התרסקות

מורן אטיאס- התרסקות (תמונת AVI: mako)
מורן אטיאס. תרסק לכם את המסך | תמונת AVI: mako
הדוגמנית הישראלית מורן אטיאס עושה תפקיד מכובד, אם כי משני למדי, בסדרת המתח האמריקאית שמבוססת על הסרט זוכה האוסקר. הדרמה הפרובוקטיבית מתרחשת בלוס אנג'לס והיא עוסקת במפיק תקליטים פסיכוטי (דניס הופר) והנהג שלו אנתוני, שוטר אימפולסיבי, נשוי ואב לילדים, שמנהל רומן עם אינז (אטיאס), אשתו של מנהיג בקהילת הצוענים וחתיכת פאם פאטאל מניפולטיבית.
מתי ואיפה:
22 באפריל, yes

הבלוק

חיים אתגר בטקס האקדמיה לקולנוע (צילום: עדי רם)
אתגר. חיים מהבלוק | צילום: עדי רם
אחרי דחיות ועיכובים של כשנה עולה חיים אתגר עם תוכנית ריאליטי חדשה, שמבוססת על הפורמט האוסטרלי המצליח "The Block". חמישה זוגות מקבלים חמישה מבנים ריקים, אותם הם צריכים להפוך לדירות מגורים מושלמות, החל בתכנון המבנה ובנייתו וכלה בריהוט. מי שימכור את הדירה בסכום הגבוה ביותר, יזכה בתוכנית. אתגר או מה.
מתי ואיפה: אפריל, ערוץ 10.

סוזאנה הבוכייה
סיפור מפגשם האפל וההזוי בין סוזאנה, צעירה מרמת גן לצעיר ניו- יורקי הנוחת אל תוך אפרוריות חייה. הסדרה נכתבה ע"פ רב המכר של אלונה קמחי. מאיה מרון תשחק בתפקיד הראשי של סוזנה, צעירה שברירית כבת 30, עם הפרעות אישיות. לצידה של מרון ישחק צק ברקמן, את נאור הנכנס אל חייהן השגרתיים והמונוטוניים של סוזאנה.
מתי ואיפה: 10 במאי, הוט. 

חצויה

עמית פרקש- חצויה (צילום: גיורא בך)
עמית פרקש. מישהו אמר דמדומים? | צילום: גיורא בך
הסדרה המדוברת תעסוק בסכסוך עתיק היומין בין הערפדים לבני האדם דרך עיניהם של חבורת בני נוער. עמית פרקש תגלם את אלה, נערה בת 15 שבטוחה שאף אחד לא מבין אותה ויום אחד מגלה שהיא חצי ערפד וחצי אדם. יון תומרקין יגלם גם את ליאו, ערפד בן 600 שנה שנראה כמו תלמיד תיכון בן 15, שיעזור לה לגלות את ייעודה. משתתפים נוספים: אלכס אנסקי, סשה דמידוב ומאיר סויסה.
מתי ואיפה: 14 במאי, הוט VOD.

מסודרים 2

מסודרים 2 (צילום: רועי ברקוביץ')
כהן. ישפיע עליו המיתון? | צילום: רועי ברקוביץ'
אסי כהן, אסף הראל, מאור כהן וערן זרחוביץ חוזרים לעונה שנייה עם מוטו שהולך בערך ככה: יותר כסף, יותר בחורות, יותר הכל. לרביעייה יש עכשיו אויב חדש (דן שפירא), שהוא יותר עשיר ויותר מגניב וגם עשה אקזיט הרבה יותר גדול. בתפקיד הבייב החדשה של אסי כהן: ורד פלדמן, שתגלם כתבת לענייני כלכלה בשם שירי הרמן. הסתדרה.
מתי ואיפה: סוף מאי, קשת.

צמדים
סדרה דוקומנטרית שעוקבת אחר שיתוף פעולה יצירתי בין שני אומנים בתחומי הקולנוע, המוזיקה והתיאטרון. כל פרק מתמקד בזוג יוצרים, מהמשפיעים בישראל, במהלך עבודתם על יצירה משותפת חדשה. ארקדי דוכין ומיכה שטרית, קרן פלס ומירי מסיקה, האחים ברבש וענת גוב ועדנה מזי"א יהיו הצמדים אחריהם תעקוב התוכנית.
מתי ואיפה: 3 במאי, הוט בידור ישראלי.

מה שנחוץ לרווק
עיבוד טלוויזיוני של עירית לינור ל"גאווה ודעה קדומה", ספרה הקלאסי של ג'יין אוסטין עם סיפור יחסיהם הפתלתל והסוער של אליזבט בנט ומר דארסי. קאסט הסדרה כולל את דן שפירא ויעל הדר בתפקידים הראשיים, וכן את חנה לסלאו, פיני טבגר ואחרים.
מתי ואיפה: 31 במאי, הוט 3.