"כשלא העזתי אמרתם לי להעיז וכשהעזתי אמרתם לי לא להעיז, אז אתם מדברים שטויות ואתם פשוט לא רציניים", אלה היו אתמול המילים האחרונות של מורן מזוז ב"כוכב נולד", מילים שהשאירו את הצופים בבית ובאולפן פעורי פה. אומץ? חוצפה? גסות?

בראיון שהעניקה היום ל-mako המשיכה מזוז בקו התוקפני ואמרה שהיא לא בובה של השופטים ושיש לה תחושה שגל אוחובסקי וחבריו חיפשו אותה. "עצוב לי שהיא לקחה את זה קשה", מגיב אוחובסקי, "אני לא חושב שאלו היו דברים חכמים במיוחד אבל זה הגיוני, אני מניח שהיא תירגע וכולם יהיו בריאים. באופן טבעי כשאתה מודח בשלב כזה יש התפרצות של רגשות מאוד סוערת וזה נראה לי בסדר. הדברים עצמם שהיא אמרה פחות מעניינים לדיון עומק, זה מה שיצא לה, זה נראה לי בסדר גמור ואני חי עם זה בשלום".

היית בשוק באותו רגע?
"סך הכול היא אמרה כמה מילים, הן לא היו כביכול מחמיאות אבל הן היו בגבולות הטעם הטוב. זה לא שהיא קיללה או אמרה משהו שאסור להגיד בטלוויזיה. לגבי הדברים עצמם כמובן שיש לי ויכוח איתה אבל צריך גם לזכור שנשארים חמישה אנשים, כולם מאוד טובים ועכשיו זה ממש משחק בנקודות. זה באמת לא כמו בהתחלה שיש הרבה אנשים והרבה רמות, זו רמה מאוד גבוהה ואם פתאום אומרים לך 'שמע אתה פחות טוב מאלו שעומדים לידך' זה הרבה יותר מתסכל מכך שאומרים לך את זה בהתחלה".

נפגעת כשהיא אמרה שאתם מדברים שטויות?
"נו באמת, תהיה רציני".

גם מרגול נשמעת סלחנית כלפי מזוז ולא רואה בביקורת שלה אירוע דרמטי. "היא לא עשתה פשע נגד האנושות, היא אמרה את מה שישב לה על הלב באותו רגע. אני מוכנה לספוג את זה כי היא זמרת מצוינת והיא הלכה כברת דרך. אני מאוד אוהבת אותה ואני יודעת מה זה לפעמים כשהפה מדבר לפני המוח".

אין תמונה
אוחובסקי ומרגול. "הפסידה בנקודות"

היא טוענת שהיא הודחה בגלל הניקוד שלכם.
"יכול להיות. אני מצביעה בפתקית שלי מה שאני מצביעה ומשכללים את זה מי שמשכלל, אני לא יודעת מה כמות הסמסים. היא באמת הוצבה במקום האחרון על ידינו. אתמול היא לא הייתה במיטבה ואני חושבת שהיא אפילו קצת יודעת בעצמה. אני שופטת כל פעם לפי הביצוע ואתמול הוא לא היה ביצוע טוב, אני אומרת ביושר רב, והיא כנראה נפלה בנקודות, כי היא זמרת נהדרת".

ואולי באמת הייתה החלטה גורפת שלכם שהיא לא תמשיך?
"אין מצב! אין החלטות כאלה, אין דברים כאלה, בשום פנים ואופן. היא הייתה פייבוריטית, שתדע. היא הייתה פייבוריטית ואתמול היא נפלה בנקודות. הרבה פעמים נתנו למישהו מקום אחרון והקהל שמר עליו, זאת עובדה ניצחת! בהרבה ערבים מישהו היה אחרון באותו ערב והקהל לא שם עלינו אפילו. אי אפשר להאשים את השופטים, כנראה שלצערה היו לה אתמול פחות סמסים. הם מעט עכשיו, הם נותנים פייט, זה נופל בנקודות, נשמה, זה נופל בביצוע. הגעת עד כה, הגעת כל כך סבבה, יש מקום אחד למעלה, כולם יפלו. אחד יש כוכב, אחד".

צדי, נפגעת?
"זה היה קצת גס, אני מודה, זה היה צריך להעליב אותי אבל זה לא העליב אותי. אני חושב שזה העמיד אותה באור לא נעים אבל אני לא יכול לשפוט אותה, אני מצטער וזה כואב לי. הרבה פעמים ראיתי זמרת עם יכולות קוליות טובות מאוד אבל באופן כללי הרגשתי שהיא לא מספקת את הסחורה. חבל שהיא לא הבינה שזה משחק".

 היא טענה שכל פעם אתם אומרים לה משהו אחר.
"זה נכון. כל ביצוע אנחנו מבקרים לגופו. אבל לכל אורך הדרך היא לא התרוממה אף פעם".

תהיו יותר זהירים עכשיו עם הביקורות?
"אני בביקורות שלי תמיד זהיר, אם הייתי יכול לומר באמת את מה שאני חושב זה היה נשמע אחרת אבל אני מודע לזה שאנחנו בטלוויזיה".

מי כבש את לב השופטים? (תמונת AVI: כוכב נולד)
צרפתי. לא שופט אותה | תמונת AVI: כוכב נולד
אם מתמודד אחר היה תוקף אותך זה היה מרגיז אותך?
"מאוד יכול להיות שכן, אבל גם אני לא רוצה להעמיד אותי במקומם. הם חשופים נורא, יש להם המון תקוות, אני יכול להבין שאתה כועס אבל לא יכול להבין איך אתה פותח את זה מול מיליון איש".

מה אמרתם אחד לשני רגע אחרי מה שהיא אמרה?
"צביקה פיק אמר 'בואו לא נשפוט אותה'. המצב שהיא נמצאת והחיים שלה לא פשוטים. אף אחד לא הוציא מילה רעה".

עוד ב-mako בידור: אילנית לוי לא מתכוונת לחזור לאייל גולן; ליידי גאגא מנגבת חומוס; מייקל ג'קסון עושה קולות של עומד להיקבר; לאון שניידרובסקי שונא את "מגודלים"; יעל בר זוהר וגיא זו-ארץ שרים עם עינת שרוף; מרי ג'יי בלייג' תשפוט ב"אמריקן איידול".