אחרי תקופה ארוכה של ציפיה - זה סוף סוף קרה: אלירז שדה כרע ברך מול אילנית לוי - וזו אמרה את ה"כן" לו כל כך חיכינו (וגם הוא).

אם אתם מכירים ולו במעט את הזוג המדובר, אתם ודאי יכולים לנחש שלא הייתה כאן אף הצעה גרנדיוזית, ולהיפך - שדה הציע לבת זוגו באווירה אינטימית לגמרי, בביתם הפרטי.

שדה (35) ולוי (36) ׁהכירו לפני כשמונה שנים, כשהנחו יחד תכנית בערוץ 24, ואין ספק שזאת הייתה אהבה ממבט ראשון. למרות שבשנים הללו זכו לאינספור שאלות והצקות לגבי השלב הבא בקשר, הם הצליחו לשמור על קור רוח ועמימות. לפני זמן קצר המגישה אף חגגה יום הולדת 36, מה שהוביל את כולם להאמין שהרגע הגדול עומד להגיע, אך שדה הוא איש של הפתעות - והעדיף לעשות את זה אחרי, בלי לעורר חשד.

זוהי תקופה עמוסה במיוחד עבור לוי: רק לפני זמן קצר היא סיימה להנחות את תכנית ההיכרויות "כמה רחוק", ובימים אלה היא ממשיכה להגיש לצד גלית גוטמן את תכניתן, "גלית ואילנית", מדי יום ו' בקשת 12. לא מזמן היא אף פתחה את התכנית עם הינומה לראשה - ואולי זה מה שהדליק את שדה, וגרם לו לדמיין אותה בשמלה הלבנה המיוחלת.

כל כך שמח ונרגש!! אחותי הקטנה קיבלה הצעת נישואים!! כל כך שמח בשבילך!! מאחל לך חיים מלאים באושר ושמחה.. מגיע לך הטוב ביותר!! So happy and excited!! My little sister got a proposal!! I’m so happy for you.. wish you life and joy and happiness! You deserve the best  @elirazsade  לאילנית אין אינסטה

A post shared by Miki Buganim (@mikibuganim) on

במהלך השנים בהן אלירז ואילנית יחד היו לא מעט שמועות על פרידה ובעיות בקשר, כולל אזעקת שווא לפני כחודש שהתבררה כלא נכונה. בשיחה עם mako סלבס הבהיר בזמנו אלירז כי: "אנחנו עדיין ביחד, טפו". ומתברר שהוא ידע על מה הוא מדבר, כי כעת השניים מאורסים.

בעבר, לוי הייתה נשואה לזמר אייל גולן והביאה איתו לעולם שני ילדים - אלין וליאם. השניים התגרשו ולוי המשיכה הלאה לזוגיות עם אלירז, שעבורו תהיה זו חתונה ראשונה. מי שהספיק כבר לברך את השניים הוא מיקי בוגנים, חברה הטוב של לוי, שהעלה פוסט לאינסטגרם וריגש את כולנו. מזל טוב!