כ-3 מיליון עובדים קיבלו החודש שי לחג, בתעשייה שמגלגלת לפי הערכות סכום של כ-4 מיליארד שקל בשנה, ומעורבים בה כמעט כל היצרנים והיבואנים הגדולים. לפי נתוני סקר ועדים עולה כי כ-75% מכלל העובדים השכירים במשק קיבלו השנה שי, שיעמוד בממוצע על 680-890 שקל לעובד.

מי שקיבל תווי קנייה, מוצא את עצמו בבעיה קבועה: לאתר את המקום שבו אפשר לנצל את התלושים. מי שבוחר לנצל אותם על מזון לא ייתקל בבעיה מסוימת. אולם מי שמחכה לתזמון הנכון, עלול להיתקל בבעיה מוכרת – השקעה בחיפוש בקנייה, שבסופה התגלית כי התלושים לא תקפים בכלל בחנות.

כעת, אפליקציית easy מציעה פתרון נוח ויעיל לבעיה. רשימה מלאה ומקיפה של בתי עסק שמקבלים את תווי הקנייה על פי מיקום ועל פי סוג התלוש שקיבלתם – משופרסל ועד רמי לוי, מחנויות נעליים ועד לציוד ספורט.

טיפ אחרון לפני סיום: בדיקות שנערכו מול עובדים שמימשו את התו מעלות כי למעלה מ 60% מהם מעידים כי באמצעות התו הם רכשו מוצר ולאחר מכן התחרטו על כך. הסיבה לכך היא כי התו נתפס עוד פחות מכרטיס אשראי – ככסף של ממש. העצה היא כי בטרם מימוש התו, עצרו ושאלו את עצמכם האם הייתם מוציאים כסף מהכספומט עבור הרכישה של הפריט המסוים.