ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר
ג'ניפר ועופר. "צריכה מישהו שיאהב אותי יותר משאני אוהבת אותו" | צילום: תום זואילי

אחרי שיחה בת שעתיים וחצי, כשעופר טלקר יוצא לפגישה ואני נשארת בסלון עם זוגתו ג'ניפר סנוקל, יש רגע אחד שבו אני חושבת שהופה, עליתי פה על סקופ מטורף. זה מתחיל כשהיא נשענת לאחור על הספה, נאנחת עמוקות ומהרהרת: "את יודעת, לפעמים בא לי ריץ' מן שיקנה לי מתנה יפה. אבל אז אני מזכירה לעצמי שעופר נותן לי דברים הרבה יותר שווים שאי אפשר לקנות בכסף".

מה למשל? 
"למשל, לפני כמה ימים, כשהייתה לי בחילה באחת עשרה בלילה, ואמרתי לו: 'עופר, בא לי דיאט ספרייט'. הוא כבר כמעט ישן, ובכל זאת הוא התלבש ויצא לקנות לי".

רגע, שלחת אותו בלילה לקנות לך דיאט ספרייט נגד בחילה? ג'ניפר! את בהריון!
"מה? לא לא לא, אני סגרתי את הבסטה. סתם התחשק לי, אז הוא יצא לקנות. זה עופר. אני חולה עליו, הילדים שלי חולים עליו, יש אהבה, יש תשוקה. זה מה שרציתי".

אכן, ספק אם ישנו כרגע בסביבה זוג מאוהב ולוהט כג'ניפר סנוקל ועופר טלקר. היא נולדה בקנדה ועלתה לארץ לפני שבע שנים, הוא נולד באשדוד למשפחה שהיגרה מהודו; היא כוכבת העונה השנייה של "מעושרות", הוא כוכב כדורגל בעבר ומאמן נס ציונה בהווה; לה יש חמישה ילדים משני בעלים קודמים (הגדול בן 12, הקטנים תאומים בני ארבע), לו יש שתי בנות (10.5, ו-8.5) מאשתו לשעבר, אביבה תבורי, ממנה התגרש לפני שמונה שנים. "החיים שלנו לא קלים", נאנחת ג'ניפר, "תארי לך מה אנחנו עוברים כל יום, עם האקסים שלנו והילדים שלנו, זה המון סטרס".

הסטרס הזה מספק למדורי הרכילות לא מעט כותרות על פרידות וקאמבקים, אבל טלקר מוחה בתוקף: "אל תאמיני לתקשורת. נפרדנו רק פעם אחת לחודש ימים, מעולם לא נפרדנו קודם".
ג'ניפר: "נפרדנו גם קודם, לקצת".
עופר: "מה, כשיצאתי מהבית לחמישי-שישי-שבת? זה לא נקרא פרידה".

ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר
"התאהבתי בה עוד לפני המבט הראשון" | צילום: תום זואילי

רגע, אבל הסיבה שבגללה נפרדתם נפתרה?
"לא הייתה סיבה ספציפית. קוראים לזה לחץ".

ג'ניפר: "רגע, אני אסביר לה מה קרה".

עופר: "תחשבי מה את אומרת, ג'ניפר!".

ג'ניפר: "יש לנו אהבה, אבל יש לנו גם בעיות. לא קל להיות זוג תחת עין המצלמה כל הזמן".

עופר: "חודש של פרידה הספיק בשביל להבין מה יש לנו ביחד. אני בחודש הזה הייתי חצי בן אדם".

בכית בטרוף?
"לא פיזית, אבל בלב ידעתי שאני רוצה להיות איתה עד הסוף".

התאהבתם ממבט ראשון?
עופר: "התאהבתי בה עוד לפני המבט הראשון. עוד מהתמונות שראיתי בפייסבוק התאהבתי".

ג'ניפר: "אני אספר לך איך הכרנו: אני גרתי בבניין של אור ניסים, חבר של עופר, שהוא גם כדורגלן. למה נהיינו חברים? כי גרתי בפנטהאוז, והוא גר מתחתיי ותמיד הריח את הבישולים שלי. נראה לי שאשתו לא יודעת לבשל, אז הוא היה עולה אליי והייתי מאכילה אותו".

עופר: "מאמי, את לא צריכה לספר הכל, חלאס".

ג'ניפר: "אור ידע שאני גרושה ושאין לי חבר, ויום אחד הוא אמר לי: 'יש לי מישהו בשבילך, מאמן כדורגל, רוצה להכיר אותו? תבדקי בפייסבוק איך הוא נראה'. הסתכלתי וכאילו – וואו! איזה חתיך, או מיי גאד! אבל הוא נראה לי כזה פלייבוי. חשבתי לעצמי: אני אחרי גירושים, רוצה מישהו שבאמת יאהב אותי. אמא שלי תמיד אמרה לי שאני צריכה מישהו שיאהב אותי יותר ממה שאני אוהבת אותו, ועופר נראה לי אחד כזה שאוהב הכי את עצמו. אז אמרתי שאני לא מעוניינת. עברו שנתיים, ואז עופר שולח לי בפייסבוק הצעת חברות והודעה, שכתוב בה: 'לאנץ'? דינר? דרינק?'".

אוי!
"בדיוק! אמרתי: סליחה, שיכתוב: 'שלום ג'ניפר, קוראים לי עופר'. משהו. לייק, תשים את הנייקי שלך עכשיו ותתחיל לרוץ אחריי, שאין דברים כאלה! מי הוא חושב שהוא?! אז אמרתי לא, למרות שרציתי אותו, שאני מתה".

מה נסגר, עופר? היית משקיע במשפט פתיחה לפחות.
עופר: "אני עייף ממשפטי פתיחה. יאללה, אין לי כוח למשחקים".

ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר
עופר: "בחודש הפריגה הייתי חצי בן אדם" | צילום: תום זואילי

ג'ניפר: "ואז הוא פנה אליי עוד פעם, אחרי שבוע-שבועיים, והפעם הוא כבר הציע נורמלי וקבענו לדייט. אבל אני עשיתי לו פנצ'ר, לא הגעתי. נבהלתי. אני רוצה אהבה, לא פוזה. אני לא פראיירית, שלא תחשוב לסובב אותי! בתשע בערב היה הדייט, לא עניתי לו לטלפון. בשתיים עשרה בלילה סימסתי לו: 'סליחה, אני עסוקה בצילומים, לא שמתי לב' – למרות שלא היו לי שום צילומים. הבעיה הייתה שהתאהבתי בו עוד בתמונות. אז אמרתי לעצמי: ג'ני, מה יש לך להפסיד? תלכי לדייט אחד. אז התנצלתי, יצאנו לדייט, ואז הוא עשה לי פנצ'ר ולא התקשר. באחת עשרה בלילה הוא טלפן אליי מבר, כשהוא עם חברים שלו, מוזיקה ברקע: 'היי, מה עניינים?'. בכיתי, שלחתי לו סמסים: 'פאק יו, אל תתקשר אליי יותר בחיים'".

עופר: "ואז הבנתי שיש לה רגש אליי, ראיתי כמה כואב לה. למחרת באתי אליה הביתה, ביקשתי סליחה, וזו הייתה ההתחלה של הקשר שלנו. מאז לא נפרדנו".

"בא לי לחנוק אותה, אבל זאת היא"

אנחנו נפגשים לרגל השתתפותם בתכנית "זוג מנצח VIP", שתעלה ביום שלישי הקרוב (25.2, בשעה 21:00) בערוץ 10. במסגרת התכנית הסתגרו הזוג טלקר-סנוקל למשך חודש בבית אחד עם שמונה זוגות נוספים, ביניהם מיכל אמדורסקי ובן זוגה ג'פרי ישי, דנה רון ויריב נתי, הדוגמנית לירז דרור ובעלה איציק פינטו ועוד. אגב, הפרידה המדוברת של ג'ניפר ועופר התרחשה מיד אחרי צילומי התכנית.

"יש כל מיני משימות בתכנית שבודקות כמה אנחנו מכירים אחד את השני", מפרטת סנוקל, "ובכלל, כמה אנחנו מחזיקים מעמד בכל מיני סיטואציות. במשימה הראשונה למשל, זרקו אותי עם שמלת ערב לתוך חרא של פרות".

נשמע מקסים. בפרומו כבר רואים אותך צורחת עליו.
עופר: "אחד הדברים הבולטים אצלנו, זה שיש לי את היכולת לעמוד לידה ולא להתרגש מכלום".

ג'ניפר: "הוא כמו קרח".

עופר: "זה אולי לא נראה אבל אני שולט בה ומרגיע אותה בלי שהיא תרגיש אפילו. כשאני רואה עכשיו בפרומואים איך היא משתוללת אני אומר 'אלוהים ישמור'. בא לי לתפוס אותה ולחנוק אותה. אבל זאת היא".

ג'ניפר: "יש לי כלל: לכי עם האמת שלך. אם תלכי עם האמת שלך, את לא יכולה לטעות. כשהלכנו לתכנית ראינו את כל הזוגות ככה (מפריחה נשיקות באוויר), נשיקות כל הזמן. אבל אני בטוחה שכשהדלת נסגרת והמיקרופונים כבים, הם רבים".

עופר: "ג'ני! את בראיון עכשיו, די".

ג'ניפר: "אני ממש בשוק מזה שאנחנו הזוג היחיד שנפרד אחרי התכנית. הייתי בטוחה שעוד זוגות ייפרדו".

עופר: "ג'ני!"

ג'ניפר: "הזוגות בתכנית עשו קבוצה בווטסאפ והם יוצאים למסעדות כל יום. מתי יש להם זמן? אני, אין לי דקה עם הילדים, והם כל יום במסעדה אחרת".

עופר: "אבל אנחנו מפרגנים להם".

ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר
כל לילה יש להם דיסקו | צילום: תום זואילי

ג'ניפר: כן, כל הכבוד. אין לנו הרבה חברים, אנחנו החברים אחד של השני, לא צריכים אף אחד. יש לנו משהו שאנחנו עושים כל יום, קוראים לזה דיסקו: אחרי שהילדים הולכים לישון, אנחנו מעמעמים את האורות, הולכים למיטה עם ג'אנק פוד, רואים ריאליטי בטלוויזיה ומדברים על הכל. על הכל! זה הדיסקו שלנו. עופר הוא החבר הכי טוב שלי, ואני החברה הכי טובה שלו".

עופר: "לפעמים ג'ניפר אומרת לי: 'תאר לך שהיינו נפגשים לפני כמה שנים, והיו לנו ילדים משלנו'. אבל זה בדיוק העניין, זה לא היה כזה טוב כמו שזה היום, כי היום אנחנו יודעים להעריך. דווקא בגלל שכבר נכשלנו".

ג'ניפר: "אני באתי ליחסים האלה כשכבר ידעתי מה אני רוצה: אהבה מטורפת, שיאהב אותי איך שאני. הגרוש הראשון שלי כל הזמן רצה לשנות אותי. רצה שאני אהיה יותר שקטה, פחות רעש. אז שתקתי בשביל שלום בית, לא רציתי לריב. גם עשינו הרבה כסף: בגיל 23 עשיתי איתו את המיליון הראשון שלי, והכסף מעוור. כשיש הרבה כסף, קשה לך לראות את החיים האמיתיים. הגרוש הראשון שלי הוא אבא טוב, בן אדם טוב, אבל הוא רצה אישה שותקת ו..."

עופר: "טוב, זאת לא כתבה על הגרוש שלך". 

ג'ניפר: "ועופר מקבל אותי כמו שאני. אני ציפור חופשייה, ואף אחד לא יגיד לי מה לעשות".

הוא הציע הסכם ממון, היא עברה לגור בחולון

ממבט ראשון הם הפכים מוחלטים: ג'ניפר (39) היא כדור אש זרחני ומשוגע; עופר (40) הוא איש שקול, רגוע, שקט. ג'ניפר מפטפטת מהר בלי לחשוב יותר מדי, במבטא קנדי כבד וחינני; עופר מדבר לאט, דיפלומט, מזכיר לה לשתוק לפעמים.

אבל כשמחטטים לעומק, מבינים שיש ביניהם גם הרבה דמיון, ושבסך הכל גם הוא "קרייזי גאי", כמו שג'ניפר אומרת. המתיחה המדוברת שארגן לה לפני מספר חודשים, מדגימה את הסוגיה היטב: יום אחד נכנס לחנות הבגדים שלה בראשון לציון טיפוס מפוקפק למדי, וכשג'ניפר הזעיקה משטרה, הגיעו שני שוטרים משוגעים ששלפו אקדח והוציאו את ג'ניפר מדעתה. כולם היו כמובן שחקנים בסרט המטורף שביים עופר. למרות שג'ניפר יצאה מלכה - אישה אמיצה עם ביצים ,שלא מפחדת מאף אחד – זו הייתה מתיחה אכזרית לתפארת, שרצה ברשת והפכה ויראלית.

"רוצה לדעת למה עופר עשה לי את זה?", שואלת ג'ניפר. "הוא החזיר לי על משהו שאני עשיתי לו. היו לו מכנסיים ששנאתי, דמויי עור, צמודים, שהוא נראה איתם כמו פלייבוי. אמרתי לו: 'תזרוק אותם, אני לא אוהבת את זה'".

עופר: "מכנסיים חבל לך על הזמן".

ג'ניפר: "אז יום אחד רבנו בקטנה, והיינו צריכים ללכת ליום הולדת של חברה שלי. ונחשי מה? הוא לבש את המכנסיים האלה בכוונה, לשגע אותי. כשהוא יצא איתם, אמרתי לו: 'אל תדאג, אני לא פראיירית'. למחרת, כשהוא קם בבוקר, לקחתי את המכנסיים וגזרתי אותם לחתיכות".

עופר: "עשתה מהם שורטס".

ג'ניפר: "הוא כמעט בכה. ואז הוא עבר לידי, רגוע, ואמר: 'אוקיי, חכי חכי'. ובאמת, אחרי תשעה חודשים, הוא עשה לי את המתיחה הזאת. אין, הוא פסיכי".

זוג מנצח
עם בנות "זוג מנצח vip". הזוג היחידי שנפרד בתום התכנית | צילום: טל שחר

הם גרים בדירה שכורה צנועה בחולון; על הספה יש ערימת כביסה שצריך לקפל, על הרצפה מסתובב מכשיר ניקוי אלקטרוני שמטאטא את הבית ונתקע בכיסאות פה ושם. המרפסת הקטנה עמוסה ברהיטי גן ובמכשיר כושר.
ג'ניפר, בטייטס שחורים ובטי שירט פשוטה, נראית יפה ומתוקה, אבל הכי רחוקה שיש מדימוי ה"מעושרת". את המיליון הראשון שלה עשתה בגיל 23, עם בעלה הראשון גילי אזולאי, קבלן בחברה לגגות. מאז צברה עוד כסף ונכסים, לעומת טלקר, שלפני כשלוש שנים הכריז על עצמו כפושט רגל. "בנושא הזה אני אתן לך תשובה קצרה ונמשיך הלאה", אומר עופר, "עברתי גירושים קשים, ופשטתי את הרגל. אבל צריך לדעת לקום על הרגליים ולהרים את הראש ולהצליח".

אולי ג'ניפר יכולה ללמד אותך איך לעשות כסף.
ג'ניפר: "גם הוא מלמד אותי הרבה דברים".

עופר: "הייתה לי קריירה ארוכה ומפוארת כשחקן כדורגל, לעשות כסף גם אני יודע. אבל צריך גם לשמור עליו. אני אומר: מי שעשה כסף פעם אחת, יכול לעשות את זה שוב. בלי עין הרע, כיום הכל בסדר, מצוין, ברוך השם".

קצת מוזר לי שאתם גרים בחולון. לוקיישן תמוה למעושרת.
ג'ניפר: "אנחנו פה שנה, וזה זמני. אני רוצה לעבור לתל אביב, מחפשת עכשיו משהו לקנות.

עופר: "כשהכרתי את ג'ניפר היא גרה בתל אביב בבניין שהוא אחד היפים שראיתי בישראל, נהגה על X5. אני חשבתי שזה מיותר".

ג'ניפר: "שילמתי ועד בית 2,500 שקל בחודש, ועל מה? גרתי במקום מאוד מפואר עם סלבס,  והייתה שם בריכה ולא הרשו לילדים לקפוץ לבריכה! אסור! כל הזמן העירו, כולם שם סנובים, לא התאים לנו. יש לי חמישה ילדים, מה אני אמורה לעשות – לסגור אותם בבית ולשים להם דבק על הפה? יש לי נכסים, יש לי וילה מאוד מפוארת בראשון בנווה דקלים, 320 מטר, ארבע קומות. אני משכירה אותה כי למה אני צריכה וילה כזאת גדולה?. אין לי את השואו-אוף. אני יכולה ליהנות משאנל ומפייק של שאנל באותה מידה, משמלה בכיכר המדינה ומשמלה בשוק. ותשמעי, הכל פה מאוד יקר. יש לי חמישה ילדים, ואין לי אף אחד לסמוך עליו חוץ מאשר על עצמי. אז אני חושבת על העתיד ואני יודעת שאני צריכה לשמור על הכסף שלי".

סחתיין עלייך שלא חיפשת מישהו שאפשר להישען עליו כלכלית.
"את יודעת משהו? גברים שיש להם כסף - הם לא נותנים. רק לוקחים".

את אומרת מניסיון?
"
מניסיון חיים. קודם כל אני לא צריכה אף אחד, ושתיים – אני לא אהיה עם מישהו רק בגלל שיש לו חבילות בבנק. אני צריכה אהבה, זה מה שאני צריכה!"

טוב, יש גם טייקונים חתיכים.
"עופר עושה בשבילי דברים, שאם היינו מתרגמים לכסף, זה יוצא מיליונים. למשל, שהוא אוהב את הילדים שלי. הם קוראים לו אבא והם חולים עליו. הוא מנשק אותם בפה כשהוא בא הביתה – אפשר לזייף דבר כזה? אהבה כזאת? אם אני בעבודה או משהו והם צריכים ללכת לרופא, הוא לוקח אותם. הוא מנגב להם את הקקי. יש עוד גבר בחוץ שיעשה ככה לילדים לא שלו?"

ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר
הסכם ממון, בטח הסכם ממון | צילום: תום זואילי

מה תגידו לרכלנים שאומרים שאתה איתה בגלל הכסף שלה?
ג'ניפר: "אז אני רוצה להגיד לך משהו: הלכנו לעורך דין ועשינו הסכם ממון. אף אחד לא יכול לקחת לי כלום, אף  אחד לא יכול לגעת - מה ששלי שלי. זה עופר רצה".

עופר: "בשביל שהיא תרגיש הכי נוח בעולם. אחרי חודש שהיינו ביחד, ברגע שהבנתי שיש  פה אהבה אמיתית, אמרתי לה – בואי נעשה הסכם. כי אחרי חצי שנה אנחנו כבר נחשבים לידועים בציבור, ולא רציתי שיהיו לה חששות".

מה, את לא עוזרת לו כספית בכלל?
עופר: "אני לא צריך עזרה, מצבי טוב".

"עכשיו אני נטורל, אין לי כלום"

את חנות הבגדים שלה בראשון לציון, "חצופה", החליטה ג'ניפר למכור ממש לאחרונה. "החנות הצליחה, אבל לא יכולתי לעבוד יותר שם ואנשים הרי הגיעו בשביל לראות אותי. אז לא היה טעם להחזיק אותה. עשיתי עסקה משתלמת, קיבלתי מחיר טוב".

למה לא יכולת לעבוד?
"הייתה לי פריצת דיסק חמורה. את יודעת שאיבדתי את כל התחושה ברגל ימין, מהירך עד כף הרגל? לפני שנה הגעתי לבית חולים עם כאבים שהלכתי למות! מיד אישפזו אותי. אולי כי אני סלב, אולי כי צרחתי שם כל כך חזק שלא הייתה להם ברירה".

אמא'לה.
"יומיים סבלתי, עד שהכניסו אותי לניתוח. כל מערכת העצבים ברגל הלכה לי. אני לא מרגישה אותה בכלל, וזה לתמיד. זה שינה לי את החיים. אני קמה בבוקר כמו סבתא, לא יכולה לעשות כושר. מאז הגעתי למסקנה שהדבר הכי חשוב בחיים זה בריאות. בשנה הבאה אני בת 40, אני לא קולטת את זה".

מוטרדת?
"תראי, מצד אחד אני מרגישה בת 15, מצד שני, בגלל כל מה שעברתי בחיים - לפעמים אני מרגישה בת 90. אני גם מסתכלת על החיים אחרת היום, דברים שפעם היו חשובים לי, היום הם כלום בשבילי".

מה למשל?
"למשל, להוריד במשקל מהר אחרי כל לידה; ללכת לחדר כושר חמש פעמים בשבוע ואם לא – לכעוס על עצמך כל היום; להיות מתוקתקת ומאופרת כל הזמן. הנה, עכשיו אני איתך נטורל, אין לי כלום".

ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר
קצת בוטוקס, מה קרה? | צילום: תום זואילי

מה זאת אומרת, אני רואה איפור בעיניים, מלא מסקרה.
"לא, אלה רק ריסים שנשארו לי מלפני שבוע. ואני גם משתדלת להיות שמחה יותר, עם פחות סטרס. להסתכל על חצי הכוס המלאה זה דבר שמעכב הזדקנות".

גם בוטוקס מעכב הזדקנות.
"אין לי מה להסתיר. כן, אני עושה בוטוקס פעם בחצי שנה".

את נראית נהדר, אבל שאלה כללית: למה נשים מעושרות נראות תמיד מבוגרות בעשרים שנה מהגיל שלהן?
"לא יודעת, אולי יותר מדי בוטוקס? יש נשים שרק מזריקות כל היום. ככה זה, כשיש יותר מדי כסף, מתחילים להשתעמם". 

צילום: תום זואילי, איפור ושיער: קארין דקל, סטיילינג: לימור ריהאנה

בגדים: דיזל, הובצ'ר, J BRAND  מיכל ומורן, דיוויד ששון, H&M

נעליים: doucals - "אברהם" ה' באייר 36

>> לכל כתבות המגזין