מזרון טופר (צילום: ליאור נודמן)
מזרון טופר | צילום: ליאור נודמן

שכבת נוחות ויסקו של פנדה

מה בדקנו: שכבה מרופדת של 5 ס"מ עשוי מספוג זיכרון מתקדם - Panda air foam, שמצטיינת בפיזור לחצים ואינה רגישה לשינוי טמפרטורה. הבד עצמו נושם ומשולב בסיבי במבוק עוטף את המזרן ומעניק לו אקסטרה רכות ויכולת לווסת טמפרטורת גוף.

מה חשבנו: מדובר במוצר גאוני שנועד לשדרג מזרן קיים או לשדרג מזרן ישן. שכבת נוחות נוספת שיוצרת בידוד בין השקעים והבליטות לבין הגוף וכך הפגמים של המזרן הישן לא משפיעים על השינה.
זהו אינו מגן מזרן אלא שכבת תמיכה נוספת שמאפשרת לגוף לשקוע בתוכה והיא מתעצבת על פי מבנה הגוף.

מחיר: מידה- 1.40*1.90 549 שקלים, מידה- 1.6*2.0 – 599 שקלים.

איפה ניתן להשיג: באתר

שורה תחתונה: במידה ויש לכם מזרן ישן מצב טוב או מזרן חדש אך קשה, שכבת הנוחות תהיה הפתרון המושלם בשבילכם.

חדש מחברת מיניליין - קומקום חשמלי מעוצב קרדיט מחיר 299  שקל מינילי (צילום: אבי לוי)
חדש מחברת מיניליין - קומקום חשמלי מעוצב קרדיט מחיר 299 שקל מינילי | צילום: אבי לוי

קומקום נירוסטה עם צג טמפרטורה

מה בדקנו: הקומקום החדש של חברת אלקטרולס בעל צג טמפרטורה השומר על חום המים עד 30 דקות עם חיווי קולי בגמר הפעולה ואפשרות שליטה על טמפרטורת המים בין 40 מעלות ל - 100 מעלות. נפח הקומקום הוא 1.7 ליטר, מסנן אבנית נשלף ומערכת כיבוי אוטומטית ומנגנון הגנה בפני הרתחה ללא מים.

מה חשבנו: מבחינת הנסיינית שמנסה לשתות את הקפה בבוקר שלה ולג'נגל עוד 10 דברים בדרך מדובר במוצר פורץ דרך. מנגנון שמירת החום שומר על המים עד חצי שעה לאחר ההרתחה בטמפרטורה של 90 מעלות והשליטה בטמפרטורת המים מתאימה מאוד לחיסכון באנרגיה מצד אחד למי שלא אוהב לשתות או צריך מים מאוד רותחים ומצד שני מתאים מאוד לבית עם תינוקות רכים שדורש הרתחת מים בטמפרטורה של 100 מעלות.

מחיר: 299 שקלים.

איפה ניתן להשיג: להשיג ברשתות החשמל, בחנויות החשמל המובחרות ואתרי האינטרנט.

שורה תחתונה: מחיר משתלם למוצר הכרחי בבתים שאין בהם מתקן מים חמים.

ניילון נצמד פלוס (צילום: מוטי פישביין)
ניילון נצמד פלוס | צילום: מוטי פישביין

סנו סושי ניילון נצמד רחב במיוחד

מה בדקנו: ניילון נצמד באורך 100 מטרים עם יריעה רחבה במיוחד ברוחב 45 ס"מ המאפשרת עטיפה ואטימה של כלים רחבים בעלי פתח גדול (תבניות וסירי קדירה). מתאים להקפאה או לחימום במיקרוגל משום שאינו מכיל PVC (בהתאם להוראות השימוש), על כן נחשב בריא יותר לשימוש.

מה חשבנו: מוצר חסכוני של סנו שמונע את הצורך לעטוף בעטיפה כפולות ממספר זוויות שונות תבניות וסירים גדולים שהרוחב של הניילון לא מכסה את כל השטח בפעם אחת. האריזה נוחה לשימוש וכוללת גם סכין הזזה לחיתוך קל ומהיר.

מחיר: 30 שקלים.

איפה ניתן להשיג: ברשתות השיווק.

שורה תחתונה: מומלץ במיוחד לאלו שנשארים עם המון שאריות.

מגהץ (צילום: שלומי עזרן)
מגהץ | צילום: שלומי עזרן

מגהץ קיטור GV9581 טפאל

מה בדקנו: במגהץ עוצמתי במיוחד, הראשון מסוגו בעל לחץ קיטור 8 באר ופטנט לחיטוי הבגד מחיידקים וריענון הבגד לאורך זמן, ומערכת המגנה על הבגדים בזמן הגיהוץ ע"י הפיכת טיפות מים לאדים.

מה חשבנו: המגהץ מתחמם במהירות ומאפשר גיהוץ מהיר מאוד ונוח בשניות ספורות- הרבה יותר מהר ממגהצים אחרים. מיכל מים גדול 1.9 ליטר ונשלף ואף מאפשר הוספת מים גם במהלך הגיהוץ. המגהץ בעל 4 מצבי עבודה מוגדרים והוא מצוייד בכיבוי אוטומטי לבטיחות מרבית (לאחר 8 דקות ללא תזוזה/30 שניות באם המגהץ מונח על התחתית או על הצד). איחסון הכבל בגוף המגהץ נוח מאוד ועוזר לאחסן אותו בקלות.

מחיר: 1999 שקלים.

איפה ניתן להשיג: בחנויות ברחבי הארץ ובסניפי Newpan outlet

שורה תחתונה: מצוין לממהרים ולכאלו שמבלים את זמנם בגיהוץ של בגדים תחתונים ומצעים.

נספרסו משיקה  בהשראת בתי הקפה ההיסטוריים של איסטנבול  וונציה מחיר  (צילום: אבי לוי)
נספרסו משיקה בהשראת בתי הקפה ההיסטוריים של איסטנבול וונציה מחיר | צילום: אבי לוי

קפסולת זמן של נספרסו

מה בדקנו: אחת לתקופה נספרסו משיקה מהדורות קפה מוגבלות בטעמים חדשניים. הפעם בהשראת בתי הקפה ההיסטוריים של איסטנבול וונציה. תערובת Café Istanbul בדרגת חוזק 10 ומשלבת פולי קפה מוקה תימן יחד עם פולי קפה מהודו ו- Caffè Venezia משלבת פולים ממקור הקפה באתיופיה- ה –Harrar ופולי קפה מזן ערביקה מהודו בדרגת חוזק 7.

מה חשבנו: מדובר בניחוחות ובטעמים מאוד עוצמתיים. הנסיינים שטעמו את שתי התערובות אהבו יותר את תערובת ונציה העדינה יותר וטענו שהתערובת של איסטנבול מזכירה קפה שחור חזק מאוד.

מחיר: 25.50 שקלים.

איפה ניתן להשיג: באתר, בשירות הטלפוני 2500* ובבוטיקים ברחבי הארץ.

שורה תחתונה: לאוהבי טעמים חזקים ולא שגרתיים