחודיים Colour Catcher למכונת הכביסה ועוד.

שלושת הפרמטרים לפיהם מוכתר מוצר השנה בקטגוריה הם חדשנות (25%), אטרקטיביות (25%) ושביעות רצון משימוש בפועל (50%). את המוצרים המתמודדים קיבלו יותר מ-2,000 צרכנים בסקר מקיף שערכה חברת קנטאר מדיה והם נדרשו להחליט בכל קטגוריה מי המוצר הזוכה. בנוסף הוקם צוות מומחים עצמאי המורכב ממומחים לשיווק ולחדשנות, קמעונאים בכירים, עיתונאים ואנשי אקדמיה מדרג את המוצרים ואת השירותים המועמדים ומחליט אילו מוצרים מבין החברות המגישות מעומדות לתחרות הם חדשניים מספיק על מנת לעבור לשלב הבא.


בנוסף הוענקו השנה לראשונה אותות מיוחדים לאישים ולחברות. באות המנכ"ל החדשני של השנה, זכה מנכ"ל שופרסל, איציק אברכהן, שגם נתנה את החסות לאירוע. פרס החברה החדשנית - החברה שזכתה במספר פרסי מוצר השנה הגבוה ביותר השנה (5) – הוענק לחברת תנובה, ומנכ"ל בנק פועלים, אריק פינטו, קיבל פרס על אפליקציית התשלומים BIT של הבנק. לבסוף הוענק אות מיוחד גם לחברת פרוקטר אנד גמבל על הזכייה במספר הפרסים הגבוה ביתר בתחום הטיפוח.

הזוכים הבולטים מכל קטגוריה

בקטגורית השירותים בלטו במיוחד "מכבי קידס - שיחה עם רופא הילדים" המאפשרת שיחת וידאו או טלפון עם רופא הילדים האישי של הילד לאחר שעות פעילות המרפאה. בנוסף זכתה אופציית הקאשבק של כרטיס האשראי לאומי קארד  Pay-Back, המעניק החזר כספי קבוע של עד 10% על כל הרכישות ב-70 אתרי קניות מובילים בארץ ובעולם.

בתחום יופי והטיפוח זכו אינסטפיקס של  REVLON- סטיק, בעל מספר שימושים :קונסילר, מייק-אפ, הצללות, הארות, טשטוש וכיסוי. בנוסף זכתה ושטיפת הפה Listerine Advanced White עם טכנולוגיית הלבנת השיניים.

סדרת מוצרי עיצוב השיער של TRESemmé
סדרת מוצרי עיצוב השיער של TRESemmé | יח``צ: יחסי ציבור

בקטגורית תינוקות ובריאות התבלטו המוצרים:  דיפנס מחברת טבע  -תרסיס אף ייחודי המסייע לעצור את נגיף ההצטננות עם הופעת התסמינים הראשונים, סימילאק מוכן לשימוש ומברשת חשמלית נטענת לילדים של אורל-בי.

בתחום מוצרי חשמל וגאדג'טים זכו בין שאר המוצרים אוזניות ספורט אלחוטיות Jabra- המיועדות לריצה ולאימון גופני, המאפשרות מדידות דופק וחמצן וסדרת מחשבים וטאבלטים Lenovo YOGA הכוללת מחשבים וטאבלטים בעלי צג מתהפך ומסך מגע, לצד טאבלטים המשלבים מקרן או מקלדת.

 

מעדן שיבולת שועל וחלב של מחלבות גד
מעדן שיבולת שועל וחלב של מחלבות גד | יח``צ: יחסי ציבור

בקטגורית מזון ומשקאות הוכרזו בין השאר הזוכים קפה ג'ייקובס בשקית עם סגירה חוזרת וסדרת לזניה וקנלוני של פסטה נונה המוכנה לחימום במיקרוגל או בתנור.

בקטגוריית מוצרי חלב בלטו במיוחד משקאות סויה BIO של תנובה ומעדן שיבולת שועל מחלבות גד.

ולבסוף בקטגוריות מוצרים לבית זכו בין שאר המוצרים קולון סטריפים לכביסה המחליף את האבקה או הג'ל  וסיר מאיץ בישול ROSO SIZZLE אשר חוסך עד 50% מזמן הבישול ושומר על הערכים התזונתיים והטעמים המקוריים.