ב-11 בבוקר אליאב אוזן עדיין היה באמצע חלום. אחרי ארבע שיחות שלא נענו, דפיקות נחושות בדלת, סרנדה מתחת לחלון וארבעים דקות המתנה - הוא התעורר, ומיד נכנס להתקלח. ניצלתי את הזמן כדי לעבוד על השיזוף על שפת הבריכה של וילת היוקרה שלו ברמת השרון, לצד מתקני כושר וכורסאות שיזוף מפוארות. "אני ממש מתנצל, האיחור הזה לגמרי לא אופייני לי", אמר כשהכין לשנינו ארוחת בוקר, בלי חולצה ועם הנייד זמין. "בדרך כלל בשעה הזו אני נמצא באמצע יום עבודה. זה יום חופש ראשון שלקחתי מזה המון המון זמן".

יום החופש הזה הגיע בדיוק בזמן עבורו. הראיון עם אליאב מתקיים 48 שעות אחרי שקרא את ההאשמות שהטיחה בו גרושתו, דנית גרינברג, במגזין "7 לילות". שם שטחה את גרסתה למאחורי הקלעים של שש השנים שהיו יחד. "בכל סוף השבוע הזה הייתי עם המשפחה ועם החברים הטובים שלי, לא רציתי לצאת יותר מדי. אני אגיד לך את האמת, קראתי את זה וכאב לי הלב רק עליה. בואי, דנית יודעת בדיוק מי זה אליאב, היא יודעת בדיוק מה קרה בינינו, איזה חיים חיינו ואיזו זוגיות הייתה לנו. אני באמת מרחם עליה ששנה אחרי הגירושים היא מרגישה שהיא צריכה להגיד דברים כאלה רק כדי לנשום עוד דקה-שתיים חמצן של סלביות. אגב, זו לא סלביות. אנחנו לא יהודה לוי ולא גל גדות. אנחנו רק פליטי ריאליטי".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
קפוצ'ון ותחתונים: קלווין קליין לפקטורי 54, נעליים: אדידס | צילום: איתן טל

בין הטענות הקשות שמנתה דנית באותו ראיון, העידה שבמהלך הריבים שלהם אליאב היה לוקח לה את המפתחות של האוטו, ומשאיר אותה בתוך הבית. "שומעת רגע", הוא אומר לי ומרים את הקול, "עד לפני שבועיים לא היה לי מושג איפה דנית שמה את המפתחות. לפני שבועיים היא התקשרה וביקשה את המפתחות ספייר שהיו לה. כמה דקות היא כיוונה אותי בטלפון למקום שהיא שמה אותם עד שמצאתי". עוד טענה שעלתה בראיון ההוא הייתה על חלוקת התפקידים במטבח. "זה הגיע לרמה שלבשל לו זה מאסט", טענה. "אני בישלתי בבית", אליאב אומר עכשיו ושובר את הביצים בשקשוקה. "דנית היא של חביתה. דנית לא בישלה. אולי בקורונה היא למדה לבשל אבל היא לא בישלה כשהיינו יחד. אני בישלתי בבית. אני מת על מטבח. אני מכין כל שישי דגים, תפוח אדמה, קוסקוס, הכל אני מכין. אני אוהב את זה". 

הזוגיות שלכם הייתה מתוקשרת, למה הנחת שפתאום אחרי הפרידה התקשורת תפסיק להתעניין בכם?
"כשהחלטתי שאני מתגרש ידעתי שאני עושה צעד פומבי, כי כמו שהנישואים שלי היו של כולם, וסיפור ההיכרות היה של כולם אז כן, גם הפירוק של הבית הוא של כולם. אומרים שאתה לא צריך לדעת עם מי להתחתן, אלא ממי להתגרש", הוא צוחק, "ואני ידעתי, אבל לא חשבתי שזה יהיה על חשבוני. לא צריך לדרוך על נשמה של מישהו כדי להגיע לספוט ולהצלחה. זה בדיוק כמו שהיא באה אליי אחרי שהשתתפנו באח הגדול, כאילו ניסתה למנף את המשבר של התכנית להצלחה על חשבוני. זה בדיוק כמו מה שקורה עכשיו. רבותיי, ההיסטוריה חוזרת".

את השנה האחרונה, הראשונה שלו כגרוש, הוא מכנה "שנת אבל". הוא הפסיק ללכת להשקות ולאירועים ("חברים שלי ידעו לא להזמין אותי לחתונות שלהם"), לא התראיין ("לא היה בא לי שאף פפראצי יצלם אותי עם איזו צ'וצ'ה פצצת עולם"), פתח על שמו עוד שלושה סטודיואים מושקעים לקעקועים והתקעקע בעצמו לא פחות מ-13 פעמים. ובעיקר, העביר את הזמן בהשלמה עם העובדה שהוא גבר גרוש שחזר לשוק הרווקות בגיל 37. הדבר היחיד שנשאר, בערך, כמו שהוא - זה הבית הזה, שבו הספיקו לגור יחד רק שבועיים. "אומרים שעדיף לא להישאר במקום שגרתם בו יחד, בגלל הזכרונות הטובים המשותפים. אבל אין לי שום זיכרון ממנה כאן. אבל לקחתי את הבית הזה כפרויקט, זה הבית שלי, פה אני רוצה לחיות ולהתרבות".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
חליפה: גוצ'י | צילום: איתן טל

חבילת ההטבות נגמרה

למרות שהוא טוען שהחוויות הזוגיות שלו ושל דנית מהווילה נשכחו כליל, אחרי כמה דקות של שיחה, כוס אספרסו וסיגריה אחת, הזיכרון מתרענן. "הכל קרה פה", הוא אומר, והסדקים נקווים בפוקר פייס. "הכל" זה ההחלטה להיפרד, הריבים, החיזורים האחרונים והגירושים. "אני אסכם את זה ככה: עדיף להיות בודד אמיתי, בלי זוגיות או חברים, מאשר לחיות עם בן אדם נוסף בבית. אם אתה מרגיש בודד ויש עוד נוכחות של מישהי בבית אתה אומלל".

מתי האומללות הזאת מבשילה לרצון להתגרש?
"התחלתי להבין את זה שנה לפני שהתגרשנו, לא התעוררתי יום אחד ואמרתי 'אני חייב לעזוב פה'. ואז אתה מתחיל לראות באישה דברים חדשים".

אילו דברים?
"דנית הייתה בטוחה שאני אשאר פה לנצח. היא חשבה שנכנסתי לאיזשהו מצב של נוחות ואני אחיה עם הנטפליקס והשזלונג. התעייפתי מלנסות לתחזק מערכת יחסים עם בן אדם שחי אותה דרך אייטמים, מסכי טלפון או חותמת בדרכון. אני לא שם. הסתכלתי על עצמי ואמרתי, קום שנייה, אין לכם ילדים עדיין. תהיה גבר, מה קרה לך, אתה גנוב? קום, קום, קום. לא טוב לי, אני מצטער. וזהו"

"לקראת סוף הזוגיות שלנו דנית חיה מאוד ב'מה שצריך לעשות'", הוא ממשיך. "להתחתן, להביא ילד ואז לעשות לו אח. היא הייתה כל הזמן עוקבת אחרי מי שכבר נכנסה להריון ומקנאה. אני זוכר שפעם אחת היא עשתה בדיקת הריון בשירותים ואני חיכיתי לה פה בסלון. ישבתי על הספה, אמרתי לעצמי שבטח אני אמור להיות בציפייה מטורפת לתשובה חיובית, ולקפוץ עד התקרה ולפתוח את הראש מאושר. זה לא קרה. ישבתי פה רועד, הרגשתי כאילו מישהו בא לחסל אותי. וזהו, שם נפל לי האסימון. שאמרתי שאם אני מפחד שאשתי תיכנס להריון ממני, אנחנו צריכים להתגרש".

דנית גרינברג, אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
דנית גרינברג ואליאב אוזן בפתיחת העסק שלהם, אוגוסט 2018 | צילום: אביב חופי

להסתובב עם תחושה כזו במשך שנה שלמה זה בטח לא קל, לאף אחד מכם.
"עשיתי הכל לפני שנגמר. קיוויתי שיהיה איזה טריגר שיפתח לה את המחשבה, שהיא פתאום תשתנה. יצאנו לחופשות, קנינו, טסנו, פתחתי לה עסקים. ניסיתי להכניס אותה מכל הדלתות בלב כדי שאני אוכל להגיד 'וואו, הנה זה קרה, היא התבגרה'. זה לא קרה".

היא ידעה מה עובר עליך?
"חודשיים לפני שנפרדנו עברתי לגור אצל חבר במשך שבוע וחצי. זו הייתה הפעם הראשונה שיצאתי מהבית, ומבחינתי זה היה אות אזהרה. כאילו אני אומר, תסתכלי עליי, יש פה מישהו שצועק. אני לא בן אדם שיפיל את השחמט כדי לעשות איזשהו באז. אני בשקט בשקט כמו גנב תופס את התיק שלי ואת עצמי והולך. במהלך השבוע הזה היא חיפשה אותי דרך חברים משותפים אבל אני ראיתי מישהי שרוצה להחזיר אותי לחיקה כי הריחוק הזה לא נראה טוב כלפי חוץ. לא ראיתי מישהי שרוצה שאחזור אליה בגלל מי שאני".

והשבוע הזה שינה משהו בקשר שלכם?
"כשחזרתי הביתה היה ערב מדהים עם הארוחה הכי מפנקת והסקס הכי מגניב שיש, אבל אז כל מה שעזבת בגללו לפני שבוע וחצי חזר".

אבל איך דנית הייתה צריכה להבין מההתנהגות הזאת שאתה מתכנן גירושים?
"דיברתי איתה על זה אבל היא לא הבינה. לימים אני יודע שאין לה את ההבנה הבסיסית של אישה. וזה בסדר. דיברתי לבן אדם שחי רק כלפי חוץ. כמה חודשים לפני הפרידה חגגנו את יום הנישואים השלישי שלנו בבית. ראיתי במצלמות של הבית שהיא מארגנת משהו, ומה שראיתי שם זה היה המטאפורה של חיי הנישואים שלנו: היא פשוט הכינה עוד איזה שת"פ לאינסטגרם, של כמה בלונים, איזה שני ורדים ושף שצריך לתייג. ראיתי את זה ואמרתי לה: 'אני יודע שזה קשה לשמוע את הדברים האלה ביום נישואים שלנו, אבל אני רוצה להתגרש. אני רוצה להתגרש בחיבוק'".

ואיך היא הגיבה?
"היא התחילה לבקש שננסה שוב. 'חכה שנייה, תעצור, בוא נחשוב על זה עוד פעם". אני חושב שאז היא התחילה להבין שאם ניפרד חבילת ההטבות נגמרה".

מה זאת אומרת?
"היום אני לא פוחד להודות ולהבין שאשתי יותר אהבה את הבאז סביבי מאשר אותי כבן אדם. היא חד משמעית הייתה בזוגיות עם התהילה. בזוגיות סביב המותג 'אליאב ודנית'".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
תחתונים: קלווין קליין לפקטורי 54 | צילום: איתן טל

אייטמים שצברו מאות אלפי כניסות בישרו בסוף יוני 2019 על הסוף; הזוג הפוטוגני עם הסיפור מהאגדות החליט להפריד כוחות. הוא נשאר בבית שברמת השרון בעוד שהיא עברה לדירה אחרת. "היא אמרה שהיא חוזרת להורים שלה, ואז, כמה שעות אחרי זה היא הגיעה לפה שוב. ניסתה להחזיר אותי אליה, אני לא אפרט על הניסיון הזה כי זה לא מכבד אותה. מאוחר יותר ההורים שלה הגיעו לבית שלנו, אמא שלה הייתה איתה בחדר למעלה ואבא שלה דיבר איתי במטבח. הוא ממש ישב פה וניסה לשכנע אותי שאקח אותה לטיפול כדי שנצליח לתחזק לנו את חיי הנישואים שלנו".

טיפול זוגי?
"לא, טיפול רק שלה. ניסינו טיפול זוגי וזה לא צלח. אף אחד לא יכול למלא לאשתי יומן מתי לחבק, מתי לעשות אהבה ומתי שתשים עליה בגד יפה לכבודי. הוא ואמר שהוא יקח אותה לטיפול והכל יהיה בסדר, אבל אני אמרתי די. זה כבר לא שלי, אני לא חלק מזה".

חיים כלפי חוץ

דנית ואליאב הכירו בעונה השישית של האח הגדול לפני שש שנים. היא הייתה בת 22, סטודנטית חולמנית עם שאיפות ועסק מתחיל של בגדי ים ברזילאים, והוא נכנס על תקן "אליאב טאטו", הבאד גאי, המקעקע עם רשימת לקוחות מתוקשרת ("באח הגדול שיחקתי דמות. הזיין, הפוגע, הילד של המרצדס, של השולחנות באירועים"). הם התאהבו, רבו, נקלעו למשולש אהבים, ותקופה קצרה לאחר מכן היא כבר עברה להתגורר איתו בדירה שכורה בנאות אפקה. "דנית הזכירה לי את הילד שאני הייתי אמור להיות, ילד שטותניק שלא לוקח את העולם ברצינות. היא הכניסה הרבה שמחה ואושר לחיים שלי".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
מעיל: קנזו, תחתונים: קלווין קליין לפקטורי 54, תכשיטים: סלין | צילום: איתן טל

כשאנחנו מדברים על התקופה ההיא אליאב מתקשה להסתיר את החיוך. "באמת שבשנים הראשונות היה לנו מדהים, שנים של פגז עולם". הם היו הפאוור קאפל של הרגע, לכל אחד מהם מאות אלפי עוקבים. מה לא היה שם? חופשות חלומיות, תמונות מאירועים סלבס. פרסומת לאושר. "היינו מצטיינים בלחיות כלפי חוץ. מבחוץ אנחנו החייכנים, המגניבים, המצחיקים, 'שיקנאו בנו'. אין, היינו סובב עולם בחיוכים".

לפני שלוש שנים השניים התמודדו בעונה השנייה של "זוג מנצח", נאבקו עם זוגות יציבים כמו ג'ובאני רוסו ומאיה פישל ודנה זרמון וגיא ביטון, והגיעו ביחד למקום הראשון. "התכנית הזו עשתה לי טוב, בין רגע הפכתי להיות מהילד שאמהות אומרות לבנות שלהן לא להביא הביתה לגבר שנשים אומרות לבעלים שלהן 'הלוואי שהיית חצי ממנו'", הוא אומר בגאווה. "אבל לדנית התכנית עשתה רע. אם לפני התכנית היו מסתכלים עליי כעל האיש הרע ועליה כמסכנה שנשבתה בקסם, אחרי התכנית אנשים ראו במאה אחוז שהיא הבכיינית והיללנית ושאני מכיל אותה לגמרי. הרמתי אותה שם".

אז בדיעבד, מה התכנית הזו עשתה לזוגיות שלכם?
"עכשיו אני יכול להגיד לך ששם הפסדנו את הבית. דרך המשימות גיליתי כאילו אני חי עם בן אדם שלא מכיר אותי או את הרצונות שלי".

אבל מערכת היחסים, גם בשנה הקשה, לא הייתה כולה גיהנום. אליאב מספר גם על תקופות של פרגון, כשפתח לדנית, כך לדבריו, חמישה עסקים שונים, כולם בשנה האחרונה. "היא רצתה משקפיים אז פתחתי לה דוכן משקפיים, היא רצתה בגדים מאיטליה אז ייבאתי לה בגדים מאיטליה, היא רצתה מחטבים מסין, בגדי ים. הכל עשיתי בשבילה".

ואתה מדבר על השנה האחרונה, כשמבחינתך ידעת שזה הסוף. אתה לא חושב שמעשים כאלה יכולים להטעות אותה קצת?
"לא רציתי להתעסק בזה, ניסיתי לעשות לה טוב. תראי, אני באמת אהבתי אותה. היא הייתה חצי מהלב שלי, האמנתי בה. רציתי שהיא תצליח לפרוץ, שתהפוך להיות משוגעת אבל במובן החיובי, של אהבה".

וכשאתה אומר "פתחתי לה עסקים" אתה מתכוון "שילמתי לה על עסקים"?
"כן, שילמתי ונתתי לה יד חופשית בעסקים האלה. דנית הסתובבה עם חמישה כרטיסי אשראי. מותר היה לעשות מה שהיא רוצה בעסקים האלה".

אז מה, היית שוגר דדי כזה?
"אני לא שוגר דדי", הוא צוחק. "בואי, יש לי מראות בבית, אני יודע איך אני נראה". 

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
צילום: איתן טל

מבחינתה זה קודם כל אינסטגרם

כל חמשת העסקים נסגרו לאחר תקופה קצרה, והוא חושב שהוא יודע למה. "פעם היא לא הסתדרה עם העובדים, פעם לא רצתה בגדים. כל פעם זה בום, שוברים את הכלים", הוא אומר בכעס. "היא רצתה לעשות פתיחות מפוארות ומתוקשרות, אבל את הסגירות אני ספגתי, לבד".

לפני שנתיים פורסם כי השניים איחדו כוחות ופתחו את SEVEN, סטודיו להסרת קעקועים. "אני פתחתי את הסטודיו והיא עבדה בתור מנהלת". העסק, למרות ההצלחה הכלכלית שלו, פתח חזית נוספת של ריבים שהגיעו גם לבתי משפט. לטענתו, היא לא שילמה לעובדים והוא לקח את המכשירים מהמקום. "גם את מה שקרה שם, במקום לנסות לדבר איתי, היא העלתה לסטורי וניסתה להפוך לסיפור סוחט דמעות. מבחינתה קודם כל זה אינסטגרם".

כמו סאגת סגירת הסטודיו, גם הפרידה עברה כולה דרך הרשת. היא הורידה עוקב, הוא הוריד בחזרה, החברות שלה תמכו בה והחברים שלו עמדו לצדו. במפתיע, דבר אחד לא היה מתועד ברשת החברתית, המפגש עם הרבנות. "הלכתי במסדרון של הרבנות והרגשתי כאילו שאני אוכל זכוכיות. כאב לי. זה מקום עצוב וכואב, ודנית לא הבינה את זה, הגענו לרבנות והיא לא הפסיקה לצחוק. הגענו לרבנות ודנית הייתה בצהלולים ומחולות", הוא מספר. "היא לא הפסיקה לספר בדיחות לא מצחיקות בכניסה לרבנות ליד שלושה רבנים שמחתימים אותך על כתובה שפירקת. ואז זה המשיך גם לבתי משפט, שגם לשם דנית מביאה אותי פעם אחר פעם כדי שהשופטים יסבירו לה שוב ושוב שהסכם ממון לא מבטלים וכלום מהחשבון שלי הוא לא שלה. אבל היא לא מבינה את זה".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
ג'ינס ותחתונים: קלווין קליין לפקטורי 54, משקפי שמש: מריסול ביי אסי בוזגלו | צילום: איתן טל

מה זאת אומרת לא מבינה?
"הסכם ממון אומר שהרכוש שהיה שלי נשאר שלי, זה הרכוש שעבדתי עליו כל חיי. אם צברנו דברים במהלך הנישואים הם שלה".

רגע, אבל בטח צברתם סכום יפה גם יחד, לא?
"שומעת רגע, גם אם יחשבו את כל הכסף שהרווחנו משת"פים או מאיזו חצי זכייה בתכנית ריאליטי, אני רוצה להגיד לך שדנית במהלך הנישואים הוציאה בכפילויות של פי שש מאות. אני אומר לך, דנית הייתה בערך בשלושה יעדים בחו"ל בחודש, ולא תמיד איתי. וזה בלי קשר לקניות".

נשמע שמבחינתך הגירושים האלה היו סוג של הקלה.
"לימים אני יכול להגיד לך שכן. אבל בהתחלה לא, ממש לא. כשזה קורה אתה לא רואה את זה ככה".

חודש אחרי הפרידה אליאב עלה על טיסה לתאילנד ובאמתחתו כרטיס טיסה לכיוון אחד. "הטיסה הזו הייתה לגמרי ספונטנית. הייתי בסופרמרקט, פתאום שמעתי את ההוא מהקצבייה דופק עליי שיחה עם הקופאית מקצה לקצה של הסופר. באותו רגע פשוט עזבתי את העגלה באמצע הסופר ונסעתי לנתב"ג".

סתם ככה, בלי הכנה מוקדמת?
"הרגשתי שאני לא יכול להישאר יותר בארץ. הגעתי לשדה וקניתי במקום כרטיס טיסה לתאילנד, בלי מזוודות ובלי שום דבר. נכנסתי למטוס והמראנו. אני זוכר שבהמראה הסתכלתי מהחלון החוצה ורציתי שישראל תהפוך לפטריית עשן. לא היה אכפת לי להקריב אפילו את המשפחה שלי. הכל בגלל שסגרו עליי, לא הייתה לי פרטיות, לא יכולתי יותר. בתאילנד יכולתי להיות לבד. בלי בלאגן בראש, בלי תקשורת, רק אני. פתאום הבנתי שהחיים שלי השתנו. אני זוכר שערב אחד דיברתי עם אבא שלי בשיחת וידאו ופתאום התחלתי לבכות. הכל כאב מדי. בכל הטיול הזה הבכי היה בא והולך, כל הזמן".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
תחתונים: קלווין קליין לפקטורי 54 | צילום: איתן טל

בתקופה הזו כשהיית בתאילנד דנית ניסתה ליצור איתך קשר, לחזור אליך?
"בתקופה הזו לא. הרעש התקשורתי מהגירושים מאוד חיבק אותה. שם היא השיגה את מה שעכשיו היא מנסה להשיג בכוח, הבאז עטף אותה. נראה לך שהיא הרגישה בחסרון שלי? השתגעת?"

אז הרעש הוא בעצם תחליף לאליאב?
"ברור, מה יש לך? הוא הרבה יותר טוב מאליאב".

אני לא מסוגל לראות אור עכשיו

אליאב טוען שדנית ניסתה מספר פעמים לדבר איתו במטרה לחזור לקשר. "עד לפני שבועיים דנית הטרידה אותי מאוד. אפילו בשעות מאוד מאוחרות בלילה. היא חסומה אצלי בטלפון והיא אפילו הורידה איזו אפליקציה כדי להשיג אותי. תראי, יכולתי לפרסם דברים שהיא כתבה לי אבל היא תמיד הוסיפה 'אל תספר'. אני בניגוד אליה לא מוציא את הדברים האלה החוצה".

אתה לא מרגיש שמגיעה לדנית איזושהי התנצלות על מה שהיא הרגישה?
"אני לא רואה את זה כרגע. במראה השחורה שאני נמצא בה אני לא מסוגל לראות אור. נמאס לי פעם בחודשיים שלושה לראות כתבה שעוסקת בי. אני רוצה שידעו שזזתי, התקדמתי. פתחתי עוד שני עסקים, התפתחתי בעצמי. אבל אני לא דורך על דנית, למרות הכל. נמאס לי לראות כל חודשיים-שלושה שכתוב עוד איזה משהו שמעולם לא קרה".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
בוקסר: דלתא, קפוצ'ון: קלווין קליין לפקטורי 54 | צילום: איתן טל

אתה אומר שהיא שיקרה בדברים שהיא אמרה?
"אני לא רוצה להגיד עליה שקרנית, אבל זה נשמע כאילו שדנית ישבה עם איזשהו יועץ תקשורת שאמר לה מה להגיד נגדי. כאילו 'אנחנו בעידן של מי טו אז בואי נלך על העצמה נשית ונלך למקום של את אישה חזקה'. כל השנה האחרונה דנית עושה דברים על מנת לרסק אותי. בואי, מי שרע לו לא נשאר שש שנים במקום וכל יום משדר התרגשות מחדש. נשמה, את לא יכולה להיות אישה מוכה שכל היום דופקת לי חיוכים בהתלהבות ובסוף אומרת שאת בורחת מהבית. תודי באמת. אני באמת מנסה להבין מה קורה לה. לא הכרתי אותה רעה עד כדי כך".

אתה חושב שהיא רעה?
"אני חושב שאלו מעשים רעים. אבל באמת חשוב לי להגיד שאין לי כעס על דנית, יש לי אליה תודה אחת ענקית. היא הפכה אותי לבן אדם הטוב יותר שאני עכשיו. החכם יותר, המכיל יותר, העושה יותר, המתקרב יותר. דנית לימדה אותי איזו אישה אני רוצה לצידי, שתהיה אמא של הילדים שלי".

נו, איזו?
"מישהי שתסתכל עליי באמת. לא כעל 'אליאב טאטו', 'אליאב ודנית' או 'אליאב מהאח הגדול'. אלא על אליאב. שאני אדבר איתה כמו שאני מדבר איתך עכשיו ואזהה במבט שלה שהיא איתי. מישהי אמיצה, שרעשי הרקע לא יפריעו לה".

_OBJ

ואתה מרגיש שאתה מוכן לזה?
"ברור. מי לא רוצה אהבה? יש דבר יותר מגניב מלאהוב? המיטה המתחלפת זה בסדר, אבל זה לא זה. אני רוצה אהבה ואני יודע שיום אחד תגיע האישה הזו בדיוק כמו שאני רוצה. שאני אשב בסלון, נראה טלוויזיה ביחד ואני אנשק לה את כפות הרגליים, אנשק לה את הבטן, אנשק לה את התחת שלה. בכל מקום. ואני אשב רגוע ולא אפחד מזה שאני הולך להתרבות איתה. אני פשוט אסתכל עליה ואגיד שאני חייב לעשות ליצור היפה הזה ילדים".

האישה הזו יכולה להיות גם טום אביב? שמעתי משהו על זה שאתם יוצאים!
"הדברים שדנית אמרה על הזוגיות שלנו קרו באמת בדיוק כמו שקרה ה'רומן' שהיה לי עם טום אביב. כפרה, שנינו ידועים בתור אוהבי נשים עם רשימת אקסיות מפוארת. אני כבר לא יודע למה לצפות, מה הדבר הבא שיכתבו עליי".

ממשרד יחסי הציבור של דנית נמסר בתגובה: 

"כחלק בלתי נפרד מהנישואים של דנית ואליאב הם היו גם שותפים עסקיים, גרינברג השקיעה מאמצים רבים בשיווק וביח"צ העסקים לטובת הצלחתם וזאת בשיתוף פעולה מלא עם אליאב.

דנית היא אישה עצמאית שמאז ומעולם עבדה והתפרנסה בכוחות עצמה.

בשנה וחצי האחרונות של הנישואים גרינברג עבדה בחריצות בקליניקה המשותפת יום יום, תמיד פעלה בשיקול דעת ועבדה בצמוד עם יועצים כלכליים. 

בניגוד מוחלט לטענות שעולות בכתבה אליאב הוא זה שהיה רוכש לעצמו דברים בסכומים מופרזים ואף לוקח הלוואות עבורם.

ראוי לציין שאליאב חסם את דנית בטלפון וזאת כאשר יש בינם התחשבנות כלכלית פתוחה, בשל כך אוזן מעכב ומערים קשיים על סגירתם למרות שדנית דוחפת להתנהלות כלכלית תקינה, ישרה והוגנת".

 צילום: איתן טל | סטיילינג וקריאיטיב: גילי אלגבי | התמונות צולמו במלון קראון פלזה, תל אביב