סיון דרור (צילום: רועי ברקוביץ')
סיון. לא הכרנו אותה לעומק | צילום: רועי ברקוביץ'

זה לא היה אמור להיגמר כל כך מהר עבור סיוון דרור, אבל המסמסים אמרו את דברם ושיגרו את תכולת העיניים לפגישה מוקדמת עם אסי וארז ולתואר המבאס של המודחת הראשונה של "האח הגדול" בעונה הנוכחית.

אולי זו המיניות המוחצנת, הנשיקה ההיא עם סיון אברהם או סתם העדר זמן מסך משמעותי, שגרמו לבחורה להתפוגג עוד לפני שזכתה בגלון 15 דקות התהילה המתבקש. "בוא נגיד שמ-1 עד 100 אז ההפתעה שלי בזמן שקראו את השם שלי כמודחת הראשונה הייתה 100", דרור מלקקת את הפצעים ומנסה למצוא הסבר לאקזיט המהיר שלה מהבית.

"הייתי ממש בטוחה שיש דיירים שילכו הביתה לפני, וגם שאר הדיירים בבית חיזקו אותי בלילה שלפני ואמרו שאין סיכוי שאני זו שתודח, ככה שממש לא ראיתי את זה קורה. אנחנו לא מנותקים מהעונות הקודמות וממה שקורה בחוץ בזמן התוכנית ואני יודעת היטב שאני לא עומדת בקריטריונים של אלו שבדרך כלל מודחים ראשונים מבית האח הגדול".

אז למה בכל זאת קיבלת את הכרטיס האדום ראשונה?
"אני חושבת שהרוב המוחלט של הדיירים נשלף מתוך חבורה מסוימת בחוץ. אחד הוא הכי דומיננטי, אחד הוא הכי מצחיק, הכי בשלנית וכו'. הבולטות שלי מגיעה באיחור כי אני לייט, כלומר שצריכה את הזמן שלה בשביל שיראו מי היא ומה היא, ולצערי הפוקוס עלי לא היה במקום הנכון. מאז שיצאתי הספקתי לראות את כל שלושת הפרקים וכמובן שבעריכה הכניסו את המזימות והצחוקים, ודווקא את האנשים שבלטו בתוך הבית לא ממש ראו בשידורים".

יכול להיות שהפרובוקציות המיניות היו קצת בעוכרייך?
"קראתי חלק מהביקורות והדברים חרגו פה מפרופורציות. בחיים האישים שלי אני בן מאוד פתוח וכל הקטע של לדבר על סקס בצורה חופשית הוא חלק מזה. אני יודעת שאני מדברת בסוג של בוטות שאולי מפתיעה אנשים אבל זה בטוח לא בא ממקום של מישהי שהיא זנותית או מחפשת תשומת לב. בסך הכול לדבר על סקס זה משהו ששובר קרח ובשבילי זה בגדר צחוקים ולא יותר. ממש לא אכפת לי מהביקורות ומכל השטויות שאנשים אומרים וכותבים, זה על הזין שלי. מי שמכיר אותי יודע בדיוק מי אני ומה אני".

סיפקת לנו נשיקה לוהטת עם סיוון אברהמי כבר בשבוע הראשון, מצטערת על זה?
"ממש לא. קודם כל הייתי שיכורה מוות באותו ערב ואני אפילו לא זוכרת שזה קרה. אני לא יזמתי את זה ודווקא סיוון היא זו שיזמה את הנשיקה. ידעתי היטב שמחפשים אצלי את הפרובוקציה בגלל הדברים שאמרתי ובגלל שהשתתפתי בתוכנית סקס בעבר ובגלל זה שמתי מעצורים על הפה והשתדלתי לא לחרוג מהגבולות. קרה מה שקרה וזה קצת מאכזב שכל הפוקוס שקיבלתי הוא בגלל שבחורה נישקה אותי, אבל ביג פאקינג דיל, מה קרה? לא אנסתי אף אחת וכרגיל אנשים הם מתחסדים וסובלים ממוסר כפול. אני לא רואה אף אחד ממטר ואשאר נאמנה ליצריות שלי".

בעד עתי, נגד יגאל

בניגוד לעונות הסיפתח של המותג, בעונה הנוכחית הטסטוסטרונים מבעבעים חזק ולא רק בגלל שתקעו שם האט טאב בחצר. דרור, שדוגלת בסיפוק החשק, למדה שיעור מהיר על השמרנות הישראלית שכנראה עוד לא בשלה לעלות מדרגה בתחום.

"זה לא מפתיע אותי אבל זה נורא מאכזב כל השפיטה הזאת שעושים לי", היא ממהרת לשלוף כתב הגנה. "בדיוק כמו בחיים האמיתיים, לאנשים קשה לקבל את זה שבחורה מדברת על סקס בחופשיות בניגוד לגברים שיכולים לדבר על מה שבא להם. אם הייתי נכנסת לבית כסקסולוגית אז כנראה שלאף אחד לא היה אכפת, אבל ברגע שרואים בחורה שמדברת על הנושא לא ממקום זול אלא מתוך רצון לחקור את הדבר הקסום הזה שנקרא סקס, אז ישר שופטים אותה ואין דוגמה יותר טובה לכך ממה שקרה איתי".

עושה רושם שהעונה הבית בוער מתמיד.
"זה נכון לגמרי, בעונה הזאת יש מתח מיני מהרגע הראשון שכולם נכנסו לבית. הסיבה לכך היא שרובנו שם הם אנשים צעירים שחיים את חיי הלילה בתל אביב וכל עניין המניות הוא אצלנו על המפה. אנשים מאוד פתוחים שנקלעו לבית סגור ועוד הגיעו אחרי עשרה ימים של הסגר לפני שהעונה התחילה, אז אפשר להבין למה היצר גועש בתוך הבית. אני מסכימה אבל שחלק מהדברים קרו מהר מדי כמו המשולש הזה בין סיוון, עתי ועמיר שנראה גם מאולץ מאד".

למי הכי התחברת בבית?
עתי ולליהיא. נוצר בנינו חיבור מטורף וזה מה שהיה הכי קשה לי בהדחה. שניהם מדהימים. גם עמיר, למרות התדמית שנוצרת לו בחוץ, הוא מדהים ורגיש ואחלה בן אדם".

ומי לא באו לך טוב?
"יגאל. הבנאדם כולו ממורמר ובכל ההתנהלות שלו יש משהו נורא אינטרסנטי ולא מתחשב. הקטע שהוא עשה עם הבובה של גלעד שליט היה אקט פומפוזי ומיותר לערב נושא כל כך רגיש בתוכנית ריאליטי. גם ליאם לא באה לי טוב בכלל. הבחורה לא מפסיקה לחפור, היא נורא מחושבת וחסרת ביטחון שמפצה על זה בדיבורים על סקס בצורה הכי עלובה שיש. היא הצליחה לעייף אותנו שם לגמרי ואני עוד הייתי צריכה להיתקע איתה בתחפושת עשר שעות, סיוט".

מי את מסמנת כפייבוריטים לזכות בשלב הזה?
"הייתי רוצה שזה יהיה ליהיא ועתי אבל לי נראה שאלו ג'קי ואלעד. אלעד מייצג סוג של איוב שלמרות כל מה שהוא עבר ועובר בחייו הוא עדיין שומר על סוג של אופטימיות ושמחת חיים. אפשר להסתכל עליו ופשוט ללמוד ולקבל השראה. וג'קי הוא הציון ברוך הבא שכולם אוהבים".

מה את הולכת לעשות עכשיו, מחפשת להישאר באור הזרקורים?
"התוכנית הגדולה שלי לחיים היא בכלל להיות סופרת. כתבתי ספר שהוא עוד לא מושלם ועל זה אני רוצה לשים את הדגש. אני פתוחה להצעות אבל להיות פרזנטורית למסטיקים זה בטח לא היעוד שלי בחיים".

אין תמונה
עתי. מחזיקה לו אצבעות

>> דו"ח קפון: לי עוז הוא המרוויח הגדול מהמלחמה על התנ"ך