מה אכפת לאנחל בונני? אז אתם כותבים טוקבקים אכזריים על החתונה שלו, זו שהתרחשה בחוף ניצנים לפני שבועיים. אז כתבתם "טלי סיני וניקול ראידמן מאחוריכן" ו"מקווים שיורשת המיליונים החתימה אותו על הסכם ממון". אנחל כבר מורגל לזה. שלוש שנים שהוא שומע את תיאוריית הסינדרל – על הדוגמן-שחקן-תפרן שתפס לעצמו מיליונרית ממשפחת אצולה ועכשיו משחק אותה בענק.

ודושי לייטרסדורף, 39, היא באמת אצולה ישראלית. צאצאית לשושלת יזמים ותיקה ועשירה מאוד, ביתם של האדריכל תומס לייטרסדורף והמעצבת רינה מאיר, אחותו של היזם והאדריכל יונתן (יויו) לייטרסדורף  ונכדתו של משה מאיר, ממקימי מגדל שלום ופיני לייטרסדורף, מעצבת האופנה של "משכית" ואגדת אופנה מקומית.

ואנחל באמת יורד בשעת צהריים מביתם בנווה צדק, שנמצא בדיוק מעל "דלאל", הקומפלקס המפואר של המסעדה-קונדיטוריה-גינת אירועים ששייך לאשתו, פוסע אל הקונדיטוריה ומעמיס בלי הצורך המכביד לשלם שני בקבוקי סאן פלגרינו ופיצה חמה, ובזמן שהוא מנשנש קובע עם חברים לראות את המונדיאל הערב בבית של יויו, גיסו, שמחזיק בדירה צנועה שמשתרעת על הקומה האחרונה של מגדל שלום.

אבל בונני – תאמינו או לא, זה לא באמת משנה – מאוהב עד הגג. הוא משחק עם הטבעת החדשה כל הזמן, ומרגיש, חמישה ימים אחרי האירוע, שהוא עדיין מרחף מעל הקרקע על אדי הריגוש שבערב הזה. "לא הייתי מדמיין בחיים שיהיה לי כזה כיף. זה הזוי בעיני. לא חשבתי בחיים שאני אתחתן, גם לא בעוד מיליון שנה. אני בן אדם שמאוד טוב לו עם עצמו וכשהייתי רווק חשבתי שטוב לי להיות חופשי וכיף לי שאין לי אחריות על עוד מישהו, ושבלילות קורים דברים מדהימים, ותראי אותי עכשיו. רק בדיעבד הבנתי שלא חייתי את החיים שלי בשמחה, ושזה הדבר האמיתי".

אנחל בונני (צילום: מאיר כהן)
הסכם ממון? אל תדאגו | צילום: מאיר כהן

היפה והחיה

חתונת הענק של השניים נערכה בחוף ניצנים ונבנתה הפקתית מאפס, כיאה לחתונת אלפיון. חלק מהאורחים הוזמנו לחופה וחלקם הוזמנו לשעה מאוחרת יותר, אז נפתח גם מתחם אוהלים עם מזרנים לטובת אורחים שרצו לעשות שם את הלילה. מיקום האירוע לא נחשף בהזמנות לחתונה אלא רק בהודעה אישית בבוקר האירוע, וסלבס כמו בר רפאלי, מורן אטיאס, דורית בר-אור ואקי אבני התבקשו שלא להעלות תמונות מהאירוע לרשתות החברתיות והתאפקו.

הכלה לבשה שמלת חתונה שעוברת במשפחתה מדור לדור ועברה שיפוץ בהתאם לטעמה, והחתן לווה על ידי לא פחות מ-12 שושבינים בטוקסידו שמנו גם שלושה חברי ילדות של אנחל שהגיעו כהפתעה  מאורוגואי, את אורי פפר ויהודה לוי חבריו הקרובים.

אחרי שנגמר המשחק עם אורוגואי שהתקיים באותו ערב ("קצת התבאסתי שזה יצא בדיוק באותו יום, אבל הבאנו מסך ענק לטובת זה וגם הביאו לי במתנה ניצחון") ושבירת הכוס ("לא שברתי, ריסקתי לרסיסים, לא נשאר פירור") – אנחל הפתיע את דושי והקדיש לה שיר אהבה בגרסה פרטית מול ההמון המשתלהב ("יש כאלה שטוענים שבכיתי, אבל אני מכחיש").

סיפור האהבה שלהם התחיל ממש כאן, מול הבית, לפני כמעט שלוש שנים, ואת הדייט הראשון הם סיימו במועדון חשפנות סליזי מהסוג שלא מביאים אליו בחורה שמתכננים להתחתן איתה. "לא היה לי מושג מיהי, ישבתי פה בקונדיטוריה בחוץ בשישי בצהריים עם חבר שמכיר אותה והיא באה לתת לו נשיקה. לא הכרנו אחד את השני, אבל היה קליק מיידי. התחלנו לדבר על נושאים של החיים, והיינו ישר עמוקים כאלה וזה פשוט זרם. בילינו שעות ביחד, ישבנו פה, אחר כך עברנו לעוד מקום ואז גם המשכנו ליומולדת של חבר ששנינו הכרנו. את הערב סיימנו בפוסיקט, וזה היה רעיון שלה".

אנחל בונני (צילום: מאיר כהן)
אומרים שבכיתי כששרתי לדושי בחתונה | צילום: מאיר כהן

מדליקה.
"כן, לגמרי, היא הגניבה אותי אבל זה לא שהיו ניצוצות על ההתחלה. זאת הייתה מערכת יחסים שנבנתה בשלבים. אני למדתי שמה שמתחיל בזיקוק כבה מהר מאוד, וזה היה יותר בישול חמין אובר נייט כזה. לפני זה הייתי חי רק על זיקוקים וזה לא עבד. כמובן שהייתה התלהבות ראשונית אבל זה היה יותר מזה, נתנו צ'אנס אחד לשני ולדבר הזה, וכל הזמן בחנו את עצמנו ואת המקום הזה של הביחד ואם זה באמת מתאים ויכול ללכת לנו. שנינו עברנו כבר דברים, והגענו למקום שהגיע הזמן לדבר אמיתי. אני בטוח שבזמן אחר ובגיל אחר זה לא היה קורה".

מה היה שונה הפעם?
"דושי היא אחרת לגמרי מכל בנות הזוג שהיו לי עד אליה. היא הצילה אותי, בכל המובנים. היא פתחה לי עולם של אהבה וחוכמה. יש לה ארבעה תארים, היא עורכת דין, היא עיצבה את כל המקום הזה והיא נסיכה אמיתית".

לגמרי. ממשפחת מלוכה.
"אנחנו כל הזמן צוחקים על זה שאנחנו ביוטי אנד דה ביסט. אני אמן מיוסר והיא כזאת מדהימה. וכן, אני יודע שאנשים אומרים שאני איתה בשביל הכסף וזה מצחיק אותי בעיקר. חושבים שהיא קטפה אותי, שאני סינדרלה, אבל אנחנו והחברים הקרובים שלנו יודעים שזה כזה בולשיט. אם דושי הייתה קלישאה של משפחת אצולה או משפחה עשירה לא היינו מתחברים בחיים. לאנשים הכי קל ליפול לקלישאה, 'הוא איתה בגלל הכסף', אבל דושי היא כל כך הרבה מעבר. היא אישה פשוטה עם המון צניעות, והיא נתנה לי המון מבחינה רוחנית, מקצועית ואישית, ועברתי תהליך מאוד טוב עם עצמי בגלל מי שאני איתה".

ואיך המשפחה שלה קיבלה אותך?
"מדהים. אמא שלה ואחיה יויו כל כך נדיבים וקיבלו אותי כל כך יפה. הכי לא 'מה פתאום שהבת שלי תתחתן עם שחקן חסר פרוטה?' להפך, אמא שלה נורא אוהבת את זה שאני אמן. הם נתנו לי להרגיש נוח מהפעם הראשונה שנפגשנו, וכשיויו בארץ אנחנו מבלים איתו המון. הם אנשים עם היסטוריה, שעשו במו ידיהם דברים מדהימים. יויו הוא בן אדם עם מחשבה מטורפת, חכם ויצירתי, לבלות איתו זה כמו לבלות עם סטיבן שפילברג, הוא מעורר השראה וחוץ מזה הוא גם פארטי גאי. מי לא ירצה לבלות עם מישהו כזה?".

חתונה אקי אבני (צילום: אביב חופי)
עם דושי. הצילה אותו | צילום: אביב חופי

מאור זגורי הציל אותי

עד דושי, אנחל נחשב רווק הולל במיוחד. מלאני פרס, דניאלה וירצר ומרינה מקסימילאן היו רק חלק מכיבושיו, אבל ממש לא היחידות. בימי הרווקות של אורי פפר, טרום עידן יעל גולדמן, הוא ואנחל היו מבלים הרבה יחד, ובתל אביב יש סיפורים מיתולוגיים מהתקופה הזו.

"כבר בגיל שש התעוררה אצלי הסקרנות המינית", הוא מודה, "והייתי גם מאוד משכנע, כי הרבה בנות בכיתה שלי באורוגואי הסכימו להתנשק איתי, הייתי להיט בכיתה א'. אחר כך עזבתי את זה לטובת כדורגל וסרטים עד גיל 15, ואז נכנסתי לעניינים שוב. נסעתי למרסיי לעשות מבחנים ל'אולימפיק מרסיי' והייתי שם חודש לבד. ירדתי להתאמן בכדור ופגשתי את ססיל אסקופה, ילדה מהממת עם גבות ענקיות ולוק כזה אקזוטי והתאהבנו. חודש לא עזבנו אחד את השנייה, אני לא ידעתי צרפתית והיא לא אנגלית. כל היום התנשקנו ואמרנו יה יה".

בין הנשיקות בגיל 6 לעניינים עם ססיל אסקופה, הוא גם עשה עלייה. בגיל 11 התיישב עם משפחתו בנצרת עילית ובעבר סיפר על ילדות בצל אב שותה ומכה, אווירת פחד וקשיים כלכליים. מה שחילץ אותו מהתסבוכת הייתה קריירת הדוגמנות שלו, שנמשכה כשש שנים ובה הוא הספיק לגור בפריז, לונדון וניו יורק, לדגמן לשלל מותגים כמו "סווטש" ו"בננה רפבליק" ולהימרח על הבילבורד הענק בטיימס סקוור בקמפיין לדונה קארן. בשיא ההצלחה הוא חתך בחזרה לישראל כדי להגשים את החלום להפוך לשחקן כי "קולנוע תמיד הייתה האהבה שלי והחלום שלי".

ההתחלה הייתה מבטיחה. הוא הופיע בסדרות טלוויזיה כמו "האקס המיתולוגי", "האלופה" ו"מסכים" וגם קיבל תפקיד ראשי בטלנובלה "חשופים" בהוט, לצד יעל בר זוהר. "היה לי קראש עליה, לגמרי. היא הייתה כבר תפוסה מאוד, אבל לא הסתרתי את זה. אמרתי לה את זה בחדר הלבשה, והיא אמרה לי שגם לה יש קראש עליי, היא מהממת, אני מאוד אוהב אותה". ב-2012 הוא גם ניסה את מזלו כזמר והוציא דיסק כחלק מההרכב "פספורט", עם המפיק המוזיקלי גל פדה, והיה נראה שקריירת המשחק שלו נכנסה להקפאה.

אנחל בונני (צילום: מאיר כהן)
לא היה לנו קראש מיידי | צילום: מאיר כהן

אבל זה לא שבונני עשה הסבה, או שפשוט נמאס לו לעבוד עכשיו כשיש מי שיפרנס את הבית. "הייתה תקופה ארוכה שלא קיבלתי את התפקידים שרציתי. כשחקן 90 אחוז מהפעמים אתה מקבל לא, וזה מאוד מבלבל. אנשים חושבים 'אתה שחקן, אתה מופיע בטלוויזיה, איזה כיף לך', ולא יודעים איזה פצצות אתה מקבל. הציעו לי תפקידים, אבל הרגשתי שכל הזמן מדובר באותו תפקיד, וזה התפקיד של החתיך, ולא רציתי להיות שם. כבר חשבתי שאני לא במקצוע הנכון".

מי שהציל אותו, לדבריו, היה מאור זגורי, היוצר של "זגורי אימפריה", סדרת הלהיט של הוט,השליהק את בונני לעונתה השנייה שתעלה בקרוב. "מאור קרא לי לאודישן בדיוק כשהייתי במשבר, וכשקראתי את הטקסט היה לי כל כך כיף וכל כך צחקתי, שידעתי שאני חייב את זה. כשנכנסתי לחדר והוא קם ונתן לי חיבוק ואמר לי תודה שבאת וזה נתן לי כזה פוש, שנתתי אודישן מעולה וזה היה האודישן הכי כיפי בחיים שלי. הוא לקח עליי סיכון, כי זה רחוק מכל התפקידים שעשיתי עד היום, וזה ממש החזיר לי את החשק לשחק. צילמנו את זה עוד לפני שהעונה הראשונה עלתה ולא ידעתי כמה גדול זה יהיה, אבל העונה השנייה עוד יותר טובה, ולא בגלל שאני שם".

בונני מצטרף לקאסט יחד עם זוהר שטראוס, כצמד הנמסיס של המשפחה, אנשי עסקים סלאש עבריינים שמנסים להשתלט על השטח של הזגורים כדי לבנות שם עסקים משלהם. יחד עם זגורי הוא מופיע עכשיו גם ב"שוברי גלים", סדרת נוער חדשה בערוץ הילדים של yes ומגלם את צ'ילי, גולש אגדי שנעלם. בשבוע שעבר החל להצטלם לעונה שנייה של "תא גורדין", ורגע אחרי המונדיאל עולה גם סרט חדש בכיכובו "שושנה חלוץ מרכזי" יחד עם אשרי כהן, גל גדות, אלי פיניש ומריאנו. "ויש עוד שני פרויקטים ממש גדולים על הפרק", הוא מתרגש.

"אני חושב שרוב הבעיה הייתה בי. הייתי מגיע לאודישן ולא נותן את כולי, משאיר פתח כדי שאם אני לא אקבל את התפקיד, יהיה לי תירוץ. פחד מכישלון, בקיצור. עכשיו אני לא רואה בעיניים, אני נותן הכל מעצמי. אני כבר לא חושב שמסתכלים עליי רק בתור היפה, אני לא עסוק בלהאשים אחרים, ואני לא עסוק ב'למה הוא קיבל את התפקיד ואני לא'. עכשיו אני נכנס לפגישה עם במאי או מלהקת ויודע שהם בעדי, ואם אני לא מקבל את זה, אז הזמן בין הבאסה מלקבל לא, לסבבה של להמשיך עם החיים ממש התקצר". 

ומה עם המוזיקה?
"כרגע אני שם את הביצים שלי בסל של המשחק, כי אני עמוס בעבודות למזלי ואני לא רוצה להתפזר. אבל זה ששרתי בחתונה הביא לי איזה דחיפה קטנה, ועכשיו פתאום בא לי. זה משהו שיבנה לאט, ממש לאט".

אגב, בן כמה אתה באמת? זה נראה שבכל כתבה אתה משנה קצת את הגיל, ולפי הנתונים המבלבלים אתה צריך להיות בן 38 או בן 42.
"שחקנים לא אומרים בני כמה הם, יש לנו ריינג'. אני בריינג' של בן 28-40 ואת יכולה להגיד מבחינתי שזה הגיל שלי".

אנחל בונני (צילום: מאיר כהן)
היום באודישנים אני נותן את כולי | צילום: מאיר כהן

לא אוהב רזות

לפני שנה וארבעה חודשים אנחל ניפח בלון בבית, קשר אותו לשידה וכתב עליו "תתחתני איתי". דושי אמרה כן, אבל החודשים נקפו ושום דבר לא קרה. "זה נחשב הרבה זמן בשביל אירוסים? כן, לקראת הסוף היא אמרה לי כבר 'יאללה, חבריקו, יאללה', כי אני לא באמת חשבתי שנזדקק לזה, לחתונה עצמה. לא ראיתי את עצמי מתחתן, אבל עכשיו אני נורא שמח, זו חוויה של פעם בחיים, קשה להירגע מזה".

ערכתם הסכם ממון?
"זה עניין פרטי שלנו, אבל לכל הדאגנים אני אומר שהכל יותר מבסדר. העניינים הכספיים מדאיגים אחרים יותר מאותי. זה לא שאני לא אומר שכסף לא חשוב, כי זה אידיוטי, אנחנו חיים בעולם שאם אין לך כסף, אין לך מה לאכול, אבל כסף לא מניע אותי בחיים. לא התחתנתי עם יורשת, התחתנתי עם אשת קריירה חרוצה, שעושה כסף בעצמה, שכל הזמן חושבת הלאה, ואני חולה על זה. זה אחד הדברים שהכי מושכים אותי אצלה. גבר שמעדיף אישה מוחזקת זה גבר שאוהב שליטה, ככה יש לו פחות דאגה. אם הייתה לי אישה כזו, שיושבת בבית ומתחזקת בית מהז'ורנל, הייתי איש מאוד אומלל". 

מדורי הרכילות שמגלים עניין רב בנוגע לזוג בונני-לייטסדורף, מסקרים בהתלהבות את החיים גדושי החגיגות שלהם. ומדובר בזוג שיודע לחגוג: דושי עורכת כל שנה מסיבת רחוב ענקית בנווה צדק כדי לציין את הקמתה של המסעדה, ביום ההולדת שלה מתקיימת מסורת שנתית של טיסה פרטית של חבריהם הקרובים (כמו הפרסומאי ספי שקד והשף אביב משה) לאחוזתו היוקרתית של אחיה בוורביה, שוויץ, שם הם נהנים מוויקנד של סקי, ארוחות פאר ומסאז'ים על עשרים מיטות המסאז' שפזורות בין החדרים. גם דירתו של יויו הפכה למוקד אקסקלוסיבי למסיבות שלהם, ובאופן כללי מדובר באנשים שמתחזקים באופן חריג רשימה גדולה של חברים טובים מאוד, איתם הם דואגים ליהנות בכל זמן נתון.

אנחל בונני ויהודה לוי (צילום: אביב חופי)
עם יודה לוי. אח | צילום: אביב חופי

אפילו חגיגת חינה עשיתם, ואין שום צד מרוקאי במשפחה.
"נכון, חברים שלנו הפתיעו אותנו עם זה. יויו אמר לי בוא נעלה אליי לראות משחק ונשתה בירות, וכשעלינו מצאנו מסיבת חינה שלמה. עם התלבושות והאוכל והכל. זה היה מדהים, החינה הכי כיפית שהייתי בה, והייתי רק בשתיים. 

"אנחנו אוהבים לחגוג עם החברים שלנו, כי בשביל מה אנחנו פה בסך הכל. אתה יכול שיהיה לך יותר כסף או פחות, ותצליח יותר או פחות אבל אם לא יהיה לך עם מי לחלוק את זה אז מה זה שווה. אנחנו התברכנו בהרבה חברים, ובעניין הזה אנחנו מאוד דומים, שנינו מאוד אוהבים את זה. אנחנו מארחים הרבה וכל ימי שבת מבלים עם החברים, הולכים לבית של חברים ועושים על האש, ואז הולכים לבריכה ביחד. זו משפחה, זו המשפחה שאתה בוחר".

בן משפחה טרי של בונני הוא החבר הקרוב יהודה לוי. השניים מכירים כבר הרבה שנים אבל נעשו חברים לפני שנה וחצי. "גיליתי בן אדם מדהים, אחד האנשים הכי מדהימים שהכרתי", מתפייט בונני. על הפרידה מנינט והתגובה של לוי לאירוסיה לבן זוגה יוסי מזרחי ולהריון הטרי, בונני לא רצה להוסיף, אבל התעקש ש"יהודה הוא הוא לא חבר, הוא אח. הוא אח שלי לא מאותה אמא".

פרט שאי אפשר להתעלם ממנו הוא משיכתו של בונני לנשים שלא מחזיקות במידות של דוגמניות. בין אם דושי או הזוגיות עם מרינה מקסימילאן, שהייתה בתקופה של לפני הירידה הגדולה שלה במשקל. "זה בדיוק סוג הנשים שאני אוהב", בונני מסביר מיד. "אני אוהב נשים, ואני לא אוהב גוף מושלם. אני אוהב imperfect body, זה מה שעושה את זה מעניין. יש כאלה שאוהבים דוגמניות דקיקות כמו ג'יזל, אותי מדליק דברים אחרים. אני לא אוהב רזות, למרות שגם הייתי עם רזות. הטייפ שלי הוא של אישה אמיתית. דושי מעניינת אותי בכל כך הרבה תחומים ורבדים אחרים, שזה באמת עניין שולי באיזה מידה היא כרגע, ובאיזה מידה היא תהיה בחודש הבא. וחוץ מזה שהיא נורא יפה. בחתונה היא הייתה הכי מדהימה שראיתי אותה אבר, מדהימה מדהימה".

מחלקה ראשונה 29.06
דושי. לא יכול להיות עם אישה מוחזקת

כל כך יפה שבא לך לעשות לה ילדים?
"בטח, אמן. נראה לי שזה העניין האמיתי. אם אני מוכן לזה אין לי מושג, אבל נראה לי שזה יהיה מדהים ודושי תהיה אמא הכי טובה בעולם".

ואתה?
"אני אהיה אבא קול. דדי קול".  

איפור ושיער: אורית אהרוני - סטודיו פודרה, בגדים: זיפ / אדידס / Afends Epokhe


>> לכל כתבות המגזין