1. פטריק שוורצנגר בן ה-21 הוא בנם השלישי (מתוך ארבעה ילדים) של ארנולד שוורצנגר ומריה שרייבר. יש לו שתי אחיות גדולות – קת'רין (25) וכריסטינה (23), ואח צעיר בשם כריסטופר (17).

2. אה, ואיך שכחנו את האח-למחצה שקיבל בהפתעה מאבא – ג'וזף (17), בנה של עוזרת הבית מילדרד באנה, שנולד כתוצאה מרומן חשאי שניהל עמה שוורצנגר ושנחשף ב-2011.

פטריק שוורצנגר (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
המשפחה. פטריק באדום מימין | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

פטריק שוורצנגר (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
עם אבא ארנולד | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

3. אם עד לפני כמה חודשים הוא היה רק הבן של מושל קליפורניה וכוכב הקולנוע האוסטרי, בנובמבר האחרון הוא זכה לטייטל נחשק נוסף: החבר של מיילי סיירוס. השניים צולמו לראשונה כשיצאו מדירתו של שוורצי אחרי שהתארגנו שם לחגיגות ליל כל הקדושים, אך עדי ראייה דיווחו כי בילו יחד באותו השבוע גם באולפני "יוניברסל".

מיילי סיירוס ופטריק שוורצנגר יוצאים מהדירה
התמונה הראשונה. סיירוס ושוורצנגר

4. למרות שלקח להם זמן להתאחד, הכתובת היתה על הקיר – מסתבר שמיילי ופטריק יצאו לכמה דייטים עוד כשהיתה בהפסקה ממערכת היחסים שלה עם ליאם המסוורת', שכזכור הסתיימה בביטול האירוסים. ואם זה לא מספיק, שוורצנגר הודה עוד ב-2011 שהוא "שם עין על מיילי" בראיון למגזין "דיטיילס".

5. אגב, באותו ראיון הוא גם הזכיר את שמותיהן של סלינה גומז וקיילי ג'אנר, והגדיר את שלושתן כ"בחורות לעתיד". יש למה לצפות.

פטריק שוורצנגר (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
שם עליה עין כבר הרבה זמן | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

מיילי סיירוס
בינתיים הם מחזיקים מעמד יפה

6. פטריק הספיק לא מעט בחייו הקצרים: כשהיה בן 17 השיק חברת אופנה לגברים בשם "Project360", שבה חלק מהרווחים נתרמו לצדקה. "אמא שלי גידלה אותי עם הרעיון לעשות עבודה ציבורית, ואני בהחלט רוצה ללכת בכיוון הזה", אמר אז. "אבל אני גם רוצה ללכת בעקבות אבא שלי ולהיות יזם". או כוכב קולנוע. או מושל. או לנהל רומן עם העוזרת.

7. כדי לקדם את חברת האופנה שלו, הוא חתם בסוכנות הדוגמנות "אל.איי מודלס" וכיכב בקמפיינים של "ארמאני" ו"ראלף לורן". הוא גם דגמן בלי חולצה בשלט חוצות של "הדסון ג'ינס" בלוס אנג'לס.

אין תמונה
לא פראייר

8. ולמרות זאת, הוא מתעקש שהוא לא סתם עוד פריטי-פייס: "דוגמנות היא לא העבודה הקבועה שלי. יש הרבה דברים אחרים שאני רוצה לעשות".

9. משחק, למשל. שוורצי עדיין לא זכה לתפקיד ראשי בסרט קולנוע, אבל כמו הרבה ילדים הוליוודיים אחרים הוא כיכב בתפקידים קטנים בסרטים "מגודלים 2" ו"כותבים, סיפור אהבה" וב-2015 נזכה לראות אותו גם ב-Dear Eleanor וב-Scouts vs. Zombies.

10. טוב, אם ממש מתעקשים, הוא גם גילם את "רומיאו" בקליפ "Right There" של אריאנה גרנדה.

11. השם המלא שלו, למקרה שתהיתם, הוא פטריק ארנולד אכילס שרייבר שוורצנגר. את "אכילס" הוא הוסיף בעצמו, אבל אתם יכולים לקרוא לו פשוט פאאש"ש.

12. אם אתם מחפשים אותו בטוויטר, תמצאו אותו שם תחת השם "פטריק שרייבר". הוא החליף את השם ברשת החברתית ימים ספורים אחרי שהתפרסם הרומן של אביו. במקביל הוא גם צייץ: "יש ימים שבהם אתה מרגיש חרא, ימים שאתה רוצה להפסיק ופשוט להיות נורמלי לזמן קצר. ועדיין, אני אוהב את המשפחה שלי עד שהמוות יפריד בינינו".

13. אבל חוץ מהטוויט הזה, פאאש"ש מקפיד שלא להכפיש את אביו בראיונות. אם שאלתם את עצמכם ממי הוא ירש את הפאסון הזה, התשובה היא – מהצד של אימו, מריה, בעצמה נצר למשפחת קנדי המפורסמת.

פטריק שוורצנגר (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
פטריק ואמו, מריה שרייבר | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

14. קשה לגדול בהוליווד בלי להפוך לקלישאה - אבל בניגוד לחברתו המפורסמת, לפטריק אין מוניטין בעייתי במיוחד. זה אם לא לוקחים בחשבון את מרדף המכוניות האלים שבו היה מעורב השבוע בדרך לדייט עם הגירלפרנד, אחרי שרדף במכוניתו אחרי נהג שזרק עליו בקבוק מים. אולי הרומן עם מיילי משפיע עליו לרעה?

15. ואם חזרנו למיילי, כדאי שתדעו שלפני שהשניים הכירו, היו צהובונים שטענו שפטריק בכלל מנהל רומן עם קריסטן סטיוארט (שמבוגרת ממנו בשלוש שנים). השניים נפגשו במסיבת יום ההולדת של כוכב "דמדומים" טיילור לאוטנר, ו"אנשים אמרו שהם צריכים למצוא חדר מרוב שהאנרגיות ביניהם היו כל כך לוהטות", נטען במגזין "סטאר".

קריסטן סטיוארט ופטריק שוורצנגר (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
זוגיות פחות מתוקשרת מזו עם מיילי | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

16. עכשיו, לפחות, נראה שהיחסים שלו ושל סיירוס יציבים ודביקים מתמיד. השניים צולמו בדייטים ובחופשות יחד ומיילי אפילו זכתה לפגוש את אבא ארנולד בחג המולד האחרון. "ארנולד חיבק אותה בזרועות פתוחות", סיפר עד ראייה למפגש, ואחר הוסיף כי "ארנולד נראה משועשע. הוא ישב לידם ופשוט חייך. כולם נראו במצב רוח טוב, צחקו והתבדחו".

מיילי סיירוס ופטריק שוורצנגר פוגשים את ארנולד, דצמ
הפגישה עם אבא ארנולד. יש יותר מאיים מזה?

פטריק שוורצנגר (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
אבל בסה"כ נראה שהוא מפרגן | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

17. בניגוד לאבא שוורצנגר, אמא שרייבר פחות מתלהבת מהקשר של השניים: "מריה מאוד, מאוד מודאגת מההשפעה של מיילי על פטריק", אמר מקור ל"הוליווד לייף". "היא מאמינה בכל לב שאתה הופך למי שמקיף אותך, והיא תמיד היתה שמחה על החברים שהוא בחר. היא לא ראתה את זה בא".

18. לפטריק, כך נראה, זה לא ממש מזיז. בסוף השבוע האחרון הוא חגג עם מיילי את הוולנטיינ'ס הראשון שלהם ביחד ואפילו פרסם סלפי רומנטי באינסטגרם, תחת הכותרת "הבחור הכי בר מזל בעולם". ועכשיו כולם ביחד: אווווווו.

 

אין תמונה
הסלפי הדביק. בקצב הזה לאמא מריה שרייבר לא תהיה ברירה אלא לקבל אותה

 

מיילי סיירוס ופטריק שוורצנגר מתנשקים (צילום: Splashnews)
חותמים בנשיקה | צילום: Splashnews

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +